Женкар?

  • 10 126
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 164
Експрес, а какво влагаш ти в думата "женкар" Thinking

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Няма еднозначно определение... Зависи от конкретния случай...

Женкар не е лоша дума...
А що се отнася до съдържанието й... Че то всеки различен мъж я изпълва с различно съдържание...

# 32
  • Мнения: 122
Екпрес,може би си прав-женкар е мъж с много комплекси ,който търси начин да компенсира "нещото"дето му липсва(не непременно преспивайки с много жени/мъже) Simple Smile
На въпроса на алл(кое привлича жените към такива мъже)-живота е хубав именно защото хората са различни и го правят шарен!Един чистоплътен,внимателен мъж,който знае коя струнка да дръпне в женската душа...понякога събужда какви ли не задрямали емоции и желания Simple Smile

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Екпрес,може би си прав-женкар е мъж с много комплекси ,който търси начин да компенсира "нещото"дето му липсва(не непременно преспивайки с много жени/мъже) Simple Smile

Но може и да не е комплексар... Вероятно е и да е напълно задоволен от към благини, да има всичко необходимо самочувствието му да е покрито и да си бъде женкар... Примерно, да харесва да има желанието на повече от една жена...

# 34
  • Мнения: 122
необходимостта да се чувстваш харесван от още и още хора ,за да задоволиш своето его....направо си е комплекс Simple Smile ти не си женкар,нали експрес:) цунки за беба!

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Не знам защо неизменно въртите около думата "комплекс" и неизменно я свързвате с "женкар"... Не виждам да има нещо общо, ама...
По-скоро "мъжкар" има нещо близо с комплексите... И най-вече незадоволения мъжкар...
А на въпроса на Валари, дали аз съм женкар... Не съм... Ако бях, поне щях да знам с точност какво е... smile3521

# 36
  • sofia
  • Мнения: 97
А Казанова не е ли бил и той женкар? Съгласна съм че всеки мъж влага различно значение на това определение. Пък и сигурно доста от нас докато сме били млади,  наивни и влюбени сме се сблъсквали с такива мъже.

# 37
  • Мнения: 194

 Мъж, който е предпочитана компания от жените? Жените се консултира с него по най-различни въпроси, като започнем от облекло, прическа, грим и т.н. "женски въпроси".
 
 Който се радва на красивите и привликателни жени, но не се перчи пред тях с някакви смешни или нахални комплименти. Не "избива комплекси" с многобройни хвалби.

 Голяма част от познатите му жени споделят с него съкровенни тайни и проблеми със съпрузите им и децата.
 
 По повод на рожден ден или празник винаги правят подарък, под формата на цвете или нещо мъничко.

 Въпроса ми е , такива мъже как се наричат? Те са мили и добри с колежки и познати, в същото време са всеотдайни татковци, съпрузи или приятели.

 Според мен не са женкари, не са и гейове... Wink 

Общи условия

Активация на акаунт