По пътя на мечтите - обща дискусионна Коледна късметлийска тема 12

  • 45 925
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 834
Буена, миналият месец нямах, за разлика от по-предходния, но пък началото на стимулацията щеше да съвпадне с празниците и отложиха за този, но ние предполагаме, а някой от горе разполага...  Thinking

# 706
  • Мнения: 685
Стефи, много добре знам какво ти е. Само хора в нашето положение могат да ни разберат. Добре, че  е форума. С всички вас е по-леко.
Стефи, не губи надежда. Тези двечките ще са  борбени и  ще успеят. И аз треперя в момента, но да се надяваме, че всичко ще се развие добре. Много стиснати палци на теб и на всички момичета, който са в очакване или процедура. Peace Hug

# 707
  • Мнения: 4 009
Бях си казала,че този път няма да ги преживявам толкова нещата и няма да си давам здравето,но ето че не удържах на думата си. Tired
Според мен проблемът не е в средата и ако не оцелеят в лабораторни условия ембритата и в мен няма да е по-различно.Все пак миналия път двете издържаха до пети ден и бяха с добро качество.Само третият ембрион беше спрял на морула.
Сега щом спират развитие още на втори ден явно проблемът си е в самите яйцеклетки и вече нищо не мога да направя.А и онзи от горе като е решил да не дава,не дава и това е.Явно не на всеки му е писано да има дете.Навремето като е давал,аз не съм вземала,че сега ли ще се оплаквам. Tired

# 708
  • Мнения: 6 566
Стефи, защо мислиш, че всеки път е еднакво? Ембритата са различни, всяко едно от тях, както биха били различни ако се бяха превърнали всичките в деца. Едни могат да оцелеят в лабораторията, на други им е по-добре в матката Peace

# 709
  • Мнения: 412
Бях си казала,че този път няма да ги преживявам толкова нещата и няма да си давам здравето,но ето че не удържах на думата си. Tired
Според мен проблемът не е в средата и ако не оцелеят в лабораторни условия ембритата и в мен няма да е по-различно.Все пак миналия път двете издържаха до пети ден и бяха с добро качество.Само третият ембрион беше спрял на морула.
Сега щом спират развитие още на втори ден явно проблемът си е в самите яйцеклетки и вече нищо не мога да направя.А и онзи от горе като е решил да не дава,не дава и това е.Явно не на всеки му е писано да има дете.Навремето като е давал,аз не съм вземала,че сега ли ще се оплаквам. Tired
Не губи надежда! Изгубиш ли я, шансът е нулев, докато можеш се бориш и надяваш!  Hug

# 710
  • Мнения: 534
Стефи не се притеснявай, това ще са твоите борбени ембриончета, които ще се превърнат в прекрасни бебета, само негуби надежда и вярвай в добрия резултат  Heart Eyes

# 711
  • Мнения: X
Хитрушана, аз започнах стимулация със задържан ф. По дълъг протокол.Той после изчезна.

# 712
  • Мнения: 253
Стефи стискам палци да продължат да се развиват, да стигнеш до трансфер и да се имплантират. И един може да  е достатъчен за да се случи чудото.  На мен ми трансферираха два 5 дневни и се хвана един. Мисли положително за да си във форма и ти. Според мен при трансфер и нашата нагласа е много важна. Организма ни предава всичко на ембриончетата.  Praynig

Герда, видях че при теб нещата са се стабилизирали, желая ти щастлив финал.  Hug

# 713
  • Мнения: 685
И аз съм започвала стимулация със задържан фоликул обаче по къс протокол. Измериха ми естрадиола и след като стойността му беше ниска, казаха че може да се пристъпи към стимулация. Моят фоликул беше цели 33 мм. и после изчезна.

# 714
  • Мнения: X
Не знам колко съм стабилно, сега треперя за сърчице.

# 715
  • Мнения: 685
Герда, ще чуеш сърчицето, след това ще усетиш и ритането, а като дойде времето ще се срещнете с малкото човече. Hug

# 716
  • Мнения: 420
Герда, то ще бъде като теб борбено, споко

# 717
  • София
  • Мнения: 1 152
Герда, и аз ти стискам палци.  Praynig
Стефи, ти за колко бебета си в клиниката? За едно, нали? Ето го, то е едно от тези двечки. Знам, че е успокояващо да имаш повече, но на теб ти трябва едничко. Аз на моята пункция очаквах много яйца, а то 3 като само 2 ставаха. От 7 фоликула. И двете се развиха и едното си го нося вече 7 месеца. Не се отказвай и не губи надежда. И едно да остане то е твоето.  Hug

# 718
  • Мнения: 4 009
Люксенче,ако знаеш колко обнадеждаващо ми действат такива позитивни постове като твоя.
И как ми се иска и аз да усетя някой ден какво е да носиш малко човече в себе си. Heart Eyes
Днес като звъннах ме успокоиха,че вървят добре двете ембриончета,но все още съм на тръни дали ще се продължават да се делят правилно. Praynig

# 719
  • Мнения: 534
Стефи имам позната, която също е при Александров, извадиха и 19 яйцеклетки и накрая останаха 3 ембриона, върнаха и само един и сега е бременна, за това не се отчайвай, всичко ще подреди по най-добрия начин  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт