Аз обичам България

  • 35 588
  • 248
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 8 942
Чак се изненадвам, че няма реклами!
Засега ми харесва, освен че на моменти много викат.

# 181
  • Мнения: 2 394
И това предаване успяха да съсипят....

# 182
  • Стара Загора
  • Мнения: 451
И защо трябва да викат толкова много ? Голяма гюрлутия !!!

# 183
  • Мнения: 455
Допадна ми. Разпускащо е.

# 184
  • Мнения: 7 590
Не мога да понасям Сърчаджиева.

# 185
  • Мнения: 13 311
Много кресливи, натоварва ме.
Късметлийската игра с бомбичката си беше въпрос на късмет.
Пък и не спазват много правилата, малко е както дойде.

# 186
  • Мнения: 25
Толкова чаках това предаване, а то е тотално падение! 😐 Нито водещата ми харесва,нито капитаните и игрите не ми допадат. А теЗи крясъци и надвиквания ме напрегнаха.

# 187
  • Мнения: 7 746
хич не беше честно това с бомбата
харесват ми Сашо и Александра

# 188
  • Мнения: X
Аз бях за отбор попфолк, защото Кадиев не мога да го понасям. Заслужено загуби, господин злобар.

# 189
  • Някъде там
  • Мнения: 16 080
Александра, че е реално лигава е, но в това предаване е нетърпимо, фалшиво, сценарийно такава.
Имам чувството, че мото на този сезон при всички предавания които започнаха е : Колкото повече лиготия,толкова повече.
Във всяко едно има по един нетърпимо лигав водещ или участник. И това не отстъпва.
Предаването ми харесва иначе.
Добре се справиха и беше забавно с изключение на Алесандра и на Сашко от време на време.

# 190
  • Мнения: 2 115
Кедъра се държа най-достойно. Алекс ми е малко лигава с този преправен глас на анимационен герой. Иначе предаването се получи добре и беше интересно.

# 191
  • Мнения: 93
Чаках с желание предаването, но не съм сигурна дали ще го гледам. Не изгледах епизода. Водещата прекалява с лигнята. Азис прекали с простащината. Голямо надвикване и крякане. И не знам как е било по - напред, но Сърчаджиева защо постоянно висеше при Азис? Без да имам нищо против Азис и Галена, са ми втръснали. Не знам откъде не ми изкачат. Много по - интересни са ми Буков и Бабинова, които остана в сянка.

# 192
  • Мнения: 7 590
И Буков напоследък изкача отвсякъде .

# 193
  • Мнения: 216
Харесвах много това предаване ,и очаквах с интерес ,изгледах го ,но  ми остави неприятно усещане. Водещата беше ,меко казано, неадекватна , май не е беше наясно , какво предаване води, лигавене  неуместни подмятания и фрази .
Азис крещя ,като насред  пазара  и ръси глупости.
От промото за следващия епизод май няма да е по различно . С друга водеща ,ще е много по добре.

# 194
  • Мнения: 452
Аз пък харесвам водещата Александра. Предишната беше с много приятен глас, обаче имаше излъчване на скучна отличничка.

Днес ми беше забавно. Обаче дълго ми идва, добре че нямаше много рекламни паузи, че отиде половин ден. Моментите с виенето на хора не са моето нещо и ги превъртях. Любимата ми част е, когато чужденците пеят песен на български със слушалки. Помня в предишен сезон Раул Торес пя и се търкаляхме от смях.

Общи условия

Активация на акаунт