Зима идва бяла и красива, МАРТенската мама е нетърпелива! -тема 7

  • 39 823
  • 742
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 899
да да без омекотител. иначе точно тези са най-хубавите да! Аз само се чудя кога да сглобявам мебелите и да подредя тия хиляди кашони и торби  Thinking те заемат цялата стая тсссс

# 481
  • Мнения: 152
Аз с каката ползвах Сано- Максима, и сега взех такъв. За Тео-бебе ми казаха в един детски магазин, че вече не бил хубав, много майки се оплаквали че се обривали децата им. Препоръчаха ми праха на Ганчев.
Аз мисля след празниците да изпера, изгладя, и да ги прибера във вакумни торби.

# 482
  • Мнения: 899
Аз с каката ползвах Сано- Максима, и сега взех такъв. За Тео-бебе ми казаха в един детски магазин, че вече не бил хубав, много майки се оплаквали че се обривали децата им. Препоръчаха ми праха на Ганчев.
Аз мисля след празниците да изпера, изгладя, и да ги прибера във вакумни торби.

защо във вакумни торби? хммм много интересно аз никога не към ползвала такива ooooh! : Thinking

# 483
  • Мнения: 18 572
Ами за съхраняване са торбите, да не прашлясват нещата.

# 484
  • Мнения: 152
Да точно както каза Мис. Искам всичко да е готово, и като наближи момента само да ги подредя.  Simple Smile Heart Eyes

# 485
  • Мнения: 251
Miss_Bingley повярвай ми вярно е .През първата Б бях нервна, гневна, плачех просто ей така. Синът  ми беше неспокойно и  ревящо бебе .Сега си осигурявам по-спокойна Б, защото после всичко пак на моята глава.Така нареченото"пренатално възпитание" т.е. изграждането на психиката на индивида започва още от утробата и  зависи от нашите емоции.

Да се оплача какво ни се случи с леглото. След дълго избиране харесах го , но цветът който исках не беше наличен тук в магазина и ни го изпратиха от София. Добре, че се светнахме с ММ да го огледаме преди да го платим на куриера. Оказа се с пукнатини, обелено. В последствие разбрахме , че е било мостра,за което не бяхме уведомени.Върнахме го.Всички разходи бяха за наша сметка - 40лв.Сега поръчах ново , но ще тр да чакам 40раб.дни за изработка и доставка от Италия.Дано не родя до тогава:)

За спалните чували трябва да са с подходящия размер ,най-вече около ръчичките .Синът ми не го понасяше изобщо. Винаги си вкарваше ръцете вътре  и се свличаше надолу.Така опасноста от задушаване е по -голяма.
До сега мисля, че не сме коментирали възглавниците против завъртане , повръщане и колики.
Предлагат се дори с някакви с пълнежи от черешови костилки , зърна спелта и др.
Някоя мама да препоръча модел и марка.

Да ви развеселя малко: https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/5917812
А ние се притесняваме как ще родим едно бебе:)Много ми е странно , тази жена не е ли ходила на прегледи през Б..

# 486
  • Мнения: 899
за торбите: много идейно! от къде ги купувате?
за възглавницата: точно днес смятам да взема! добра работа вършели и няма значение марката. идеята е да не може да се обръща. също така много полезни били едни подложки с мушама отдолу. слага се под пелените за да не цапа ако се намокри.

# 487
  • Мнения: 18 572
Внимавайте много като поръчвате мебели, особено от Виденов, от опит казвам. Съжалявам, че им правя антиреклама тук, но честно казано няколко неща от мебелите ни дойдоха не както трябва. Добре, че не са кой знае какви щети, иначе лошо.
Оглеждайте и по възможност на място купувайте.
dididg , старая се, но явно не достатъчно, един характер като моя на тая възраст, трудо ще се промени, иначе и приятелки ми го повтарят това с деца, и вярвам, че има нещо вярно  Simple Smile

# 488
  • Мнения: 557
Miss_Bingley повярвай ми вярно е .През първата Б бях нервна, гневна, плачех просто ей така. Синът  ми беше неспокойно и  ревящо бебе .Сега си осигурявам по-спокойна Б, защото после всичко пак на моята глава.Така нареченото"пренатално възпитание" т.е. изграждането на психиката на индивида започва още от утробата и  зависи от нашите емоции.

Да се оплача какво ни се случи с леглото. След дълго избиране харесах го , но цветът който исках не беше наличен тук в магазина и ни го изпратиха от София. Добре, че се светнахме с ММ да го огледаме преди да го платим на куриера. Оказа се с пукнатини, обелено. В последствие разбрахме , че е било мостра,за което не бяхме уведомени.Върнахме го.Всички разходи бяха за наша сметка - 40лв.Сега поръчах ново , но ще тр да чакам 40раб.дни за изработка и доставка от Италия.Дано не родя до тогава:)

За спалните чували трябва да са с подходящия размер ,най-вече около ръчичките .Синът ми не го понасяше изобщо. Винаги си вкарваше ръцете вътре  и се свличаше надолу.Така опасноста от задушаване е по -голяма.
До сега мисля, че не сме коментирали възглавниците против завъртане , повръщане и колики.
Предлагат се дори с някакви с пълнежи от черешови костилки , зърна спелта и др.
Някоя мама да препоръча модел и марка.

Да ви развеселя малко: https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/5917812
А ние се притесняваме как ще родим едно бебе:)Много ми е странно , тази жена не е ли ходила на прегледи през Б..



Олееее 11 бебчета  #Crazy #Crazy #Crazy , ето тогава вече ще се побъркам и ще вляза в някоя клиника  Joy Joy Joy Joy
На жената и трябва цял екип помощници , пожелавам и много търпение - иначе като си помисля супер е както съм си мечтала винаги ПЪЛНА КЪЩА  Hug Hug Hug

# 489
  • Мнения: 18 572
абе и аз си мечтая за пълна къща, ама чак пък толкова-е няма нужда
до три  Thinking може

# 490
  • Мнения: 557
Какво прекрасно време е навън самооо,все едно е първа пролет , пече слънце и няма вятър , а как ми се излиза , но моя мъж е на командировка вече цяла седмица  Sad Sad Sad

# 491
  • Мнения: 152
Катерина, от Кауфланд бях купувала, има и в Джъмбо.

http://magazincheto.info/435-%D0%B2%D0%B0%D0%BA%D1%83%D1%83%D0%B … 85%D0%B8-pvc.html , ето това представляват.

# 492
  • Мнения: 18 572
И на мен ми се излиза, ама не смея след вчерашните приживявания. Тези дни ще лежа. Освен това не ми харесва туй време, искам си сняг.  Simple Smile
Да ви кажа да се посмеете-преди малко влизам в хола и гледам от гардероба котарака извадил и преобрънал цялата торба са бебешки търлъчки и елечета, които баба ми от години плете за неродени Петковци  Joy всичко извадил, разпръснал по земята и си рови нашия  Mr. Green

# 493
  • Мнения: 152
Мис, помага ти в избора..  Grinning Времето наистина е страхотно, но и аз ще му е радвам през прозореца..  Grinning

# 494
  • Мнения: 251
И на мен ми се излиза, ама не смея след вчерашните приживявания. Тези дни ще лежа. Освен това не ми харесва туй време, искам си сняг.  Simple Smile
Да ви кажа да се посмеете-преди малко влизам в хола и гледам от гардероба котарака извадил и преобрънал цялата торба са бебешки търлъчки и елечета, които баба ми от години плете за неродени Петковци  Joy всичко извадил, разпръснал по земята и си рови нашия  Mr. Green
newsm62 newsm62 newsm62 Мисля , че е знак да почваш покупките и да подреждаш, щом котарака е почнал:)

Общи условия

Активация на акаунт