Кога най-рано украсявате за коледните празници?

  • 21 957
  • 155
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 201
Аз пък украсявам веднага след Никулден ... и свалям всички украси след Ивановден.
Peace
Тази година обаче все още не е украсена елхата...

# 121
  • Мнения: 508
Сложете я някъде на високо.

Ние пък имаме едно пакостливо кученце, и понеже елхата ни е голяма и няма как да я вдигнем, я оградихме с ограда Laughing



Много хубава елха и хитро решение. Но такъв подход изизсква много свободно място. Пък ние уж сме на широко, а всеки ъгъл е зает Simple Smile

# 122
  • Мнения: 904
Аз пък украсявам веднага след Никулден ... и свалям всички украси след Ивановден.
Peace
Тази година обаче все още не е украсена елхата...


И аз така тази година, и нещо повече, още не съм започнала да украсявам въобще. За утре съм взела решение, пък дали ще стигна до елхата...

# 123
  • Мнения: 135
Украсявам елхата и целия апартамент около 20 дек. Махам украсата след Атанасов ден.Тези празници са ми любими, и ги чакам с нетърпение. Днес накупих подаръци почти за всички от семейството. Остана да купя само за съпруга ми и ще съм готова Simple Smile Чувствам се щастлива.

# 124
  • Мнения: 508
Усетила си коледният дух Hug

# 125
  • Мнения: 1 384
Започнахме да украсяваме от преди 3 дни...елха с играчки,възглавнички,свещи,лампички,библейската сцена с бебето Исус осветена,камината и тя грейна.Обикновено до 10-ти декември е вече украсено.Купух нови играчки за елхата-сърничка,конче,снежинки и празнични салфетки за масата.
Изпратих картичките за баби,дядовци и лели.  Simple Smile
Появи се проблем-не намерихме адаптора,който се включва към лампичките на прозореца и от вън около него, които са като висулки,та ще трябва да поръчаме един онлайн.Останал е на контакта явно и после къде сме го сложили,не знам.

Дъщерята констатира,че елхата била станала по-ниска....и не била хубава ... Grinning
Не било толкова вълнуващо както преди. JoyАз и казах,че всичко си е такова както преди ...просто детето вече е пораснало...и ония вълнения вече ги няма,просто е  различно. bowuu
 

# 126
  • Мнения: X
Може да се каже, че съм почти готова с нашата
Преди две седмици сложих коледните лампи по прозорците и украсих едно кътче със сребърни клони и бели висулки
Миналия уикенд елхата, тази година украсена в бяло и сребърно
Този уикенд още едно кътче в бяло и едно с малка истинска елха в традиционното златно и червено

Остана само осветлението на терасата, но това ше се случи като спре да вали сняг, както и направата на коледните сладки и бонбони

# 127
  • Мнения: 508
Когато спре да вали сняг ли?!!!
Къде туй чудо?

# 128
  • Мнения: X
В едно шведско селце
Зимата ни обикновено е мека, но това е вече вторият сериозен сняг за сезона

Предишният се разстопи отдавна, след като блокира за три дни трафика навсякъде

# 129
  • Мнения: 508
Wasp, блазе ви. В БГ е слънчево, топло и само коледната украса напомня, че е края на годината.

# 130
  • Мнения: X
Има и такива години, да
А е имало и години, когато в БГ е студено и снежно, а тук е над нулата и само вали дъжд понякога
И е странно как така Коледа, а моравата е зелена и ти се ще да я окосиш

# 131
  • Мнения: 508
Така е. Дано за Коледа да е студено. Но и да не е- празник е. Пак ще е весело. Те, учените, отдавна сигнализираха за проблемите с глобалното затопляне. Ето го, случи се. Моите деца не знаят какво е сняг Sad  Да вали, вали, хубаво да натрупа и после като стегне един студ- цял месец да държи снега. Така беше преди 20 години и нагоре Simple Smile
Но пък сега е хубаво, че има коледна украса. Децата обичат вечер да се разхождат по Главната. Всичко е в лампички Simple Smile

# 132
  • Варна
  • Мнения: 478
Събота преди 6ти декември... тогава палят градската елха във Варна, та да сме подготвени и в коледно настроение. А откак се роди второто ми дете... се разваля преди 8ми януари Simple Smile Та един месец сме в празнично настроение... и пазим украсата Simple Smile

# 133
  • Мнения: 2 157
Щях да украсявам предния уикенд.... още няма украса вкъщи. Мъжо нещо мрънка за жива елха в саксия. Обаче не виждам как ще се случи тази година. Mr. Green

# 134
  • Мнения: 14 790
Стига бе,не искам за Коледа да е студено!Ако можех щях да се вдигна до Рио или Мелбърн да си изкарам празниците на плажа Sunglasses

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт