MAC & Sephora - 38 тема

  • 97 502
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Elle-même
Мерси за информацията, белия шоколад няма вече да го мисля и без това имам гримове за няколко години напред.
Смятам сама да си подаря един крем за лице, че моят свършва.
А дъщеря ми иска няколко от новите червила/глосове от Прасковата, ще ги чакам и се надявам да я зарадвам.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Нищо козметично не очаквам, а и не искам, за празниците.
Денси,  верно ли е 250 лв този фдт?

# 47
  • Мнения: 31 181
Нищо козметично не очаквам, а и не искам, за празниците.
Денси,  верно ли е 250 лв този фдт?
Вярно да. Hug

# 48
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Някой пробва ли го? Мнение? Какво се очаква да прави, какво всъщност прави, за какви кожи е подходящ, с какво покритие, с какъв финиш е, как седи на лицето, колко време издържа? Моля за информация.  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
И аз моля за инфо,за тея пари трябва да прави чудеса. Laughing

# 50
  • Мнения: 1 600
Мили дами,току що приятелка ми прати линк към страница във фб с продукти на МАК на меко казано подозрителни цени от 20-40 лв..разгледах доста внимателно(уж!) снимките,но не откривам явна измама с реплики...вие повече разбирате,проверете iana brand cosmetics във фейса

# 51
  • Down south
  • Мнения: 7 680
We couldn't find anything for iana brand cosmetics

# 52
  • Мнения: 31 181
Е, пълно е с ментетата на Мас. Peace

# 53
  • Мнения: 1 600
Iana,аз бях написала iana..моя грешка.На въпроса дали продуктите са реплика са й отговорили,че не са,а са евтини,поради дефекти в транспортните опаковки?!

# 54
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз не вярвам на такива неща  Rolling Eyes newsm78



И аз моля за инфо,за тея пари трябва да прави чудеса. Laughing

Продуктите бяла козметика от серията са на такива цени, затова и ФДТ-ът е скъп  Peace Бялата козметика бяха богати текстури, за сухи кожи. ФДТ не съм тествала Simple Smile

# 55
  • Down south
  • Мнения: 7 680
iana, lana, все същото.
Бих посъветвала да се внимава с подобни неща. В имато на някакви "спестени пари", можеш да се сдобиеш с алергия или още кой знае какво.

# 56
  • Мнения: 31 181
Точно така от скъпа серия е, грижа за кожата с тониране и затова струва толкова много. Аз го носих. Хубав е много, но няма да го купя, защото не нося тониращи продукти. Средно покритие, страшен комфорт, не се свлича ала-бала...№.22 ми пасва като втора кожа и не лъщя дълго време.
Има своите клиенти и то доста за моя изненада. 30 номер е свършил още първите дни и има хора за новото зареждане.
Фон дьо тените на Ла Прери са същите цени и също си имат своите верни фенове. Сисли.
Скъпа, луксозна козметика за богати дами, ползващи целите серии.
На мен лично четката харесва много, защото съм луда по такива неща. Обаче отвора на буркана не е практичен за мен.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Iana,аз бях написала iana..моя грешка.

   Е, нали не вярваш, че при ползването на която и да е търсачка има значение дали буквите са с малък или голям шрифт? Laughing Излиза си страницата безпроблемно. Peace

   Иначе, съветът ми е да не се връзваш на подобни шашми.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 967
   Аз  тествам новия ФДТ на Шанел 2 дни.Кожата ми е суха. Покритието е средно, но може да се напласти.
Уж не е нищо кой знае какво, но лицето някак си светва и изглежда
свежо / получих доста комплименти, така че не е само мое мнение/ .
Първия ден го ползвах без база, а втория с базата на Шанел.
Не знам защо, но с базата яката на якето ми се зацапа и оставя следи по телефона.
По телефона оставя следи и без база.
Утре ще го ползвам без база и с метеоритите.







# 59
  • Мнения: 1 600
Iana,аз бях написала iana..моя грешка.

   Е, нали не вярваш, че при ползването на която и да е търсачка има значение дали буквите са с малък или голям шрифт? Laughing Излиза си страницата безпроблемно. Peace

   Иначе, съветът ми е да не се връзваш на подобни шашми.
Просто гледам да съм точна при изписване Wink Ех,жалко Sad Много ми се искаше да си накупя това или онова  Tired

Общи условия

Активация на акаунт