Пазаруване от Amazon - тема №55

  • 93 361
  • 770
  •   1
Отговори
# 765
  • гр. София
  • Мнения: 4 795
А някой случайно да пази линк от стара кампания за ролери? Дъщеря ми иска за Коледа.Аз не съм сигурна колко пъти ще ги сложи,та трябва да не са скъпи,но пък да са качествени-с гумени колелца и лагери, за да има все пак шанс да се научи да ги кара.

Скоро избирах ролери, също не ми трябваха скъпи. Мисля, че нямаше евтини с гумени колелца.  Peace Е, зависи и колко евтини де..... Защото аз взех накрая от склада едни. От 45 паунда бяха пуснати на 10.  Party

Утре ще следя за намалението на Fire Tablet-ите. Дано да намалят и 8 инчовия.  Simple Smile

# 766
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 760

Утре ще следя за намалението на Fire Tablet-ите. Дано да намалят и 8 инчовия.  Simple Smile


В колко часа БГ време започват?

# 767
  • Мнения: 3 213
Май ни трябва нова тема, иначе ще ни заключат.

# 768
  • при моите любими
  • Мнения: 2 551
Намерих само едни ролери, но не са за деца. http://es.buyvip.com/#page=d&dept=all&sale=A3ATPH7LKVAD6 … ef=qd_all_eb_2_11

# 769
  • Мнения: 322
благодаря bradata ! Ще следя за сделка. Праим не ще да ми се активира безплатно, въпреке че не съм ползвала безплатният период от 2 години . Нов акаунт някак за това не ми се прави, пък и нянам вече бебета да ползвам неща от селекцията.
Хубава Вечер на всички .

# 770
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА, В КОЯТО НЕКА ВСИЧКИ СЕ ПОХВАЛИМ С ПОЛУЧЕНИ 16-ЕВРОВИ ПОРЪЧКИ ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт