Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 086 822
  • 36 877
  •   2
Отговори
# 8 775
  • Под звездите
  • Мнения: 203
Скрит текст:
Някой назад беше направил аналог с Римската импария и нейното погиване.
Бежанската вълна или "преселението на народите" се случва поради климатични промени.
Гледах наскоро филм как климата на планетата влияел на историческото развитие в миналото.
Трябва много да внимаваме какво се случва на планетата - климатът е от изключително важно значение, защото каквото и да правим, каквито и средства да опитаме, срещу мощна климатична миграция няма оправия, освен ако тотално не сме решили да се затрием като вид...Тия бомби, които ги пускат наляво и надясно, това гигантско мръсно производство, неминуемо носят огромни социални проблеми.

Колкото по-цивилизовани ставаме, толкова повече мърсим...Изходът е, намаляване на човешката популация на Земята. Но никой не желае да разисква подобно решение. По-малко хора => по-цивилизовани => по-добър живот за всички. Не мога да разбера, защо има мълчание по въпроса. Защо не се въведе вселенски закон за не повече от 2 деца на семейство? Thinking

Защото братовчедите на "мирната" религия не искат и няма да разрешат да има по-цивилизовани от тях, но искат да си царуват като в средновековието и затова им пречим. Тези климатични проблеми са добре рекламирани, за да забогатяват тези, които разделят и владеят. Отдавна има климатични оръжия, но намесвайки се в природата рано или късно и природата ще се обърне срещу теб. Под прикритието на глобалното затопляне е по-вероятно да са разписали "новия световен ред".

Аналогията с римската империя е много правилна. И те са търсили врага в християнски и други племена, но са проспали преселението. И техните управници наподобяват много обогатяващите се брюкселски тикви и не само тях, а ценностите им съвпадат със шведския ценностен модел и всичко това на фона на обедняването на населението. Резултата е липса на римска империя.

# 8 776
  • Мнения: X
Една шведска 42-годишна вещица с 6 деца и 19-годишно гадже от Афганистан е планирала убийството на родителите си, които имали намерение да я оставят без наследство след като дълги години са й помагали с пари, коли и апартаменти. Тя накарала 19-годишното си гадже от Афганистан да убие родителите й. Афганистанецът ги е заклал, докато са спели. Същата е въртяла бежански лагер и е била обвинена, че е правила секс с малолетни в бежанския лагер. Подозирам, че ще й дадат 1-2 години условно и ще я пуснат на свобода. Нямам никаква вяра на шведските власти.

Да се самоцитирам от преди месец, обвинителният акт е 7 000 страници...Тук обвинителните актове ги качват в интернет и всеки може да ги чете - съдържат разпити, доказателства, снимки.  Обвинението даде пресконференция в петък, невероятно убийствена история. Който е чел шведски кримки и знае колко са добри, мога само да му кажа, че започнах да чета обвинителния акт и всичко прочетено досега бледнее пред този случай...


 Единият случай е особено потресаващ. Съдебното дело се очаква да започне сега март-април, но може би ще се забави, защото разследването все още не е приключило. Едно дело, определяно от мнозина прокурори, съдии и адвокати  "без еквивалент в шведската криминална история". Едно дело, по което тепърва ще се пишат книги и снимат филми, защото сценарият е убийствен (буквално и преносно). В главните роли: една батик-вещица и нейния възлюбен хазар, лежал за опит за убийство в турски затвор. След като го пуснали, довтасал тук и в момента е обвинен в убийство и опит за убийство. Направил е самопризнания. Вещицата и тя е арестувана, но засега отрича всякакви обвинения по същите убийства, плюс още едно убийство.

И да допълня - вещицата е на 42 год и има 6 деца от три брака. От съпруг N1 има две пълнолетни дъщери и един син, от съпруг N2 - едно момче, около 10-12 годишно, а от съпруг N3 (завалията) - близнаци, около три/четири годишни. Първо е убит съпруг N3 през лятото на 2015 (но чак сега излизат доказателства за убийството, тогава разследващите посочват причина за смъртта - удавяне по време на риболов). Вещицата няколко месеца преди смъртта е фалшифицирала застраховка живот, скл. уж от мъжа ѝ в нейна полза, като заподозрян за помагач в това е убийство е зет ѝ, също афган, който живее с едната дъщеря. Точно след една година друг афган, който твърди че е на 18, в последствие се оказва минимум на 23 год, според тайните разузнавателни средства  е на 25 год, с който тя живее на семейни начала извършват убийството на баща ѝ и опит за убийство на майка ѝ. Афганът ги напада през нощта в лятната им вила докато спят,  тя чака в колата. Майката по чудо оцелява, въпреки че е сериозно ръгана и обезобразена с нож, успява да се обади на 112. В последствие, афганът признава за убийството и казва, че вещицата била много разочарована на сутринта, когато чула, че майка ѝ е оцеляла. Той няколко пъти отказвал да извърши убийствата, но тя постоянно го тормозела и му обещала, че ако го направи, ще се омъжи за неги и ще му осигури статут. Разказвам го накратко, но има доста подробности като ходене на почивка в Тайланд непосредствено след убийството на баща ѝ - първо ги арестуват на летището, след три дни ги пускат поради липса на доказателства, след това вещицата заминава за Тайланд, после се връща, но не в Швеция, а в Норвегия, където я чака афгана и там в хотел са арестувани. Има още много интересни подробности, няма как да напиша всичко, но който напише книга по случая, неминуемо ще се превърне в бестселър...

малко снимки

вещицата
https://www.facebook.com/johanna.blomsterlund?fref=ufi&pnref=story

http://imgur.com/a/DRktU

убитият съпруг, баща на близнаците, едното е на профилната ѝ снимка, русото детенце
https://s14.postimg.org/amsphe6y9/aki_paasila_DSC_0371.jpg

Афганът, убил баща ѝ и опит за убийство на майка ѝ
https://www.facebook.com/profile.php?id=100006607365605

тук вече са в ареста
http://www.vlt.se/blaljus/brott/mohammad-rajabi-skyddade-johanna … -som-har-planerat

# 8 777
  • Мнения: 8 464
Pure, твоят пост ме разби.
Това не е за диагноза, а направо за гилотина.
Сбъркана държава, луди хора, загубили всякаква представа за действителността.

# 8 778
  • Norge
  • Мнения: 2 311
..........Който е чел шведски кримки и знае колко са добри........


Да, така е.
Пожелавам си с тази сага да се заеме Elias Palm  Heart Eyes
За жалост, при мен има преведена само една от книгите му.

# 8 779
  • Мнения: 5 500
Тази "велика Албания" ми прилича на тренировка за "велика Турция" и след това и СА. Когато къщата на съседа ти гори, вероятността да пламне и твоята е огромна, а около нас съседите падат един след друг и не виждам къде нашите политици видяха стабилност и липса на опасност за нас. Заради това прословуто наше председателство ще се нагледаме на всевъзможни еквилибристики, за да имитират стабилност и да се докопат охранените ни политици до още пари (така и не разбрах с какви пари е свързано това председателство, че са се настървили яростно да ги вземат). Продължавам да мисля, че мама ще ни накристалинчи отново и ще им го измъкне под носа или ако по някакво чудо им го разреши ще им прибере тя парите, а на нашите ще остави огризки, с които едва ли ще си покрият еквисношенилибристиките.
Направи ми впечатление че напоследък всичките ни политици (без значение от коя партия) с недомлъвки казват: сега имаме последен шанс нещата да тръгнат в добра посока .... сега ако не направим нещо, край и т.н.  (някаква тревога се усеща).
Не знам кое е това нещо което те знаят а ние -Не, но очевидно нещо ще се случва.

# 8 780
  • Мнения: 676
Нека да действат тогава тези наши безсрамни политици накрая "на ползу роду", но ме съмнява това. По-скоро ще е лапачница до края. Като видях какво ще ни е правителството...
Pure, криминалетата са им супер на шведите, но се надявам да не го филмират този ужас, че да не се появят последователки. На тези хора им трябва работа, ама физическа работа - за да нямат време за глупости.

# 8 781
  • Мнения: 2 420
А не ви ли се струват събитията в Македония като един вид отмъщение за затварянето на бежанския маршрут през Гърция??? newsm78

# 8 782
  • Мнения: 2 143
А не ви ли се струват събитията в Македония като един вид отмъщение за затварянето на бежанския маршрут през Гърция??? newsm78

Не!  Sunglasses

# 8 783
  • Мнения: 15 960
И аз не мисля. Тези междуособици си тлеят отдавна там.

# 8 784
  • Мнения: 1 945
А не ви ли се струват събитията в Македония като един вид отмъщение за затварянето на бежанския маршрут през Гърция??? newsm78
Не мисля. Те не знаят какво правят, живеят в свой свят. Политиката на ЕС е подчинена на Сорос и САЩ. И сега вместо
да осъдят незаконно  избрания албански депутат , който е бивш терорист
борил се за Косово и велика албания (нарочно пиша с малка буква)
Вместо да заклеймят вмешателството на Албания
във независима Македония, Могерини (патката) и сащ подкрепят терористи
и разцепването на Балканите . Това е постоянна , целенасочена политика
и не е свързана със бежанската вълна . Там Австрия и Германия бяха зад Македония
да затвори границата си (беше им изгодно на гадините), някой да им свърши черната работа.
И сега я изоставят, лицемерни, долни, гнусни твари..и забиват нож в гърба от благодарност
че Македония ги пази .
Да им се връща стократно. Македонските граничари стояха месеци на ред, денонощо пред Идомени
и ЗАЩО ...?!
За да пазят дебелите задници на германците и австрийците .
Австрийците, германците, италианците тепърва ще усетят на гърба си какво са приютили и ще разберат защо Македония толкова се бори
против мюсюлманството . Ще го разберат... И тога аз няма да ги жаля, щом те не жалят моя народ !

Последна редакция: сб, 29 апр 2017, 22:48 от ***vasilena***

# 8 785
  • Мнения: 5 625
Писала съм го и преди в темата. Навремето косовските албанци са се заканвали "С ку*ац ще ви бориме" и го направиха. Ама няма кой да се поучи за съжаление.

# 8 786
  • Мнения: 5 500
интересното е че една от алб.партии в Македония-БЕСА е под контрола на Ердоган.Яко си печат работите да ни изтласкат от Балканите.
Василена когато албанците казват "В Македония има само 2 нации/народа-останалите са малцинства" кого имат предвид за малцинство?

# 8 787
  • Мнения: 1 945
Не знам . Трябва да звучи нещо апокалиптично ли и зловещо ..?
Няма такова нещо като етническо разделение в Македония .
Там албанци и македонци живеят в мир и разбирателство . Там политиците
и партията на Заев и политици от Албания подкукоросват да се издигат
албански платформи, албански депутати за председател .
Между македонци и албанци в самата Македония няма , ама няма никакво противоречие ..
Колко пъти,колко години българите повтарят, че има етническо напрежение (смешници) и чакат да скочат албанците и войни предричат и
чакат като лешояди да се случат размирици. Няма да се случат.Албанците в Македония се чувстват
част от тази страна . Всичко това което става е провокация да повторя на отделни елементи
слуги на Албания (както избрания терорист) и на предателя Зоран Заев .
Да не точат зъби съседите , да си приберат ноктите . Сега е важно ЕС да спре да подклажда
огъня като подкрепя Заев и този незаконно избран депутат .
Няма да има война между албанци и македонци . Има политическа борба там .

# 8 788
  • Мнения: 5 500
Не знам . Трябва да звучи нещо апокалиптично ли и зловещо ..?
Не,просто любопитство.
Защо българите като лешояди  newsm78 напротив,повечето се чустват отблъснати и огорчени от отношението към тях там.Обаче това е друга тема.

# 8 789
  • Под звездите
  • Мнения: 203
Направи ми впечатление че напоследък всичките ни политици (без значение от коя партия) с недомлъвки казват: сега имаме последен шанс нещата да тръгнат в добра посока .... сега ако не направим нещо, край и т.н.  (някаква тревога се усеща).
Не знам кое е това нещо което те знаят а ние -Не, но очевидно нещо ще се случва.

Не вярвам на нито една тяхна дума, когато някой каже, че нещо е добре наясно съм, че някой политик/ци ще изкяре нещо, но хората ще усетят пак дебелия... До там ни докараха политици и кудкудякащи медии, че да не им се вярва. Дори Джамбазки, когото харесвах и той стигна дъното с червените си кошмари.

-------

Да им се връща стократно.

 Wink И аз често ги "благославям" всичките, но предпочитам да им се връща хилядократно и повече дори.

Общи условия

Активация на акаунт