Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 12 ноем. 2016, 18:49 ч.
  • Преглеждания  537 862  Мнения  13 907  Онлайн  8
Отговори
  • София
Първата тема беше много интересна. Четях без да пиша.
Ще помоля момичетата, които пишеха в нея да продължат, ще ми е интересно да ви чета отново.

Авторските права принадлежат на weissbier

Ето и линк към първата тема, благодаря Silverstone  bouquet
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=868510;;19

Последна редакция: нд, 13 ное 2016, 09:35 от Scooba

Реклама
# 1
  • България
Група мигранти в Сърбия тръгна пеша към хърватската граница
Те настояват за свободен и безопасен достъп до Западна Европа

Група от 150 мигранти в Сърбия се отправи пеша към хърватската граница с настояване за свободен и безопасен достъп до Западна Европа.
Хората развяваха лозунги "Не на загражденията и на затворите". Групата беше съпроводена от полицаи.

Според Върховния комисариат на ООН за бежанците около 6400 мигранти от Сирия, Ирак, Пакистан и Афганистан се намират територията на Сърбия.

Миналият месец една група мигранти предприе подобен поход към унгарската граница, но в крайна сметка се върна в Белград.
http://www.blitz.bg/svyat/grupa-migranti-v-srbiya-trgna-pesha-km … a_news462201.html
   Дано оцелее и да няма тролове.
На който му е скучно, има други теми.

# 2
Предишната тема леко смени посоката. И я закриха Sad
Не разбрах реакцията на Лиляна  newsm78

# 3
И на мен тази тема ми е много интересна. Аз също бях от четящите. Това което обсъждаме, касае бъдещето на България. И имам предвид емигрантите, да не каже някой, че пиша за политиците.

# 4
Емигрантите така или иначе са свързани с политиците, та няма как съвсем да ги отделим. И аз съм от четящите темата, интересна е. Peace

# 5
 Радвам се, че все още има начин да комуникираме по този толкова наболял проблем, но нека поне днес и утре се съобразяваме с правилото да не обсъждаме утрешните избори.
Tatti ни беше предупредил и помолил да спазваме това още вечерта на 5.11.16г., но емоциите взеха връх и вчера се отплеснахме доста встрани от темата.   Blush
Емигрантите така или иначе са свързани с политиците, та няма как съвсем да ги отделим. И аз съм от четящите темата, интересна е. Peace
Съгласна съм и още веднъж моля да се съобразим с горното.
Благодаря ви! Simple Smile

# 6
Утре се навършва една година от зверския  терористичен атентат в Париж .

Манюел Валс: Европа отново ще бъде ударена от тероризма, но ще победи

Европа отново ще бъде ударена от "ислямисткия тероризъм", но тя ще победи, заяви днес френският премиер Манюел Валс в статия, публикувана в няколко европейски вестника, година след атентатите в Париж от 13 ноември, предаде Франс прес.
Отбелязвайки, че "заплахата е тук и е постоянна" и че тя засяга в различна степен всички европейски страни, Валс ги призовава да поемат отговорност за своята сигурност, още повече, че "Съединените щати все по-малко се занимават със световните дела".

"Европа не може повече да кръшка и да се крие зад гърба на американския си съюзник", изтъква френският премиер.

Прочети още на: http://www.dnes.bg/world/2016/11/12/maniuel-vals-evropa-otnovo-s … hte-pobedi.322001

# 7
Радвам се, че темата се възражда, проблемът не е затихнал, даже мисля, че тепърва ще ескалира и трябваше да има такава тема. Мисля, че ще я открият хората един по един. Simple Smile

# 8
Председателят на Европейската комисия Жан-Клод Юнкер разпространи изявление, в което казва, че нападенията ще останат "завинаги като врязани в сърцата ни". "Те /терористите/ искаха да нападнат Франция. В онази трагична нощ обаче ние европейците и гражданите в целия свят бяхме всички французи", заяви той.

