Изгодни полети по целия свят търсачки, промоции, летища, компании…/тема 2/

  • 134 285
  • 763
  •   1
Отговори
# 480
  • Варна
  • Мнения: 123
Bled, благодаря от сърце, за бързия отговор  bouquet!

# 481
  • Мнения: 463
Здравейте,
търся билети Лондон - Варна за 18.08 и връщане Варна - Лондон на 20.08 на приемливи цени.
Тези, които намирам, са много скъпи ..

# 482
  • Мнения: 11
Здравейте,

С коя компания е най-удачно да се пътува до Пунта Кана и някой случайно дали знае за актуални промоции?

Благодаря

# 483
  • Мнения: 33
Здравейте,

С коя компания е най-удачно да се пътува до Пунта Кана и някой случайно дали знае за актуални промоции?

Благодаря

По съвет на Блед пътувахме най -евтино с Туи Флу от Брюксел на цена под 300 евро отиване и връщане.

# 484
  • София
  • Мнения: 3 771
Здравейте,

С коя компания е най-удачно да се пътува до Пунта Кана и някой случайно дали знае за актуални промоции?

Благодаря

По съвет на Блед пътувахме най -евтино с Туи Флу от Брюксел на цена под 300 евро отиване и връщане.

Дори по-ниски, както съм казвала имаме попадения под 100 евро в посока...
Следете сайта... https://www.tuifly.com/de/last-minute

# 485
  • На планетата земя
  • Мнения: 760
Привет,имам нужда от помощта Ви.Търсим двупосочни  билети до Рейкявик за двама души и едно дете без уточнени дати за сега.Гледахме на Wizz Air от София през Будапеща,само че на връщане престоя е 8 часа през нощта в Будапеща, това не ни харесва, от Варна сме.

# 486
  • Мнения: 12 473
Блед, имам намерения да се замъкна до Филипини, малко почивка и по работа 2 дена в Манила.
Средата на Октомври или началото на Януари.
Може ли предложения за полети?
 bouquet

# 487
  • Мнения: 963
Привет,имам нужда от помощта Ви.Търсим двупосочни  билети до Рейкявик за двама души и едно дете без уточнени дати за сега.Гледахме на Wizz Air от София през Будапеща,само че на връщане престоя е 8 часа през нощта в Будапеща, това не ни харесва, от Варна сме.
Sat 04/11/17
11:40 Sofia SOF 13:10 London LGW U28974 easyJet €22.99
15:30 London LGW 18:50 Reykjavik KEF U28507 easyJet  €36.15

Sat 11/11/17
10:10 Reykjavik KEF 13:05 London LTN U22296 easyJet €21.49
21:40 London LTN 02:55 Varna VAR W64504 Wizz €11.29
Total: €91.92 + €19.00 fees

# 488
  • Мнения: 428
Момичета, писах и в темата на Уиз еър, но ми е малко спешно, затова ще питам и вас. Става въпрос за  полет на Уиз еър.Моля, за помощ. Наши познати са си купили билети двупосочни, но няма да могат да заминат. Смяна на имената се таксуват по 90 лв на посока. Мога ли да ползвам билетите само за връщане със смяна на имената, а на отиване да купя нов билет, тъй като цената на отиване е по-ниска от 90 лв?   

# 489
  • Мнения: 1 655
Имам закупени самолетни билети от Blue air от Букурещ до Валенсия за септември 2017 г. Въпросът ми е мога ли да анулирам пътуването и имам ли шанс за връщане на някаква сума

# 490
  • Мнения: 943
Момичета, писах и в темата на Уиз еър, но ми е малко спешно, затова ще питам и вас. Става въпрос за  полет на Уиз еър.Моля, за помощ. Наши познати са си купили билети двупосочни, но няма да могат да заминат. Смяна на имената се таксуват по 90 лв на посока. Мога ли да ползвам билетите само за връщане със смяна на имената, а на отиване да купя нов билет, тъй като цената на отиване е по-ниска от 90 лв?   
Не може

# 491
  • Мнения: 1 070
Здравейте. За първи път ще пътуваме със самолет. Изчетох какви ли не форуми, но на някои въпроси не намерих отговор. Надявам се на съвети.

1. Отзиви за United Airlines? Цената им най ме устройва, както и прикачанията, и времетраенето на престоите отиване и връщане. Става дума за полет до Щатите. Иначе четох, че Луфтханса е добър вариант, но цените са по-високи.

2. Разбрах как да си резервирам и платя билет онлайн, ще приеме ли обаче дебитна карта Виза Електрон?

3. Държа да закупя приоритетно качване, но не го виждам като опция в резервацията. Как да го заявя и кога? Може би 24 часа преди полета?

4. Искам и да закупя места в самолета, за да съм сигурна, че тримата ще бъдем един до друг (единият пътник е дете).Това как и кога става?

5. Не ми е ясно и въпроса с борд картата, четох, четох и се оплетох. За презокеанските пак ли важи 24 часа преди полета и какво точно да правя като вече съм резервирала и платила билета?

6. Имам и вариант да си закупя билет от туроператор, но не знам дали ще предложат по-ниски цени от тези, които виждам аз и изобщо има ли значение дали аз ще купя сама билетите или да ги поръчвам през туроператор?

7. Също много важен въпрос - ако се наложи да променя датата на връщане примерно месец преди обратният полет (да удължа престоя примерно, колко горе би струвало на човек и вероятно е според авиокомпанията тази тарифа? Но поне горе-долу ориентировъчна цена? И това заявява ли се при плащането на билета, че и такава опция не виждам. Т.е. искам нещо като отворена дата за връщане да имаме. Или да не разчитам на това?

8. При пробното ми разцъкване да резервирам билет, не ми излиза опция за багажа. Искам ръчен и чекиран багаж, това кога и как става?

9. Вариантите ми на прикачания са: Франкфурт, Париж, Лондон, Амстердам, Истанбул, Рим. Кои летища е добре да избягвам и кои са добре организирани? Четох например за Амстердам, че има много подробни проверки. Аз нямам какво да крия, обаче детето не знам дали ще издържи дълъг престой на някоя опашка.

Надявам се някой да бъде така добър да разбера отговорите на питанките ми. Благодаря!



# 492
  • Мнения: 4 363
1. Юнайтед са един от трите най-големи щатски компании. Не са по-лоши от Луфтханза, само дето може да се плащат алкохолните напитки, евентуално слушалки и подобни...
2. Зависи откъде купуваш може да се приемат различни карти, пише си, но най-вероятно може с виза електрон (винаги има риск дебитна карта от определена банка да не мине, дори по принцип да приема такава карта)
3.Май не може, ама не ти и трябва, семейства с малки деца минават от първите веднага след първа и бизнес класа
4.По принцип дава съседни места, освен ако не са останали такива. В такъв случай може пак да се помолите на чекин и почти сигурно ще ви настанят заедно. Дали се купуват места с юнайтед не знам, сигурно, от техния сайт
5.Може да се чекирате и на гише, безплатно е. За полети до САЩ се въвеждат предварително паспортни данни, те ще ви пратят мейл или от техния сайт през Manage my booking
6.Със сигурност през туроператор ще е по-скъпо, освен ако купуваш през много скъп сайт
7.Цената на промяна зависи от компанията и тарифата, като купуваш билета всичко е показано в условията. Така наизуст не мога да кажа, но може да не е разрешена промяна за промоционални билети, 100 евро + евентуално разликата в цените или безплатно за най-скъпите билети
8. Багажа също го пише като купуваш билета, но трябва да е включена една бройка чекиран багаж до 23 кг на човек.
 

# 493
  • Мнения: 1 070
Златен си, много  съм ти благодарна!
Хубав ден Simple Smile

# 494
  • Milano
  • Мнения: 3 679
Симулирай закупуване на билет - всичко ти излиза (и ти се предлага).

Да кажем:

3.при закупуване на билета (premier access) ти дава право на приорити бординг, допълнителен багаж и т.н.

4. в икономическа класа има безплатен избор на място още при закупуване на билетите (за отсечката, която е директно с тях прим. Лондон - Чикаго), за тази в Европа, за която обикновенно ползват партньор местата се дават по време на чек-ин.

При желание можеш да си закупиш и място - в Economy plus са от 143$ (до прозореца е 159).

5. зависи от компанията - на мен ми беше 48 часа преди полет.
Компанията те известява за това.

Пращат ти мейл с линк да чекираш.

7. за връщане купуваш или тарифа flexible или unrestrictive, която позволява смяна на дата.
Четеш първо какво пише и какво те устройва.

2. при опциите за плащане излиза дебитна/кредитна карта.

9. Фиумичино


Това с напитките и слушалките обикновено е включено при междуконтиненталните (поне при Делта).


До къде е този полет?

Може да препоръчаме други компании. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт