Любители на кучета - тема 67

  • 38 935
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 916
Нашият мини пинчер яде гранулите на Роял канин

# 691
  • Мнения: 380
Здравейте някой може ли да ми каже свястна марка гранули за мини пинчер.

Пурина про -план

# 692
  • Sofia
  • Мнения: 2 500
Кучешките обаче си седят и е заприличал на перфоратор  Laughing

Малък, пухкав, своенравен перфоратор  hahaha hahaha
Страхил така ме е ядосал тая сутрин, че хич не ми е мил и умен  ooooh! Изпишка се наказателно, гледайки ме в очите, защото не му дадох една мека топка, която ще го задави, като я разпарцальоса, а и е на детето за една игра и не си я дава. Такъв скандал отнесе, че седя половин час под дивана и само носа и мустаците му се подаваха. Сега периодично идва и ми се подмазва, като ме близва по ръката, но аз не поддавам още, сърдя му се и той май схваща, защото се връща в леглото си с увяхнали уши, бавно и тежко. Голям е актьор  Mr. Green
Днес смятам да купя спрея на Трикси за гонене от определени места. Ще пръскам леглото, не мога да спя изобщо, опитах се, но го усещам цяла нощ върху мен и не ми е комфортно изобщо. Той държи да е посаден отгоре, не ще да легне до мен...
Някакви отзиви? В магазина ми препоръчаха конкретно този спрей, имаше и по-скъпи, но този бил!

# 693
  • Мнения: 380
Няма да помогне не си хврляи парите

# 694
  • Мнения: 15 766
Здравейте момичета
Скоро и аз ще се запиша във вашата групичка, а до тогава едно сладко видео от мен за добро утро Simple Smile

https://www.facebook.com/pagesevencolours/videos/367099636961058/

# 695
  • Мнения: 1 786
И аз си мисля ,че спреят няма да свърши работа, но пък и никога не съм ползвал .

# 696
  • Мнения: 380
Всичко пробвах и нищо тримата са в леглото

# 697
  • Мнения: 3 675
Не знам какъв е този спрей на Trixie за гонене от определени места. Аз имам спрей на Trixie, който трябва да спира кучето да гризе мебели и кабели но при нас не действа. Ефектът от него е нулев. Мога да снимам и покажа изядените крака на столовете. Спреят съдържал някакви кристали, които били неприятни за кучето. Когато напръскам краката на столовете кучето наистина спира да ги гризе докато са мокри, но малко като изсъхнат и той отново е при столът и го гризе.
На Trixie имам и капки за кучешка тоалетна, но и те не действат. Кучето пикае навсякъде но не и върху тоалетната. Тоалетната се ползва за диванче и въпреки, че купих пластмасата в която се поставят пелените, той успява да ги разкъса.
Вследствие на моят опит с трикси те съветвам да си спестиш парите и да търсиш друг начин да прогониш кучето от леглото. Страхил им прекрасно легло и е жалко ако не го ползва, а спи при вас и те притеснява цяла нощ.

# 698
  • София
  • Мнения: 12 013
Аз пак ще си призная, че не спя добре, ако не усещам кучето до мен.

Днес отново разхождах кучетата от приюта в Горни Богров и Холи ми е сърдита, въпреки че минах през банята, когато се прибрах. Но пък онези кучовци бяха разкошни. Дано ги правим поне малко щастливи.

# 699
  • Мнения: 3 675
Аз имам проблем докато заспя, но веднъж заспя ли не е проблем ако кучето се разхожда върху мен, но не всички са така. Някои хора се събуждат от най малкият шум или движение. Кучето ми души всякакви гадости + задниците на другите кучета и аз колкото и да го обичам и да му мия лапите и коремчето, предпочитам да не ми се разхожда и въргаля в чаршафите, а и да ме ближе докато спя.
Ако моето започне да се катери и да ме притеснява, веднага бих му осигурила самостоятелна стая в която няма да има на кого да досажда.

# 700
  • Мнения: 2 936
Макс пък си се е научил да спи при мен на леглото и едва ли лесно би се отказал от това удоволствие. Малко е голям, но се сместваме някак си.  Mr. Green Обикновено ляга на сгъвката на краката ми независимо дали съм си на леглото или пък съм се излегнала на дивана. Ето така:

Просто не се отлепва от мен. Всяко мое движение из апартамента се следи зорко и винаги ляга близо до мен.  Crazy
А пък днес го снимах докато се въргаляше в полето и после като видях снимката ми стана много смешно каква физиономия съм хванала в кадър:

B & C относно въодушевлението на кучето, когато ще излизате се сещам за единственото полезно нещо от книгата на Сизар Милън. Бутни кучето да легне по гръб и да не може да шава и след няколко минути ще се успокои. При нас това вършеше работата когато беше малък и се превъзбуждаше прекалено. Няколко секунди се бореше да се изправи и след още няколко секунди вече се успокояваше. Скоро не съм го пробвала, но и той вече е доста по спокоен.
И като споменах книгата на Сизар да ви кажа, че това е най-непотребната книга, която някога съм купувала. ooooh! Ако някой има желание да я прочете да не си я купува, аз ще му подаря моята.

# 701
  • Мнения: 3 675
Аз нямам книгата на Милън, но съм гледала предаванията му и съм виждала това обръщане. Той всъщност не ги обръща по гръб, а на една страна да легнат.
Веднъж пробвах, но се отказах. Малчо много се съпротивляваше, а мен ме беше страх да не го нараня.  ooooh! Laughing
От мен не става последовател на Сизар Милън  Naughty  Laughing
Ние вече преодоляхме проблема с излизането.  Grinning Малчо вече не хапе.  Grinning
Пак е превъзбуден, но го карам да сяда и ляга и той изпълнява понеже знае, че ще получи лакомство.  Laughing
И той докато седи и яде аз си обувам обувките  Grinning
Седни,легни, седни, легни, а аз бързо връзвам връзките на обувките. Laughing

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
Здравейте на всички.

Не знам дали е тук мястото, но някой може ли да ме насочи от къде да взема мини шнауцер. Из нета не намерих почти нищо. Искам да зарадвам детето за Коледа и Нова година, ако сколасам да намеря.
Иначе обожавам кучета, като малка имах един не особено чистокръвен пудел, но ми беше най-добрия приятел. Сега бих гледала куче отново с удоволствие.

# 703
  • Мнения: 3 675
Здравейте на всички.

Не знам дали е тук мястото, но някой може ли да ме насочи от къде да взема мини шнауцер. Из нета не намерих почти нищо. Искам да зарадвам детето за Коледа и Нова година, ако сколасам да намеря.
Иначе обожавам кучета, като малка имах един не особено чистокръвен пудел, но ми беше най-добрия приятел. Сега бих гледала куче отново с удоволствие.
Можеш да попиташ във феисбук - Bulgarian Schnauzer Club
Адреси на развъдници - http://www.bg-schnauzer.com/index.php/razvadnitzi
Аз написах в Гугъл мини шнауцер купувам и ми излязоха много обяви.
Не знам защо не намираш в Интернет...странно.

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
Благодаря за развъдниците, сега ще ги разгледам. Повечето обяви из нета са стари, за съжаление. Писах и до БШК, отговориха, че към момента нямат, но ще потърсят из съседните държави.

Общи условия

Активация на акаунт