Avon VII

  • 11 092
  • 283
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 35 997
Аз пък на виртуално първо четене, нещо не съм впечатлена и искрено се надявам да спестя някой лев този път... ама надали, все ще излезе нещо, знам си аз!!!

мдам, и аз съм на същото мнение Simple Smile

# 91
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Трябва ми нетната/06 качена някъде, ама да не е в Бг фото, че не се отваря...
И между другото НАД-ТАБ ма ли нетна 07
???

# 92
  • София
  • Мнения: 10 324
Трябва ми нетната/06 качена някъде, ама да не е в Бг фото, че не се отваря...
И между другото НАД-ТАБ ма ли нетна 07
???
Няма нетна, за 7ма кампания... и никакви програми за представители  Mr. Green много ще да е скучна тази кампания  Laughing Laughing Laughing

# 93
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Трябва ми нетната/06 качена някъде, ама да не е в Бг фото, че не се отваря...
И между другото НАД-ТАБ ма ли нетна 07
???
Няма нетна, за 7ма кампания... и никакви програми за представители  Mr. Green много ще да е скучна тази кампания  Laughing Laughing Laughing
Да, ама пише, че ще има подаръци за тези, които поръчват през интернет.. Mr. Green

# 94
  • София
  • Мнения: 10 324
Трябва ми нетната/06 качена някъде, ама да не е в Бг фото, че не се отваря...
И между другото НАД-ТАБ ма ли нетна 07
???
Няма нетна, за 7ма кампания... и никакви програми за представители  Mr. Green много ще да е скучна тази кампания  Laughing Laughing Laughing
Да, ама пише, че ще има подаръци за тези, които поръчват през интернет.. Mr. Green
O... туй съм го пропуснала  Mr. Green гот, аз така или иначе само през интернет пускам  Joy Joy Joy Joy

# 95
  • Варна
  • Мнения: 315
Я и аз да питам Бронзиращ гел за лице с блестяю ефект -Rose Bronze и гланц за устни -Pink to Perfection някой пробва ли ги как са. Трябва ми някаква розова пудра за скулите, че съм много бледа според вас този гел ли да взема или тази пудра, която е от нетната оферта за к6 става дума. Hug

# 96
  • Мнения: 3 835
Благодаря на nad_tab, страхотна си   bouquet

Ами аз сигурно съм луда - харесах си неща за 120лв.  #2gunfire

Като почна от летните аромати (+ очилата), рогозката също ме изкушава и мн. др.

# 97
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

Ами аз сигурно съм луда - харесах си неща за 120лв.  #2gunfire

Като почна от летните аромати (+ очилата), рогозката също ме изкушава и мн. др.
Ти ме уби...........
Аз не знам дали за 20 лв. ще си харесам, даже се притеснявам за клиентите и поръчката чак...

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
katyadjin, по-ведро   bouquet. Аз на пример от сега съм продала (на ум) 2 парфюма, че отдавна не са ги намаляли. Единият ще го продам на мен де.... Embarassed. Освен това и черешата излезе отново, а преди време пожъна голям успех при мен. Има и нови продукти на АТ и то май на по-ниски цени, та и тях може да предлагаш. Стягащия лосион (стария) беше добър и надявам се и този да е такъв, та и от него може да се предлага.... Колор тренд са супер намалени (само дето аз нещо нямам клиенти за тази серия  newsm78) ... Абе няма да сме валат и този път надявам се  Praynig

# 99
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
katyadjin, по-ведро   bouquet. Аз на пример от сега съм продала (на ум) 2 парфюма, че отдавна не са ги намаляли. Единият ще го продам на мен де.... Embarassed. Освен това и черешата излезе отново, а преди време пожъна голям успех при мен. Има и нови продукти на АТ и то май на по-ниски цени, та и тях може да предлагаш. Стягащия лосион (стария) беше добър и надявам се и този да е такъв, та и от него може да се предлага.... Колор тренд са супер намалени (само дето аз нещо нямам клиенти за тази серия  newsm78) ... Абе няма да сме валат и този път надявам се  Praynig
Абе че няма да сме валат, няма, ама ще се усети според мен..  Един силен каталог си личи отдалеч.. Но знай ли пък човек... Може да надмине очакванията ми. Времето ще покаже

# 100
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Ееее, как така няма нетна оферта, бееее  Cry

# 101
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Сега се сетих да питам нещо:
Как поръчвате от Специалните интернет предложения, аз напоследък изобщо не успявам да ги видя, камо ли цената камо ли код... newsm78 newsm78 newsm78
Нещо не се справям, я дайте акъл..

# 102
  • София
  • Мнения: 10 324
Сега се сетих да питам нещо:
Как поръчвате от Специалните интернет предложения, аз напоследък изобщо не успявам да ги видя, камо ли цената камо ли код... newsm78 newsm78 newsm78
Нещо не се справям, я дайте акъл..

Ами няма особенна философия... като си пускаш поръчката, от линка "Специални предложения" си избираш каквото ти хареса...
Аз незнам за какво ви е тази Нетна оферта  newsm78 определено нещата там не са евтини( с малки изключения) аз единствено се възползвах от слънцезащитните продукти във втора или трета кампания...
например, пудрата дето я обсъдихме тук  в нетната е 4,90, а в следващия каталог е 5,90-25%=4.42...

# 103
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Ами аз точно покрай слънце- продуктите се зарибих по нетната.

# 104
Искам да ви попитам лосионът който е за след слънце според вас подходящ ли е за след солариум?

Общи условия

Активация на акаунт