Бързи здравословни въпроси и отговори – 4

  • 63 846
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 143
Не съм опитвала, споделих при мен какво върши работа Simple Smile Не бих взимала лекарствен продукт без консултация с лекар, при положение, че проблемът мога да реша без него, а ако не успея - пак съм за лекар. Съчувствам.

Ако се сетиш за някоя домашна рецепта ,съм готова да я изпълня  Grinning Сигурно червата са ми раздразнени .

# 736
  • Мнения: X
Най-добре е точно диетата - зеленчукови пюрета/супи, по малко и по-често, поне седмица. Без запръжки, месо, сурови неща. Джинджифилът понякога също помага, но ако прекаля ме боли стомаха, а и ми действа по-ококорващо от кафе. Което ме подсеща - без кофеин, газирано, сокове - само водичка или чайче от лайка.

# 737
  • Мнения: 310
Също чай от мента - успокоява ; чай от жълт кантарион - противовъзпалително ; чай от червено подъбиче - много добро при болести на храносмилателната система (особено колити и хемороиди)
И както вече са ти отговорили - бебешка диета - лесно смилаема храна без подправки.

# 738
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 143
А яйцата забранени ли са ,както и киселото мляко ?

# 739
  • Мнения: 310
Аз често съм със стомашни и чревни проблеми и без кисело мляко съм загубена! Така че с две ръце съм ЗА киселото мляко.
Яйца не ям често и нямам наблюдение, но ето ти една статийка: http://hranene.framar.bg/%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B8/%D0%B4%D … D0%B8%D1%82%D0%B8

# 740
  • Мнения: X
На мен киселото мляко ми действа добре, яйцата - не. Предполагам е индивидуално.

# 741

Общи условия

Активация на акаунт