Щях да повярвам в искреността на тези думи, ако това безумие с неконтролираното влизане на всякаква сган, вече беше спряно. Sick

# 9
  • София
Ами те "проблемчетата" продължават да си влизат в България.  Cry
Малко статистика:
За периода 3-10 ноември 2016 г. властите са установили нови 312 нелегално преминали у нас чужди граждани. От тях едва 55 са хванати на българо-турската граница. Общият брой на регистрираните в България мигрантите за 2016 г. достига 17 274 души. Най-малко 7500 бежанци и мигранти в момента се намират на българска територия.
От друга справка на МВР става ясно още, че за първите девет месеца на 2016 г. споразумението за реадмисия между България и Турция е прилагано основно за турски граждани. Така от 1 януари до 30 септември 2016 г. на Турция са върнати общо 66 чужди граждани, от които 57 са били с турска националност. За същия период Турция е приела едва двама афганистанци. За деветте месеца на 2016 г. българските власти са върнали в Гърция общо 283 мигранти, от които 86 афганистанци, 89 сирийци, 90 иракчани и други.
  от ТУК
Излиза, че на Гърция връщаме тези, които са заловени на границата, докато официално на Турция върнатите мигранти са ... 9 човека, не броим турските граждани. Т.е. практически никого не връщаме - който успее да влезе тук от Турция си е наш.
На седмица по 300 човека - смятайте само до Нова година колко ще се "обогатим".

# 10
Ами те "проблемчетата" продължават да си влизат в България.  Cry
Малко статистика:
За периода 3-10 ноември 2016 г. властите са установили нови 312 нелегално преминали у нас чужди граждани. От тях едва 55 са хванати на българо-турската граница. Общият брой на регистрираните в България мигрантите за 2016 г. достига 17 274 души. Най-малко 7500 бежанци и мигранти в момента се намират на българска територия.
От друга справка на МВР става ясно още, че за първите девет месеца на 2016 г. споразумението за реадмисия между България и Турция е прилагано основно за турски граждани. Така от 1 януари до 30 септември 2016 г. на Турция са върнати общо 66 чужди граждани, от които 57 са били с турска националност. За същия период Турция е приела едва двама афганистанци. За деветте месеца на 2016 г. българските власти са върнали в Гърция общо 283 мигранти, от които 86 афганистанци, 89 сирийци, 90 иракчани и други.
 от ТУК
Излиза, че на Гърция връщаме тези, които са заловени на границата, докато официално на Турция върнатите мигранти са ... 9 човека, не броим турските граждани. Т.е. практически никого не връщаме - който успее да влезе тук от Турция си е наш.
На седмица по 300 човека - смятайте само до Нова година колко ще се "обогатим".

Е, добре, над 17 хил са влезли, над 7 хил са в момента у нас. Къде са другите 10 хил, като Сърбия си е затворила границата и единици се промушват оттам. Thinking

# 11
Скрит текст:
Председателят на Европейската комисия Жан-Клод Юнкер разпространи изявление, в което казва, че нападенията ще останат "завинаги като врязани в сърцата ни". "Те /терористите/ искаха да нападнат Франция. В онази трагична нощ обаче ние европейците и гражданите в целия свят бяхме всички французи", заяви той.

Ън, не знаеш ли? На една ръка разстояние от вас са! Все така "невидими" за полицията.

Щях да повярвам в искреността на тези думи, ако това безумие с неконтролираното влизане на всякаква сган, вече беше спряно. Sick

Да, казано точно от тези хора е висша проява на цинизъм. И с какво по-точно ще победи Франция? С "жу суи" ли? Ромският квартал  Mr. Green вече прилича на Париж, явно това се приема за "победа".

Не се казва колко над 7 000.

Последна редакция: сб, 12 ное 2016, 22:16 от Black_Sapphire

# 12
  • София
Е, добре, над 17 хил са влезли, над 7 хил са в момента у нас. Къде са другите 10 хил, като Сърбия си е затворила границата и единици се промушват оттам. Thinking
Сърбия затвори границите си някъде, мисля, в края на лятото - до тогава доста народ се изниза оттам към Европата. Нашите лагери дълго време бяха полупразни - всички влезли бързичко излизаха. Ама свърши вече тая ...

# 13
радвам се, че има нова тема.
ще я следя с интерес

# 14
  • Германия
Първата тема беше много интересна. Четях без да пиша.
Ще помоля момичетата, които пишеха в нея да продължат, ще ми е интересно да ви чета отново.

Авторските права принадлежат на weissbier

Scooba
Благодаря много за новата тема! bouquet

Старата днес цял ден ми липсваше. Сега вече съм спокойна.

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт