Буласатком- ужасно поведение

  • 2 668
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Булсатком за поредем път ме измамиха- сега се оказа, че нямат CNN в пакета си Fusion. В стандартния го имат, във Fusion го нямат. престъпници.

# 1
  • Мнения: 21 455
Булсатком за поредем път ме измамиха- сега се оказа, че нямат CNN в пакета си Fusion. В стандартния го имат, във Fusion го нямат. престъпници.
Четене с разбиране преди да подпишеш договор?

# 2
  • Мнения: 12
да бе, чудно. как разбираш, че само ф\жън можеш да глесаш на лаптоп? според теб куде го пише, че не го намерих?

# 3
  • Мнения: 4 009
В кудето. Устата за какво е? Да се пита.

# 4
  • Мнения: 21 455
да бе, чудно. как разбираш, че само ф\жън можеш да глесаш на лаптоп? според теб куде го пише, че не го намерих?
Нямам достъп до договора, който сте подписали. Вие трябва да знаете къде и какво пише в него.

# 5
  • Мнения: 12
мили хора, покажете ми къде точно пише, че не мога да гледам фюжън на лаптоп? дреме ми за 10 лева, гадното е, че лъжете хората. и ако мислте, че това е честно отношение към потребителите, помислете пак. @мама, кажи им дали са прави?

и още нещо- дано тази тема успеем да я сложим напред в гугъл, за д ае ясно какво  е положението. поздрави на мениджърите в буслат заедно ком.

# 6
  • Мнения: 3 157
От темата освен,че има потребител,който не си е чел договора,друго не се разбира.Защо се излагате така не разбирам? Grinning

# 7
  • Мнения: 2 854
Преди време се отказах от "услугите" на Булсатком. Бях си прочела изключително добре договора, където пишеше черно на бяло, че оборудването (разбирай приемник и сателитна чиния) стават моя собственост. Е да, ама не, както се казва. Когато взех най-доброто решение в живота си да се откажа от тях бях неприятно сюрпризирана, че ако не желая непрекъснато да ми предлагат оферти по телефона, трябвало да върна цялото оборудване, вкл. и приемника, който уж е вече моя собственост. Няма да оспамвам темата с разказ за ужасното поведение на служителката в офиса, че и там имах премеждия, но това е друга тема.

И така, мили потребители, развода с Булсатком е почти толкова труден, колкото и развода с Топлофикация  #Cussing out

# 8
  • Мнения: 9
.. или с който и да е друг оператор, с който имате договор. То договора хубаво ще четем, ама тъпото е, че като почне да лагва нет, телевизия и всичко угасва - тогава седим и чакаме понеделник, другия свободен екип и пр.пр
Ако имате спешна работа на комп - не разчитайте на булсатком

# 9
  • Мнения: 1 723
мили хора, покажете ми къде точно пише, че не мога да гледам фюжън на лаптоп? дреме ми за 10 лева, гадното е, че лъжете хората. и ако мислте, че това е честно отношение към потребителите, помислете пак. @мама, кажи им дали са прави?

и още нещо- дано тази тема успеем да я сложим напред в гугъл, за д ае ясно какво  е положението. поздрави на мениджърите в буслат заедно ком.

А някъде пише ли че можеш да го гледаш фюжъна на лаптоп?Че не стават булсата, не стават.Но в случая проблема е в теб.Така както питаш, аз мога да имам претенции и да питам :Къде пише че не мога да гледам фюжъна на пералнята или на ютията.Хубавата новина е че на лаптоп можеш да гледаш каквото си искаш.Само трябва да се поровиш в нета за да разбереш как става.

Общи условия

Активация на акаунт