Искам да кажа ... (94)

  • 50 828
  • 769
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 22 482
Антигона, изглежда за един и същи случай говорим. Simple Smile
Оттогава съм с променено мнение за още няколко човека списващи тук.

# 166
  • До морето
  • Мнения: 7 130
Ееееее, пуснахте интригата! Поименно другарки, поименно! Mr. Green

# 167
  • Някъде там
  • Мнения: 16 189
Фс ползвам детския, ще го дам на който поиска  но в него няма нищо по различно от това което съм показала и тук.Децата и аз.Мм ако го покажа където и да било вече може и да не ми е м. Laughing Laughing
В лудост изпада ако го снимат и категорично забранява да го показваме.Ако някой гледа снимките ни ще каже че съм самотна майка. Laughing
Лично аз мисля че приятелство тук бих създала след множество срещи и реален контакт в по дълъг период от време, а не чрез онлайн контакти и една две срещички. Имам дългогодишно онлайн приятелство преминало в реално но първо опознах човека и тогава се доверих напълно.Иначе бих пила кафенце с всяка една тук.Simple Smile

Ние вечеряхме ребра на скарата,тиквички на скара и пържен картоф.Естествено изпечени от мен. Мм не знае какво е кухня,не само не може да готви ами и отказва да се научи.Вашите помагат ли в готвенето и останалата домакинска работа?Моят вечно няма време  ooooh! а така ми се иска да ме отменя понякога.

# 168
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Добре де, кому е нужно... общи чатове и сплетни?!
Трети клас втория срок...
Моите диванета заспаха, ай наздраве!

# 169
  • Бургас
  • Мнения: 7 400
Аз уж чета всичко,пък баш това съм изтървала. Шъ му са не знае  Crossing Arms

Аз и от двете отчетни имам приятелки. Понеже с на голямата, бургаската група беше слабо представена (аз и още едно момиче), та се присъединих към пловдивската. И сега ме чакат и на всяко прибиране излизаме без ремеркета Simple Smile И с двете имаме ФБ групи и пишем там. Повечето са ми и приятелки във фейса

# 170
  • Мнения: 18 020
И аз това се чудя, защо толкова лично и навътре се приемат нещата  Shocked За мен форума е на ниво лаф и убиване на свободното време, като бонус е много информация, която съм получила почти наготово.  Какви драми, какви интриги, като на практика всеки може да напише каквото си иска, аз ако знаете колко съм умна, красива и стройна...охо.....ще паднете от завист  Mr. Green

# 171
  • До морето
  • Мнения: 7 130
Аз нямах успех с втората отчетна. Пълни простакеси бяха всичките, на третата страница  на темата почнаха да се кълнат една друга  Laughing А да и искаха веднага да разменяме фб и да прехвърлим темата там, ми аз пък не искам да си дам профила на 200 кокошки, които "познавам" от 3 дни. Предложих да поизчакаме малко, да се опознаем тук, да се отсеят редовно пишещите и тогава, не искали били да ги четат всички тука, искали дискретност  hahaha И отидоха във фб, га че ли умрял някой да ни чете бременелските глупости.

# 172
  • Мнения: 7 690
Антигона, изглежда за един и същи случай говорим. Simple Smile

Възможно е, макар да не помня ясно дали ти беше включена (някак си клоня обаче към "не") , но нищо чудно просто да сме имали сходни ситуации - те дребните душици не са една или две, но пък номерата и сценките им не са кой знае колко разнообразни. Общо взето цялата им поведенческа психология е смешно елементарна и предвидима.

Добре де, кому е нужно... общи чатове и сплетни?!

Абе, ако трябва да съм честна, нищо лошо няма в общите чатове и сплетни, то си е човещина и естествено поведение, все пак хората се групираме по интереси и общото (не)симпатизиране към даден човек, позиция, движение, възгледи и намсиощекакво. И все пак... Simple Smile

аз ако знаете колко съм умна, красива и стройна...охо.....ще паднете от завист  Mr. Green

А, тука си много права!  Grinning

Но за приказките "Аз форума не го приемам сериозно" и преди съм казвала: не-вяр-вам!

# 173
  • Мнения: 18 020
Винаги съм имала едно наум и никога не съм споделяла тук дълбоко лични проблеми, драми, болки. Не че нямам, но съм сигурна, че в един момент ще достигне до мой познат /убедих се, че ме четат, при съвсем елементарна и неочаквана за мен ситуация/. Затова си избирам ей такива неангажиращи теми, рецепти, прически и виртуално кафенце с вас  Wink Wink

# 174
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 541
Аз пък имам наистина добри връзки форум- ФБ. От отчетната на малката си имаме ФБ група, където продължаваме да сме си активни. От отчетната на голямата- също, а децата вече са на по 11 години.

# 175
  • Мнения: 22 482
Антигона, възможно е и в.същият да е било,или.друг.
Явно са сходни по съдържание, щом сме останали с едни.впечатления.

# 176
  • Мнения: 7 690
Аз само ще напомня, че най-големите интриги, групиране по лагери и номерца с тежък мирис на лицемерие се случват баш в любимите ни неангражиращи теми за рецепти, прически и виртуални кафенца ( в което няма нищо чудно и изненадващо). Изобщо не тръгват от другите където поне си наясно, че се лее пот, кръв, слюнка и сополи. 

# 177
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Оф, моята мома си отрязала веждата с ножица. Аман! Само глупости ги върши. Сега реве, че ще ѝ се смеят децата и иска до утре да ѝ порасне. Кара ме да ѝ купувам някакъв мехлем за порасване... ooooh!

Антигона, добре завърнала се!

Добре дошли на новите съфорумки!

Имам точно 0 контакти във фейса от форума.

# 178
  • Някъде там
  • Мнения: 16 189
А на мен игнорирането и групирането за да се подминават взаимно постове, ми е най-неприятно и и предпочитам точно директно в очите да ми се каже:Не си ни приятна,няма да пишем с теб и да ти отговаряме на постовете,отколкото да се мълчи и после да се говори с недомлъвки в други теми и места като фейсбук и на личен.И винаги съм се стремяла да съм директна и да казвам всичко каквото мисля,нали все пак темите са за всички.
Винаги си и патя от голямата си уста но предпочитам всичко директно отколкото да се получават такива ситуации.

# 179
  • Мнения: 7 690
Акаша, кажи й, че кака й Антигона ще й прати един вълшебен молив за вежди  Mr. Green Hug

Зузанка, в контекста на ситуацията, за която аз говоря не виждам смисъл да съм директна.

Общи условия

Активация на акаунт