Времето си застудява, а на ЯНУАРСКОТО човече все по-тесничко му става. - Тема 6

  • 54 748
  • 766
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 226
Хоп и аз в новата тема да помрънкам посред нощите. Simple Smile
От поне два часа се опитвам да заспя, но тези крампи ми разказват играта, та използвам нощта да правя упражнения на фитнес топката, току-виж ми минало.
През деня все по-често и за по-дълго ми става зле, особено след ядене, особено след въглехидрати. Затова половината ми храна през деня е филе Елена, от това не ми прилошава. Не знам как ще изкарам още около 7 седмици, толкова зле не съм се чувствала с никоя бременност (и толкова добре не съм изглеждала  Laughing).
Поне се успокоявам, че още съм +6кг и не съм подпухнала, но с това солено филе може и да не трае дълго радостта ми.

# 16
  • Мнения: 128
Благодаря за новата тема. Да се разпиша и аз, че да не ви изгубя  Grinning. Май вече повечето от нас не могат да спят през ноща. А аз толкова обичам да спя. Свекърва ми все ми казва, че сега трябвало да се наспивам, че после... тук винаги млъква, да дойде тя да се наспи с това непрекъснато шаване вътре в мен  Laughing

# 17
  • Мнения: 606
Аз пък от около 10-на дни си спя чудесно. Не знам на какво се дължи,тъй като не съм променяла нищо, а беба си е активна 24 часа на ден..... Ставам за тоалетна от 1 до 3 пъти, но след това заспивам, а преди се пулех по поне 1 час след всяко ставане, докато или по скоро, ако изобщо ме налегнеше пак съня.

# 18
  • Мнения: 1 269
Да и за мен няма наспиване. На моменти ме заболява главата. Тази нощ пак от 3 до 5 гледах телевизия и похапвах.

# 19
  • Мнения: 3 047
Суперска тема както винаги  bouquet

Мен ме подпира стомаха или жлъчката, точно в ляво под бюста и е ужасно, имам пробиждания като си взимам въздух , а уж доки каза че бебка имала място  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 415
И аз се разписвам в новата тема.И се присъединяванм към неспящите мами.Обаче аз,за разлика от другите,ставам дооооста пъти до тоалетната.Предната нощ само за час станах 6 пъти.Тъкмо легна,шутира ме три-четири пъти в мехура и айдееееее.Отивам до тоалетната.

# 21
  • Мнения: 76
Аз съм качила към 12-13кг някъде. Не се притеснявам, общо взето ми са само в корема и си мисля, че пак лесно ще ги сваля после.
Със спането съм различно всяка нощ. Кога ставам по 3 пъти до тоалетна и баткото ме буди по 100 пъти да го завивам, кога спя, без да ставам въобще...
Ще ходя на работа до края на месеца, вече чакам с нетърпение да излизам в болничен...

# 22
  • София
  • Мнения: 1 676
И аз спя трудно.., наистина трудно.  Sad Въртя се, ходя до тоалетна доста пъти, не ми е удобно.

SteliNiki, за какъв чай говориш? Rolling Eyes

# 23
  • NE
  • Мнения: 10 999
И на мен спането ми става все по-трудно. От една страна баткото иска да се гушкаме в една посока, бебето иска в другата. Действат ме от сега.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 676
SteliNiki, видях, че става дума за чая от мечо грозде. Доколкото знам обаче е противопоказен в нашето положение. Сигурно твоят лекар е съобразил това.

"При бременност съществува противопоказание за прием на лека в големи дози. Допустим е приема му само в малки количества. Въпреки тази препоръка много специалисти считат, че мечото грозде е невъзможно да навреди по какъвто и да било начин както на бременната, така и на плода, развиващ се в утробата й."

# 25
  • Мнения: X
Дами, пиша ви от ринг мола, днес събрах сили да се донеса. Има намаление в аптеки Subra на бебешка козметика weleda от 40%, а на 19ти бил рождения ден на мола и ще има и на мустела както и на всички магазини в мола (надявам се и next и petite bateau). Да си знаете Simple Smile 

# 26
  • Мнения: 133
Уу ето ме и мен в новата темичка Simple Smile
NiaV Мерси за инфото,харесала съм си палтенце в ринга,че ми остана само едно яке, което мога да закопчавам и то само ако циповете на джобовете са отворени  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Относно спането - някак се справям,обаче седене и лежане... истински ужас! Изглежда ми притиска диафрагмата, защото едвам дишам като седна.
С мандарините нямам спирка  Laughing

# 27
  • Мнения: 19
И аз в новата тема. Страхотна е! Браво на Щастливка!
Изгубих се през последните две теми, но толкова много неща ми се случиха, че вече ще полудея.  Crazy И за капак от 8 ми съм с ужасни болки в корема, та сега се поспрях. А кога ще наваксам с четенето незнам.
Качила съм 12 кг. Не се стряскам на килограмите, защото първата бременност качих 20 и после ги свалих.
Щастливка ще се радвам да ме добавиш - аз съм с термин 16 януари.

# 28
  • Мнения: 1 269
А аз се притеснявах , че всички имат киселини, а аз нямам, значи нещо не е на ред. Е вече и при мен се появиха и ме свариха неподготвена.
Пробвах с айран и за сега стана. Но ще трябва да си взема и нещо от аптеката

# 29
  • Мнения: 128
А аз се притеснявах , че всички имат киселини, а аз нямам, значи нещо не е на ред. Е вече и при мен се появиха и ме свариха неподготвена.
Пробвах с айран и за сега стана. Но ще трябва да си взема и нещо от аптеката

Наистина ли, яко нямаш киселини нещо не е наред  newsm78. Аз май нямам, но и всъщност не знам какво е чувството, че никога не съм се оплаквала от нещо такова. Ако може да разясните малко по въпроса ще съм ви благодарна

Общи условия

Активация на акаунт