Често прилошаване

  • 1 482
  • 6
  •   1
Отговори
  • Велико Търново
  • Мнения: 865
Здравейте, по принцип съм с ниско кръвно и от време на време ми прилошава, но вече трета седмица почти всеки ден много ми се гади, а миналата седмица си имах редовен цикъл. Четох за цветната бременност, но пишеше че менструацията при нея е по- разредена със съсиреци и т.н., а при мен си беше както обикновенно. Редовно си хапвам сладко, и съм сиг., че ако отида при личната тя ще ми каже, че е от ниското кръвно, но пак казвам, че заради него от време на време ми се е гадило, но чак в продължение на 3 седмици не е било ... та въпросът ми е дали на някоя от вас ви се е случвало и предполагам, че не е признак на бременност, не съм си правила тест, но нз има ли някаква вероятност след като съм си имала нормален цикъл .. Благодаря Ви предварително Simple Smile  smile3525

# 1
  • Мнения: 4 208
Хипотоник съм и никога не ми се е гадило и повръщало от ниско кръвно. Само ми е причернявало пред очите и отмалявало. Повръща ми се когато "вдигна" кръвното. Горна граница 100 ми причинява мин. двудневно главоболие + гадно повръщане.
Проверете дали във връзка със застудяването не сте вдигнали кръвното.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 865
Благодаря за бързия отговор!

# 3
  • Мнения: 46 511
Не е от ниско кръвно гаденето.
Тестовете са евтини, просто направи един утре сутрин и отивай на лекар, независимо от резултата. Едва ли си бременна, но ще е първото, което ще те попитат, така че го отметни.
Ако ти каже, че нищо ти няма - отиваш на друг лекар.
Не е нормално да ти се гади толкова дълги време.
Успех!

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 865
Благодаря!!!

# 5
  • Мнения: 5 820
   Възможно е да имате анемия. Направете си ПКК чрез направление от личен лекар и след това я занесете при личния лекар да я разчете.

   

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 493
До колкото знам  при рязко смъкване на кръвната захар е възможно прилошаване,придружено с повръщане.

Общи условия

Активация на акаунт