*В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 41

  • 73 543
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 609
Иска ми се да започна да си правя профилактичен преглед на гърдите веднъж годишно, но каква е процедурата? Отивам някъде, където има мамограф? Или първо при някой лекар и той да ме прати на изследване ли?
Мамографът се препоръчва след 40+ поне. Преди това - преглед с ехограф. Аз лично в Търново ходя само при д-р Маслянков, който преглежда в Невромедикс - там на регистратура може да се получи информация за дните му на посещение в града.
Каква е процедурата и дали има такава, за поемане на прегледа от здравна каса, не съм запозната.
Дори и да си плащаш всяка година за преглед не е удачно да минаваш на Мамограф, защото си е облъчване.
На моя приятелка след преглед с мамограф нищо не се видя, а на ЯМР в Плевен се оказа злокачествено образование.
А на мен също след преглед с мамограф ми казаха, че има киста, която трябва да оперирам, а в Плевен на друг апарат, (който не мога да кажа какъв е) излезе мастопатия.

# 691
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Благодаря на всички, включили се за мамографа! Flowers Tulip

# 692
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Пак с наболелия въпрос?Д-р Михайлова гинеколог, какво ви е мнението?Не става въпрос просто за преглед, а и за адекватно лечение.Д-р Максудов го изключвам, защото преглежда само в петък, което е супер неудобно.Всички от поликлиниката ги изключвам, д-р Рашкова също, последния път въобще не ми помогна, изключвам д-р Ножарова, д-р Маноилова, доц.Стойков.Д-р Сотиров от Горна също не става.Възможностите май се изчерпаха.

# 693
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 562
Роси, не е ли по-удачно да потърсите специалист от София или Плевен, таман може да го съчетаеш с фризьора Hug
Съвсем добронамерена съм Heart Eyes

# 694
  • Мнения: 1 008
Сиска, в вашата аптека предлага ли се ортодонтски восък?

# 695
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 562
Сиска, в вашата аптека предлага ли се ортодонтски восък?

Не, но мога да ти поръчам.
Другият вариант е да потърсиш до нас има един център за стомат.консумативи-намира се точно в края на улицата до един козметичен салон.

# 696
  • Мнения: 1 008
Прекрасна идея. Ще проверя първо там:blush:

# 697
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Пак с наболелия въпрос?Д-р Михайлова гинеколог, какво ви е мнението?Не става въпрос просто за преглед, а и за адекватно лечение.Д-р Максудов го изключвам, защото преглежда само в петък, което е супер неудобно.Всички от поликлиниката ги изключвам, д-р Рашкова също, последния път въобще не ми помогна, изключвам д-р Ножарова, д-р Маноилова, доц.Стойков.Д-р Сотиров от Горна също не става.Възможностите май се изчерпаха.
Чувала съм добри отзиви за нея Simple Smile преди две седмици ме изражда и няма от какво да се оплача Simple Smile вече зависи какъв е случаят предполагам

# 698
  • Мнения: 6 582
И аз се интересувам за нея, но също от гл. т. на прегледи. Но нещо конкретно още не съм чула.

# 699
  • Мнения: 1 786
Момичета,запознати ли сте дали микровълновите фурни облъчват като им се отворят вратите по време на работа.Нашата е комбинирана с грил.Понякога я настройвам да стопли нещо на една минута,но отварям вратичката преди да се е нулирал брояча.Като го паузирам с еднократно натискане на бутона.Дали облъчва така?Ако натисна два пъти бутона се нулира таймера,но ме интересува дали облъчва  при паузиран таймер например на 30 сек.

# 700
  • Мнения: 566
Айде пак аз  Flutter  Някой с отзиви за Салон Зорница, понеже попаднах на доста изкушаваща оферта за ламиниране и терапия на косата
Късно се включвам, но сега виждам въпроса. Ползвах услугите на Зорница преди няколко месеца. Терапия с арганово масло и подстригване. Резултатът - кошмар в главата. Абсолютно претупана некадърна работа. Чак след месеци успях да си върна форма на косата.

# 701
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 562
Сиска, в вашата аптека предлага ли се ортодонтски восък?

Ако не намериш, току що направих заявка.В сряда ще е наличен Peace

# 702
  • Мнения: 11 573
Момичета,запознати ли сте дали микровълновите фурни облъчват като им се отворят вратите по време на работа.Нашата е комбинирана с грил.Понякога я настройвам да стопли нещо на една минута,но отварям вратичката преди да се е нулирал брояча.Като го паузирам с еднократно натискане на бутона.Дали облъчва така?Ако натисна два пъти бутона се нулира таймера,но ме интересува дали облъчва  при паузиран таймер например на 30 сек.
Нищо ви няма.
 bouquet

# 703
  • Мнения: 1 008

Ако не намериш, току що направих заявка.В сряда ще е наличен Peace
Чудесно! А цената за кутийка каква е?

# 704
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 562
Около 11 лв. но са две кутийки.Така ще ни ги доставят от фирмата вносител.Като дойде стоката утре ще мога да съм конкретна.За първи път поръчвам такъв артикул Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт