Д-р Иван Янков - детски гастроентеролог

  • 44 407
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, опитвам се да намеря координати в на др Янков, детски гастроентеролог в Пловдив и София. За София намирам работното му място, но тъй като сме от Пловдив, а лекарката на бебчето ни, която ни насочи към него каза, че практикува и в Пловдив, би било по-удобно да го посетим в Пловдив. Моля някой ако има негови координати да ми пише на лични, за да се свържа с него възможно най-скоро.

# 1
  • Мнения: 199
Здравейте! Нямам мобилвия му телефон, но преглежда в МЦ "Хипотоламус" в гр.Пловдив. Обадете се на регистратурата, за да запазите час. Успех!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
В Пловдив работи и в Детска клиника на ВМИ.

# 3
  • Мнения: 2
Много благодаря за информацията на включилите се!

# 4
  • Мнения: 41
Някой има ли координати на д-р Иван Янков гастро,къде извършва прегледи?От 1.04 не работи вече в МЦ Хипоталамус.

# 5
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 160
И аз искам да попитам за него.Някой знае ли къде е сега?

# 6
  • Мнения: 1
Работи вече само във ВМИ

# 7
  • Мнения: 278
Някой има ли негови контакти? Как може да се свържем с него?

# 8
  • Мнения: 2
Доктор Янков вече преглежда и с направления в кабинет на ул. "Радецки" 43, Пловдив. Телефонът му е (и на който се звъни за часове) 0889582886. Simple Smile Дано съм била полезна!

# 9
  • Мнения: 1
Доктор Янков вече преглежда и с направления в кабинет на ул. "Радецки" 43, Пловдив. Телефонът му е (и на който се звъни за часове) 0889582886. Simple Smile Дано съм била полезна!

Здравейте,
д-р Янков все още ли преглежда на този адрес и дали телефона е актуален?

# 10
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Да, актуален е.

# 11
  • Мнения: 94
Здравейте, колко струва частен преглед с  ехограф при Др.Янков? За бебоче се интересувам Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 841
Здравейте,  някой скоро ходил ли е при доктор Янков?
Как му е работното време и много ли се чака за час?
Благодаря!

# 13
  • Мнения: X
Здравейте, мен също ме интересува работното време на лекаря. Преглежда ли все още в събота? И колко се чака за часове?

# 14
  • Мнения: 15
Страхотен лекар!

Общи условия

Активация на акаунт