Перилни препарати и омекотители – 43

  • 79 395
  • 756
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 48 164
Аз имам от Лидл течен за спортни дрехи, ползвам го и за якета
Благодаря за ариела, дано си е хубав

# 691
  • Мнения: 69 274
Ски панталоните заради мембраните бива да се перат с препарат за функционален текстил. И аз имам от Лидл течен такъв за спортни дрехи, с него пера скиорските панталони Peace

А Ариела в Лидл е официален внос, тоест такъв, какъвто е и по другите вериги. Цена 10 лв за 30 пранета е на сметка, тоест не си се минала.. 20 пранета идват към 7 лв, съвсем добра цена. Редовната за 20 пранета е 10-11 лв.

# 692
  • Мнения: 48 164
Да, аз за цената съм наясно, ма ме беше страх да не съм се минала некачествен прах

# 693
  • Мнения: 69 274
Нали е в картонена кутия...тоест като в Кауфланд, Била и т.н?

# 694
  • Мнения: 2 077
Ще трябва да се снабдя със специален препарат за ски екипировка от Лидл или ДМ.
Сега ги пуснах просто с течен.  Peace

# 695
  • Мнения: 5 209
Съжалявам, че ще противореча на Гес, с респект към опита и знанията й  bouquet, но за Силан мнението ми е коренно противоположно на нейното.
Противоречи на воля! Първо, за това е темата и второ, по отношение на миризмата омекотителите всичко е въпрос на вкус.

Някакви мнения за омекотители Апта имате ли?
Да, не стават за нищо.

♥ HAPPY ♥, ОМО в Лидл е проблемен, не Ариел. Laughing

Между другото, в една местна верига Анет днес видях прах ОМО за цветно в кутия паралелно-официален внос. Произведен за Австрия, но официално внесен от Юниливър България. 35 пранета (2,450 кг) беше за под 13 лева.

# 696
  • Мнения: 48 164
Да,в  катонена
Окей Simple Smile
Благодаря ви
То като ви чете човек, и го хваща параноя  Crazy

# 697
  • София
  • Мнения: 2 296
Момичета, експериментът дава доста интересни, поне за мен, резултати. Изпрах 3 от 5-те парцалчета, останалите утре, да не вземе корейката да стачкува  Laughing
Единият прах доста ме учуди!

Можете ли да предположите кои петна ще се окажат най-проблемните (лютеница, кафе+сметана, барбекю сос, малиново сладко, сок от цитрус, банан, шоколад, олио, червено вино, флумастер)?
Както и кой от наличните ми прахове ще се окаже най-добър с гореизброените (персил за бяло, формил ултрасензитив, омо за бяло, омо за цветно, добавка ариел за снежнобяло)?

# 698
  • Мнения: 2 742
Съжалявам, че ще противореча на Гес, с респект към опита и знанията й  bouquet, но за Силан мнението ми е коренно противоположно на нейното.
Противоречи на воля! Първо, за това е темата и второ, по отношение на миризмата омекотителите всичко е въпрос на вкус.

Някакви мнения за омекотители Апта имате ли?
Да, не стават за нищо.
Скрит текст:
♥ HAPPY ♥, ОМО в Лидл е проблемен, не Ариел. Laughing

Между другото, в една местна верига Анет днес видях прах ОМО за цветно в кутия паралелно-официален внос. Произведен за Австрия, но официално внесен от Юниливър България835 пранета (2,450 кг) беше за под 13 лева.

Не съм се минала значи Wink Пак от някаква рекламна камптия се опитаха да ми го пробутат. Но взех един от момичето и после го смених с Коколино. Laughing

# 699
  • Мнения: 69 274
Ев, аз залагам на лютеницата като най-упорита. Изобщо тези червените петна...Давай резултатите..

# 700
  • Мнения: 2 742
Ев, залагам, че си най-доволна от Формил. За моя изненада  Laughing

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Ев, ако червеното вино беше от нашия край, щях да заложа на него. Става синьо и няма пране.
Иначе лютеницата и олиото би трябвало да са най-проблемни.
Най-добър предполагам ще е Омо за бяло, Формил купих, но още не съм го пробвала.

# 702
  • Мнения: 19 060
И аз залагам за лютеницата, ако е от магазина, то от мушамата не може да се измие като падне малко ...  Laughing

# 703
  • София
  • Мнения: 12 006
Според мен барбекю сос-а и червеното вино ще са най-пробемни и евентуално недоизпрани, следва ги олиото.
ПП: с какъв прах беше теста?

# 704
  • София
  • Мнения: 2 296
Праховете са персил за бяло, формил ултрасензитив, омо за бяло, омо за цветно, добавка ариел за снежнобяло.

Лютеницата е домашна, а виното - купешки мавруд. Наистина петното от вино първо стана синьо  Shocked

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт