Не яде и плаче

  • 1 545
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте.Искам да ви попитам за мнение беба е на 3 месеца на АМ Фризовом.Вечер имаме проблем с храненето само докато види шишето и почва да става неспокойна почвам да я храня и се почва рев бутане извиване а е гладна но не иска да захапе шишето.Някой има ли идея защо прави така през деня е малко по добре но пак е със зор храненето вече нз какво да направя.

# 1
  • Мнения: 1 369
Аз имах такъв проблем с две от тризначките ми. Първо, че беше временно. Точно около 3 месеца мисля започна, трая около месец, при едната - два. Хванах им цаката и започнах да ги храня докато спят. Просто леко бутвам в устата шишето и те инстинктивно започват да сучат. Бях го чела като препоръка, приложих го и стана. Случваше се да се събуди някоя и да ревне, но рядко. Бяха нахранени и спокойни, което беше важно за мен. После на година бяхме още само на АМ, защото не искаха да ядат нищо от типа на храна. През всякакви периоди сме си минали.
Вече са на 4 години и не са недохранени Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 909
Фризовом  е лечебна храна не бива да се ползва повече от 2 седмици.  Не, че има нещо общо с темата,но казвам. А отностното питането ти- период е ще отмине, както Змимка каза давай му мляко докато спи.

# 3
  • Мнения: 57
Дъщеря ми е отгледана само и единствено на фризовом. Не че има нещо общо с темата, но да кажа, че нищо особено няма да стане, ако го давате повече от две седмици...

# 4
  • Варна
  • Мнения: 114
Прилича на колики.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 27
Фризовом е мляко за бебета с рефлукс и не е вярно, че се ползва само две седмици. Ползва се докато го има проблема. Моето бебе също отказваше да се храни след като навърши два месеца. Хранех го само докато спи. Гладно, но не искаше да яде. Ние бяхме на изцедена кърма. Към 4тия месец го заведох на гастроентеролог и му поставиха диагноза тих рефлукс, тоест киселини. Храната се връща след ядене и бебето започва да свързва храненето с болка и отказва да яде. Предписаха ми прахчета Омепразол. Започнах да ги давам чак на 6 месеца, тъй като мъжът ми беше против лекарства. Ами проведението на бебето коренно се промени. Започна да се храни нормално. На 3месеца все още може да се храни бебето докато спи, но стане ли време за захранване, тогава ще стане още по трудно.

Общи условия

Активация на акаунт