Кафеникаво течение след лапароскопия

  • 1 677
  • 1
  •   1
Отговори
  • Сандански
  • Мнения: 25
Здравейте..аз съм месец след оперативна лапароскопия в която се установи , че едната (лявата) тръба ми е напълно запушена , а дясната пропуска много малко... Преди лапароскопията ми бяха предписали дуфастон , а след лапароскопията ми го забрани да го пия.. в петък бях на преглед и ми изписа Белара от първия ден на цикъла , но от снощи само ми зацапва с едно кафеникаво течение..имам си и болките ниско долу като преди цикъл... та въпроса ми е , това кафеникаво течение брой ли се за цикъл и трябва ли да почна беларата или да  изчакам да си текне както трябва... ами ако не текне ?

# 1
  • Мнения: 154
zdraveite momi4eta pi6a ama nikoi ne mi otgovarq i nikoi ne mi pomag za6to ot 3 4 meseca se ma4em za vtoro dete ama nestava z6to neznam kak se iz4islqva taq ovolaciq na 25noevri sega sled 10 dena trqbva da mi doide na 4 ti den spira i po4va kafqvo te4eni do 5 6 den blagodarq predvaritelno Whistling Whistling

По естествен път ли се опитвате да правите второ бебе, първото по нормален начин ли се е случило? Имаш ли правени изследвания някакви? При различни организми овулацията е различен ден, т.е. при мен на 26 дни МЦ, овулацията ми беше на 9-ти ден, сега след лапарото правено на 5-ти октомври не мога да разбера кога ми е овуто. За кръв и после кафяво не се притеснявай и това е нормално (според мен), аз съм така от повече от 8 години. Почва днес, тече два дни, на трети ден няма никой и от 4-ти ден до 7-ми ден почва едно кафяво такова слузесто.
Новата мода при много от момичетата е ендометриоза, която влошава качеството на яйцеклетките и не става забременяване. Прави се лапаро, след това лечение от 3 до 6 месеца с инжекциики, след това стимулация и може да стане и по естествен път (да има и изключения, случва се), или през фонда по ин витро. Успех дано ти се случат нещата по нормален начин Hug

Общи условия

Активация на акаунт