Кога най-рано украсявате за коледните празници?

  • 21 948
  • 155
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 1 762
Винаги на 1- ви декември слагаме елхата. Украсявам дори външния коридор, общ за три апартамента. Така има по- дълга възможност да е празнично.

# 136
  • Мнения: 2 592
Винаги на 5.12. Wink и я развалям на  7.1..така цял месец освен че създава празнично настроение
светещата елха внася допълнителен уют и красота, не ми омръзва Hug
и ако през този месец вали сняг е още по-хубаво!

# 137
  • Мнения: 4 859
На 1-ви декември украсявам елхата, тази година на 4-ти Simple Smile Срам не срам я държа и целия януари. (миналата година чак  до 14-ти февруари).

# 138
  • Мнения: 2 157
Засилихме се да украсяваме елхата... и се оказа, че покрай местенето сме й забутали някъде основата... Laughing

# 139
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
Някой знае ли от къде мога да купя малка елха, която е с диодчета по клонките и се включва? /мале само как го попитах и аз/... Simple Smile

# 140
  • Мнения: 4 859
Някой знае ли от къде мога да купя малка елха, която е с диодчета по клонките и се включва? /мале само как го попитах и аз/... Simple Smile

JYSK,Emag,Homemax,мисля че и в Метро имаше

# 141
  • Мнения: 54 755
Свалихте ли украсата вече?
Аз едва днес го направих. Simple Smile
Както не ми се украсяваше, после пък не ми се махаше. Simple Smile
Особено при тази снежна зима, много добре ми действаше коледната украса. Heart Eyes

# 142
  • София
  • Мнения: 38 861
Аз свалих в хола, че се разчистих. Само елхата при децата стои. Но и нея ще я махна следващата седмица.

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 14 099
Аз чакам да мине 14 януари - Нова година по стар стил и махам тогава. Може би утре ще го направим.

# 144
  • Мнения: X
Аз чакам да мине 14 януари - Нова година по стар стил и махам тогава. Може би утре ще го направим.

И аз така
Днес свалих почти всичко освен елхата
Останаха борови клонки по вазите, направиха връхчета и им се радвам

# 145
  • Мнения: 4 859
Не съм махнала още нищо,освен покривката и свещниците- остана малка елха с лампички и гирлянд с чорапи+лампички по прозорците .Заради светлинките нищо не съм оправила, половинката ме притиска-до края на януари ще ги прибера,още им се радвам.
При нашите , след Ивановден,татко е именник-свалят украсата задължително .

# 146
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
Аз съм най бърза  Mr. Green Още на втори прибрах всичко.Малкия счупи две играчки от елхата и като заспа набързо прибрах всичко.

# 147
  • Мнения: 904
На 8-ми още прибрах коледно новогодишните украси. Даже едвам изчаках Иванов ден, тази година нещо не ми беше много празнично.

# 148
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Не, болна съм и нямам сили в момента. А мъжът ми отказа да махне лампичките на терасата, било му приятно вечер като се прибира да ги вижда. Не знам кога ще разчистим, предполагам най- късно до края на месеца.

# 149
  • Мнения: 13 206
Днес ги махнах, но може би трябваше още малко да я подържа, красиво и празнично беше.

Общи условия

Активация на акаунт