"Красиви мелодии за деца" – музика за деца и родители заедно

  • 13 700
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 301
Любим изпълнител в момента e Криско  Laughing

# 46
  • Мнения: 50
Моята дъщеря обожава Риана. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 595
На моя син любимия изпълнител е Крисия! Simple Smile

# 48
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Моите деца харесват различна музика - баткото , естествено - Криско, Дъщеря ми - всичко по-популярно, а най-малкото каквото и да чуе започва да танцува, и на песни, и на реклами, на всичко Simple Smile

# 49
  • Мнения: 4 210
Е, как....Криско, разбира се!

# 50
  • Някъде там
  • Мнения: 16 128
Любим изпълнител в момента и на двете Криско.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 261
Джъстин Тимбърлейк с парчето от саундтрака на "Тролчета" - Can't Stop the Feeling😊, както и малко френски полъх с Indila - Derniere Danse и Jenny Rock със закачливата песничка от "Полицаят от Сен Тропе"

# 52
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Адел  Grinning

# 53
  • Кюстендил
  • Мнения: 425
Големият ми син е фен на Криско, а малкия обича да слуша детски песнички, има си любими такива, но не и изпълнител. В момента много се радва като чуе коледни песнички и даже си припява.

# 54
  • Мнения: 1 970
Едното харесва техно, а другото се увлича от народните песни.  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 1 423
Синът ми, който е на две години и половина, вече си има любим изпълнител, и той е Криско.

# 56
  • Мнения: 39 496
Моят син(8 г.) и дъщеря (11 г.) в момента са луднали по един изпълнител в нета, който пее за ананаси, ябълки и химикали. Име не мога да кажа/
Забелязала съм, че щерката обича повече чуждестранни изпълнители- YD, Tiesto, Ariana Grande, Sia
Mомчето залага на Криско, Павел и Венци Венз.

# 57
# 58
  • EU
  • Мнения: 400
Джъстин Тимбърлейк и Слави Трифонов

# 59
  • Мнения: 5 253
Малкият се води от големият и се слуша всичко, което пускат по радио City и the Voice.
А малката много харесва Криско  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт