Къде в Пловдив? - 68 тема

  • 72 749
  • 789
  •   1
Отговори
# 765
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Благодаря на отзовалите се за школи и уроци, имаме още една година, така че събирам инфо още отсега. А сега нов въпрос- къде да дам апарат за кръвно да го сверят или както там се казва?

# 766
  • Мнения: X
Попи, хубаво е от сега да се ориентираш, но имай в предвид, че някои започват подготовката още в 6 ти клас.

# 767
  • Мнения: 10 549
Направо от 3ти си почва... Т.е. не спира изобщо  Laughing

Какво състезание по английски има в събота ( по у-щата) и от колко часа е? Олимпиада някаква или ?

# 768
  • Мнения: 54 594
Благодаря на отзовалите се за школи и уроци, имаме още една година, така че събирам инфо още отсега. А сега нов въпрос- къде да дам апарат за кръвно да го сверят или както там се казва?
Ако знаеш къде е данъчното, сега не се сещам за улицата, перпендикулярно на Л.Каравелов.
От страната на хотел Лайпциг, на същата улица, има сервиз, там съм носила.

# 769
  • Мнения: 197
Здравейте, накой може ли да ме насочи към школа по английски език, която да обучава три годишно дете.

http://maximumbg.com

# 770
  • Мнения: 10 549
Здравейте, накой може ли да ме насочи към школа по английски език, която да обучава три годишно дете.

http://maximumbg.com

В Англия Скул водя моята - от 2 до 4 г. са най-малките. Играят, пеят - всичко е на английски Simple Smile Дребната повтаря като папагал някои думи, други без да иска ги заменя с английски Simple Smile
Аз съм доволна  Blush

https://www.anglia-school.info/cgi-bin/index.pl

# 771
  • Мнения: 5 602
..А сега нов въпрос- къде да дам апарат за кръвно да го сверят или както там се казва?
Медитех,Пловдив,Радецки 22 Б.На гугъл стрий вю се вижда добре .

# 772
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Благодаря на отзовалите се за школи и уроци, имаме още една година, така че събирам инфо още отсега. А сега нов въпрос- къде да дам апарат за кръвно да го сверят или както там се казва?
Ако знаеш къде е данъчното, сега не се сещам за улицата, перпендикулярно на Л.Каравелов.
От страната на хотел Лайпциг, на същата улица, има сервиз, там съм носила.
..А сега нов въпрос- къде да дам апарат за кръвно да го сверят или както там се казва?
Медитех,Пловдив,Радецки 22 Б.На гугъл стрий вю се вижда добре .
Благодаря!!!

# 773
  • Мнения: 2 102
На " Радецки", до "пресечката" с "Филип Македонски" ето това

# 774
  • Мнения: 1 230
Направо от 3ти си почва... Т.е. не спира изобщо  Laughing

Какво състезание по английски има в събота ( по у-щата) и от колко часа е? Олимпиада някаква или ?
За 4 клас има Знам и мога, а иначе отсрочените олимпиади заради ваканцията започват да вървят в съботите...

# 775
  • Пловдив
  • Мнения: 14 081
В петък има "Ключът на музиката", знам че никой не се интересува от музика, ама аз да си кажа, може да има някой любител  Laughing

# 776
  • Мнения: 5 602
В петък има "Ключът на музиката", знам че никой не се интересува от музика, ама аз да си кажа, може да има някой любител  Laughing
Може ли малко подробности- къде се провежда,кои класове участват и  регламент!В интернет не намирам.
Благодаря!

# 777
  • Пловдив
  • Мнения: 2 521
Скъсах се да търся опции за ски-обучение деца (начинаещи), което се провежда в неделя или зимната ваканция. Как пък всички деца са вече напреднали, все от някъде трябва да са почнали  Laughing
- Вертикал - не се сформира група за начинаещи
- Канари - събота и неделя само по-напредналите, другите през седмицата на тепето (абсурд да ходи тогава).
- на Копривките - групата за зимната ваканция е също за напреднали
Опитвам да намеря нещо, което да може да се случва и без нас, родителите, за зимната ваканция също.
Някой с идеи?

# 778
  • Мнения: 10 549
Колко е голямо детето?

Синът ми ще ходят от училище на еко хоте Здравец организирано, от 4ти до 8ми с каране на ски..
Миналата година пак от у-ще (предното) ги организираха да ходят да карат.
Ако е за начинаещи - по-добре с тях ходете защото повече от 1 час няма да се случи да карат (по моите, а и по други деца съдя). Ако е 4-5-6 г. пък още повече. Има си горе учители.. ще се занимават с тях.
Такова за няколко часа е повече за вече каращи що-годе Simple Smile

На мен много ми харесва нощното каране, което са организирали. Супер спокойно, няма народ.. идеални условия. ММ и сина ми ходиха 2 пъти пак ще ходят в петък Simple Smile

# 779
  • Пловдив
  • Мнения: 2 521
На 11г. е.
Това с Екохотела означава обаче, че ние трябва да сме с него, а ние сме на работа през ваканцията.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт