Есен е цветна, красива, септемврийче навън не се спира - тема 10

  • 61 776
  • 696
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 9 875
честито, Септемврийка. Много се радвам за теб!  Hug Hug Hug

# 661
  • Мнения: 5 259
О, честито, каква хубава новина  bouquet
Бързо оздравяване на бъдещия батко Simple Smile

Аз с кърменето като че ли се примирих вече. Явно ще продължи, хм, още известно време  Rolling Eyes  Когато се опитвах да намалявам дневните кърмения, малката започна да си смуче палеца. На стари години да започне да го прави ми е супер странно! Но факт. Та сега и с това трябва да измисля как да се оправям.

# 662
  • Мнения: 9 875
Аз каката я кърмих до детската градина, нищо не помагаше, накрая отбих с Даум екзол, но то е за над 2г. Сега съм решила да пробвам лятото да намаляеам с малкия и да го отбия постепенни, да видим.
До 3-така година ли имаш предвид? Това лекарство не съм го чувала.
При батковците нямах проблем, нищо не съм пила. Те леко и постепенно се отказваха от моите услуги, а аз настоявах. Накрая като ме видеха,че ги вземам, и се сещаха за какво ги вземат, почваха да реват, ритат, хапят, извиваха се-абе, всячески не ме искаха. Затова нямах проблем с кърмата

# 663
  • София
  • Мнения: 1 771
Точно до третата. Лекарството са капки и с тях си мажеш гърдите. Горчиво е и това ги отказва. Доколкото знам е за отказване от смучене на пръст. Но на опаковката ппише над 2г.

# 664
  • София
  • Мнения: 1 538
Септемврийка, честито  Hug  Hug  Hug Това е страхотна новина!
Не си мисли, че се е разболял, понеже вече не го кърмиш, понякога просто така се случва, а и с това променливо време... Всичко ще е наред. Simple Smile Пази се да не те зарази, че моите мъници след 3-4 дни сополи и кашляне върху мен, успяха да ме зразят и го изкарах по-тежко от тях ...

Последна редакция: пн, 24 апр 2017, 20:37 от katya_pk

# 665
  • Варна
  • Мнения: 457
Благодаря, момичета. Ами пазя се уж, ама той от три дни поддържа страшно висока Т- над 40* и не я сваля под 39*, без други симптоми, на някой случвало ли му се е

# 666
  • София
  • Мнения: 1 538
Ауу, това с температурата е много неприятно. Лекарят какво предполага? При мен са вдигали до 39 и нещо но с панадол или нурофен я свалят. До сега не ми се е случвало да имат Т повече от едно денонощие. На една приятелка детето й вдигна така над 39 без други симптоми, точно когато му пробиваха кучешките зъби, но и то за два дни я свали като пробиха. Дано бързо да се оправи малчо

# 667
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Септемврийка, лека бременност  Hug
Дано малчо спре да вдига Т и да не те докопа някой вирус.

# 668
  • Мнения: 495
Септемврийка, честито и от мен! Дано всичко да е нормално и да караш лека бременност.

Аз ползвах Даум екзол да отучвам Вяра от смукане на устничката! Не помогна нищо друго Sad Консултирах се с педиатърката и тя каза, че можем да я мажем, но трябва да е на здрава лигавица. Колкото и да не ми се искаше, защото е много гадно и на мирис и на вкус, но нямах вече друг вариант. Пробвахме какво ли не, но тя продължаваше. За няколко дни се отказа. Става за отбиване и за отказване от смукане на палчета.

Бързо оздравяване на болничките деца и мами!

# 669
  • Мнения: 9 875
Пак сме в болницата, 2 гърча в четвъртък, и единият път си глътна езика. В резултат на ваксината. Диагноза мозъчен оток, но не е потвърдена. Няма температура, нищо. Както си играе и облещва очите. Много страшно нещо. Сега се надяваме да се оправи, изключиха най-страшните диагнози. Но сега баткото има реимунизация на същата ваксина-не знам какво да правя. Стискайте палците, вторник ни е компютър ното изследване, дано да сме наред

# 670
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Румка, кураж!Толкова е ужасно, това което пишеш, че не знам какво да кажа.Ще се оправи детето!  Praynig Hug

# 671
  • Мнения: 5 259
Олеле боже!!!
Кога слагахте ваксината? Да не би сега след като излязохте от болницата да сте я слагали?

Дано всичко да е наред и по-бързо да се оправи момчето  Praynig

# 672
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Руми,стискаме много силно палци! Дано всичко да е наред и малчо да оздравее!  Praynig

# 673
  • Мнения: 822
Румка, и аз не знам какво да кажа, освен кураж и да няма никакви последствия и повече стрес за вас! Това от коя ваксина се предполага, че е следствие? Миналата седмица мина и последната реимунизация при нас на Пентаксим и цяла седмица куца моето момче, но без температура и други проблеми.
Пожелавам ви бързо да сте вкъщи!
Септемврийка, честито на теб! И дано има кой да помага.  Grinning

# 674
  • Мнения: 495
Румка, бързо възстановяване на малчо! Дано всичко в изследванията да е нормално и скоро да се приберете здравички! Кураж!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт