Кой какви сериали гледа? - тема 17

  • 66 121
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
20 юни според imdb.

# 691
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Кога почва?

# 692
# 693
  • Мнения: 36 908
Изгледах първи сезон още преди няколко дни. Става - по-добре от "Люк Кейдж" и по-зле от "Деърдевил" и "Джесика Джоунс" (супергеройските сериали на Нетфликс са свързани, в случай, че някой не знае).
В началото сюжетът напомня малко за "Стрелата" - богато момче е станало жертва на самолетна катастрофа, в която са загинали родителите му. След 12 (мисля) години, вече пораснал, се връща в Ню Йорк, за да си вземе наследството. Докато е отсъствал е бил в митичната страна Кун Лун, в манастир, където са го обучавали за Железния юмрук (войн-пазител, който би трябвало да охранява входа към Кун Лун).
Няма толкова битки, колкото в "Деърдевил", което е странно, защото главният герой - Дани Ранд, уж е велик кунг фу майстор. За мен основният проблем е самият той (знам, че е банално да го пиша, след като всички критици твърдят същото, но в този случай са прави) - не е харизматичен, не е забавен и като цяло е доста глуповат. Пукаше ми повече за гадния Уорд (който му е нещо като приятел от детството, ама не съвсем), отколкото за Дани. Накрая ми се искаше някой от злодеите да го победи - даже се надявах, въпреки, че знаех, че няма да стане  Laughing

# 694
  • Мнения: 3 161
уф нещо не харесвам тия суперхиро сериали / филми.

ще залагам на Hap and Leonard и Black Sails и GoT и в близко бъдеще на Skam, Silicon Valley, Gomorra.

# 695
  • Мнения: 4 042
Аз чакам
American Gods
Doubt
Midnight, Texas
Еха, "Американски богове" по романа на Нийл Геймън - супер, и аз го чакам с нетърпение! Продукция на STARZ, а режисьор е David Slade - мисля, че ще бъде страхотен сериал за любителите на фентъзито  Simple Smile

# 696
  • Мнения: 54

Супер, нямам търпение.

# 697
  • The point of no return
  • Мнения: 823
Има ли отзиви за Shut Eye? Прочетох, че бил подновен за 2-ри сезон.

# 698
  • София
  • Мнения: 44 349
Мммм ,сега видях, че Американски богове най-после си има точна дата в imdb - 30 април Simple Smile Което си е още доста чакане, но все пак.

Епизоди, ако някой ги гледа подновяват на 2 април Simple Smile

# 699
  • Мнения: 111
Момичета, гледа ми се романтичен сериал (с хубава природа, внезапна, разтърсваща любов....) , кой ще ми препоръчате? bouquet

# 700
  • Мнения: 3 161
някой немски Laughing

# 701
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Hart of Dixie
Outlander  Mr. Green

# 702
# 703
  • Мнения: 4 871
Момичета, гледа ми се романтичен сериал (с хубава природа, внезапна, разтърсваща любов....) , кой ще ми препоръчате? bouquet
За природата не знам, но Nashville е много хубав романтичен сериал.

# 704
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Момичета, гледа ми се романтичен сериал (с хубава природа, внезапна, разтърсваща любов....) , кой ще ми препоръчате? bouquet
В този има любов и красива природа - A Place to Call Home
http://www.imdb.com/title/tt2258904/

Общи условия

Активация на акаунт