WIZZ AIR - 24

  • 80 893
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 6 574
И в Болоня напр.,едно ли е летището?Ако полета е вечер,има ли удобен транспорт?
Едно е. Малко и приятно е. Лесно за ориентиране. Има аеробус на цена от 6 евро на калпак. Спира на 2-3 места из града. Такси до центъра е около 15-16 евро.

# 706
  • Мнения: 4 204
И в Болоня напр.,едно ли е летището?Ако полета е вечер,има ли удобен транспорт?
Едно е. Малко и приятно е. Лесно за ориентиране. Има аеробус на цена от 6 евро на калпак. Спира на 2-3 места из града. Такси до центъра е около 15-16 евро.
Бързо ли се излиза? Въобще мога ли да разчитам до час и 10 мин. Да съм на централната гара,  ако взема такси,  но съм с куфар? Питам,  защото ми е важно да избегна нощувка в Болоня.

# 707
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Искам да резервирам 4 билета до Франкфурт за месец Май.
Преди ми излизаше Франкфурт Хан , сега обаче ми излизат Франкфурт Хан и Франкфурт. Съмнявам се Уиз да кацата на голямото Франкфуртско летище, където кацат Луфтханза. Отиваме за първи път и не знам за кое летище да резервирам и с какво да се придвижим до хотела. Който съм предвидила за Gutleutviertel някъде да е, ако изобщо съм се ориентирала правилно.  Blush

# 708
  • Мнения: 964
Искам да резервирам 4 билета до Франкфурт за месец Май.
Преди ми излизаше Франкфурт Хан , сега обаче ми излизат Франкфурт Хан и Франкфурт. Съмнявам се Уиз да кацата на голямото Франкфуртско летище, където кацат Луфтханза. Отиваме за първи път и не знам за кое летище да резервирам и с какво да се придвижим до хотела. Който съм предвидила за Gutleutviertel някъде да е, ако изобщо съм се ориентирала правилно.  Blush
До 20 май летят до Хан, а от 22 май ежедневно до Франкфурт.

# 709
  • Мнения: 6 031
Искам да резервирам 4 билета до Франкфурт за месец Май.
Преди ми излизаше Франкфурт Хан , сега обаче ми излизат Франкфурт Хан и Франкфурт. Съмнявам се Уиз да кацата на голямото Франкфуртско летище, където кацат Луфтханза. Отиваме за първи път и не знам за кое летище да резервирам и с какво да се придвижим до хотела. Който съм предвидила за Gutleutviertel някъде да е, ако изобщо съм се ориентирала правилно.  Blush
От 22-ри май ще кацат точно на голямото летище, а до преди тази дата само на Франкфурт Хан.

# 710
  • Мнения: X

До 20 май летят до Хан, а от 22 май ежедневно до Франкфурт.

 Аха, за това значи спират полетите до Кьолн изедниците, за да пуснат вместо това Франкфурт  #Cussing out

# 711
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Благодаря ви много!

А при резервацията, ако не желая да заплатя допълнително за места, кога разбирам къде ще ни настанят? Сега при резервация не ми дава места?

# 712
  • Мнения: 6 031
Благодаря ви много!

А при резервацията, ако не желая да заплатя допълнително за места, кога разбирам къде ще ни настанят? Сега при резервация не ми дава места?
Когато се чекирате.

# 713
  • София
  • Мнения: 6 574
И в Болоня напр.,едно ли е летището?Ако полета е вечер,има ли удобен транспорт?
Едно е. Малко и приятно е. Лесно за ориентиране. Има аеробус на цена от 6 евро на калпак. Спира на 2-3 места из града. Такси до центъра е около 15-16 евро.
Бързо ли се излиза? Въобще мога ли да разчитам до час и 10 мин. Да съм на централната гара,  ако взема такси,  но съм с куфар? Питам,  защото ми е важно да избегна нощувка в Болоня.
Ние бяхме с чекиран багаж и излязохме за 10 мин., но полетът беше сутришен. Виж колко полета има около вашия.
На връщане оставихме колата и от нашия хотел беше 10 мин до летището. После трябваше да се врънем в Болоня и взехме аеробус до гарата и това отне около 25 мин. Не съм влизала в гарата, но ми се стори яко оживена. т.е. търсенето на правилното гише може да отнеме време. Сутринта в 6 с такси от хотела до летището пак беше 10 мин.

# 714
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Чекирам /не за първи път/ и ми излезе бордната карта без да съм попълнила никакви данни, което ме притесни.
КАто се разровир в сайта на Уиз, попаднах на това: Ако пътувате в рамките на Шенгенската зона, не е нужно да попълвате данните на пътническия си документ по време на процеса на чекиране, тъй като не се изисква да предоставяте такива данни.

Това нещо ново ли е? Чекирането вече без въвеждане на никакви лични данни ли е?

# 715
  • Мнения: 964
Чекирам /не за първи път/ и ми излезе бордната карта без да съм попълнила никакви данни, което ме притесни.
КАто се разровир в сайта на Уиз, попаднах на това: Ако пътувате в рамките на Шенгенската зона, не е нужно да попълвате данните на пътническия си документ по време на процеса на чекиране, тъй като не се изисква да предоставяте такива данни.
Това нещо ново ли е? Чекирането вече без въвеждане на никакви лични данни ли е?
Не е ново, но България не е в Шенгенската зона.

# 716
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Чудя се защо се чекирах без да въведа нищо и дали всичко е наред? Изобщо не ми поиска никакви данни...
 

# 717
  • Мнения: 6 031
Чудя се защо се чекирах без да въведа нищо и дали всичко е наред? Изобщо не ми поиска никакви данни...
 
Какъв е полета?

# 718
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
До Катания

# 719
  • Мнения: 6 031
София-Катания?
Не знам защо в този случай...
Правилно ли отбеляза, че страната на издаване на документа е България?

Общи условия

Активация на акаунт