СТОЙНОСТИ НА ЧГХ - тема 7

  • 75 152
  • 806
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 19 706
Не, супер е.

# 646
  • Мнения: 394
Момичета , моля за коментар за моите скромни стойности:
20ти ден от мц  - 11.280
22ри ден от ми -  30.100
О не е засичана,  предполагам е била 12/13 ден.
Чхг 30 не е ли ниско за 10дни след О?

Не е ниско идеално е !Честито!

# 647
  • София
  • Мнения: 661
Много ви благодаря за отговорите. Щом звучи като нормална стойност, ще изчакам да се видя с гинеколога. Той за съжаление се оказа в отпуска тази седмица, та чак идния вторник. Но междувременно не знам какво да правя с този Метформин...

# 648
  • Мнения: 70
Faumea Нямаш ли номер? Той и по телефона може да каже дали да го спреш лекарството. Стойностите звучат добре. Стискам палци всичко да е наред.

# 649
  • София
  • Мнения: 661
Измолих номера му от рецепцията, но телефонът му е изключен. Може би ще се опитам да се консултирам с ендокринолог, те сигурно също знаят как действа Метформинът по време на бременност...пък и високият инсулин. Подозирам, че и той не е полезен.

# 650
  • Мнения: 1 019
В началните седмици репродуктивните ендокринолози са доста по-полезни от обикновени АГ-та, така че обаждай се на всеки, който може да ти даде полезна информация Simple Smile

# 651
  • София
  • Мнения: 661
Той моят лекар е гинеколог-ендокринолог, та по принцип с такъв бих се консултирала, но, пусто, отпускарски сезон, нещо не намирам. Ще пиша в темата на дамите с ИР. Simple Smile

# 652
  • София
  • Мнения: 1 480
Момичета , моля за коментар за моите скромни стойности:
20ти ден от мц  - 11.280
22ри ден от ми -  30.100
О не е засичана,  предполагам е била 12/13 ден.
Чхг 30 не е ли ниско за 10дни след О?


24ти ден  , чхг - 17,850 , прогестерон 8,250
не се развива момичета, сега остава да се надявам да ми дойде мц и да се изчистя от самосебе си. Това ми беше първа Б, след 6г. опити. Много ми е мъчно.

# 653
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Със сигурност ще се изчистиш, стойностите са прекалено ниски. Съжалявам за това развитие. Правили ли сте изследвания през тези години? Не виждам референтните на прогестерона, в различните лаборатории са много различни.

# 654
  • Мнения: 394
Много съжалявам наистина представям си какво разочарование е за теб.Не губи вяра и надежда,следващия път,хубавите работи стават бавно.....

# 655
  • Мнения: 1 221
24ти ден  , чхг - 17,850 , прогестерон 8,250
не се развива момичета, сега остава да се надявам да ми дойде мц и да се изчистя от самосебе си. Това ми беше първа Б, след 6г. опити. Много ми е мъчно.

Съжалявам за резултата Sad моя беше къде къде по-нисък пък се скъсах от рев. Обаче, няма да се отказваш. След като е станало ще стане и пак. Стискам палци следващия път да е до финала!

# 656
  • Мнения: 781
Хулиганката, много съжалявам. Според мен ще се изчистиш сама защото ЧХГ е много ниско. Струва ми се, че си имала т.н. Биохимична бременност. Ако това е първа бременност след 6г. опити, бих те посъветвала да се обърнете към репродуктивен специалист, за да назначи съответните изследвания. Желая ти много успех.

# 657
  • Мнения: 6 620
Хулиганката, много съжалявам. Аз бях така миналия месец, но имах много оскъден цикъл след това и лигавицата нещо не се изчисти както трябва. Док каза да изчакам този цикъл и ако не се нормализира, ще трябва да ме изчистят. Отиди на лекар след цикъла да погледне какво се случва. Дано скоро имаш хубава и лека бременност!

# 658
  • Мнения: 68
Момичета, моля за мнение! На 4 ден от закъснението чхг 145, на 8 ден 376. Имам една извънматочна бременност и след това една нормална, от която имам момченце на 7. Сега съм на 39 г. и съм много притеснена. Доктора каза да изчакаме до петък за нов кръвен тест и преглед.

# 659
  • Мнения: 394
Да предположим че се удвоява на 72ч.Според мен има шанс да е ок всичко

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт