Лунна диетка - 27.04 - новолуние

  • 2 490
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 366
Сега след като разбрахме кой издържал, кой не, дойде време за резултатите - хайде всички на  goodscale. Аз съм минус повече от кило, но понеже кантара ми не е дигитален, та не зная съвсем точно. Благодаря Ви много, че сте тук, бяхте ми подкрепа.

Имам въпроси за идните гладувания :

1. Има ли такива, които всяка седмица гладуват и как им се отразява тава в по-дълъг период?
2. Има ли разлика в резултатите при различните позиции на луната?

Пак благодаря  Hug

# 76
  • New Zealand
  • Мнения: 871
и аз съм -1 кило Grinning

# 77
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
и аз издържах- но не сам се теглила- нямам кантар вкъщи

# 78
  • Мнения: 7 186
И аз съм -1, очаквах да сваля направо 2- та кг, дето ми се пречкат ама.... Confused
Ама някой може ли да ми обясни какво толкова влияе Луната. Като гледам не е станало някакво чудо. Аз когато и да реша да гладувам 24 часа няма начин да не смъкна 1 кило, независимо в какво положение е Луната. Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 200
Тази сутрин кантара показа -1 кг. и малко. newsm44

# 80
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте! И аз издържах! Цял ден само на чай, но към 23ч хапнах салата от моркови и 1/3 наденица. Този път нямах проблеми с гладуването защото съм болна и тъй или иначе нямам апетит. Сутринта закусих кафе, чай и 2-3 парчета шоколад. За сега кантара закова на 56, значи след празниците -2.

# 81
  • Мнения: 798
Аз се провалих Embarassed. Бях на банкет, и ядох салата и едни пилешки хапки. Поне японската спазих. Ама ми стана лошо. Цял ден на работа, после в къщи, детето, после на банкет, танци... не издържах. Ще пробвам пак следващия път.Браво на успелите.  bouquet

# 82
  • Мнения: 430
Аз съм -1.5. Ура! Ето какво намерих за фазите и влиянието им върху тялото/красотата/теглото, но защо и как .... не пише.

Beauty in the sign of the moon

How the moon’s energy works
Each of the four moon phases has its special influences on the earth. The new moon (the day before and the day after also belong to this phase) is regarded as a time of new beginnings and cleansing. This is the ideal time to begin detoxifying measures. You want to give up smoking? The chances are good! Or go on a crash diet? The pounds melt particularly quickly on new moon days. Definite beauty tips for new moon: Steam baths, peeling, lymphatic drainage.

Crescent moon phase
Everything that builds up and strengthens the body seems particularly intensive in the following crescent moon phase. Experts recommend relaxing baths with perfumed oils, body packs and extensive facemasks. The right time also for ampoule health cures or extra treatments for neck and decollate. Careful if you have weight problems: The body utilises particularly well during this phase and doesn't forgive any calorie sins. Therefore it is better to do without sweets and high-fat foods. Anyone who would like specifically to build up muscles? Go into the fitness studio now.

Caution during full moon
This phase stimulates, but also excites. One is restless, losing concentration, perhaps even sleepwalking at night. Baths and relaxing massages have a harmonising effect on both face and body. Gentle ways of movement like stretching are ideal, autogenous training brings the psyche back into balance. By the way: Whoever eats too much during this phase puts weight on quicker.

Waning moon phase
Everything superfluous and annoying should be removed during the waning moon phase. Draining, cleansing and activation is called for. An ideal time for diets, for the removal of unwanted hair, for getting rid of hard skin and the treatment of spots. The body is in top form: Sports are fun and help you to slim
.

# 83
  • София
  • Мнения: 551
Издържах и съм много щастлива,защото ми е за първи път да гладувам и да не се проваля точно на края  newsm44

mumi , моля те ако не ти представлява трудност преведи го това за влиянието на луната.

# 84
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Моля ви някой ако знае датите и часовете за гладуване за следващите няколко месеца нека ги пусне, че аз нещо трудно ги намирам! Благодаря!

# 85
  • Мнения: 2 956
Май

 първа четвърт  Петък-5-8.13ч.
 пълнолуние   Събота-13-9.51ч.
 втора четвърт  Събота-20-12.21ч.
 новолуние   Събота-27-8.26ч.

Юни

 първа четвърт  Неделя –4-2.06ч.
 пълнолуние   Неделя-11-21.03ч.
 втора четвърт  Неделя-18-17.0ч.
 новолуние   Неделя-25-19.05ч.

Юли

 първа четвърт  Понеделник-3-19.37ч.
 пълнолуние   Вторник-11-6.02ч.
 втора четвърт  Понеделник-17-22.13ч.
 новолуние   Вторник-25-7.31ч.

Август

 първа четвърт  Сряда-2-11.46ч.
 пълнолуние  Сряда-9-13.54ч.
 втора четвърт  Сряда-16-4.51ч.
 новолуние  Сряда-23-22.10ч.

Септември

 първа четвърт  Петък-1-1.57ч.
 пълнолуние  Четвъртък-7-21.42ч.
 втора четвърт  Четвъртък-14-14.15ч.
 новолуние  Петък-22-14.45ч.
 първа четвърт Събота –30-14.04ч.

Октомври
 
 пълнолуние   Събота-7-6.13ч.
 втора четвърт  Събота-14-3.26ч.
 новолуние   Неделя-22-8.14ч.
 първа четвърт  Неделя-29-23.25ч.

Ноември

 Пълнолуние  Неделя-5-14.58ч.
 втора четвърт Неделя-12-19.45ч.
 новолуние  Вторник-21-0.18ч.
 първа четвърт Вторник-28-8.29ч.

Декември

 пълнолуние  Вторник-5-2.25ч.
 втора четвърт  Вторник-12-16.32ч.
 новолуние  Сряда-20-16.01ч.
 първа четвърт  Сряда-27-16.48ч.

# 86
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Евридика голямо благодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт