~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~~ "Любовта не разбира от думи"~ Тема 4 ~

  • 62 136
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 186


ТЪЙ КАТО СА БЛОКИРАЛИ ЗА ГЕРМАНИЯ ЕПИЗОДИТЕ С ПРЕВОДИТЕ МИ НА

ВЪТРЕ И ВИСШЕ ОБЩЕСТВО и не могат да се гледат, може и за други сериали да има проблем, има някаква приставка HOLA, с която може да се гледа и в бокса и в ютюб, защото сменяла ай-пито.
Ани подробно и в картинки е обяснила и в групата ни във vk.com и във фейсбук.

Не съм по тази част и да искам не мога да го обясня в картинки тук. Ако някой може, моля да го направи. Останаха два епизода, хората да го догледат.
Благодаря на всички.

# 16
  • Мнения: 33 428
Пак добре, че не са такива истерии, като с някои други двойки. Тези ги оставят да дишат  Mr. Green
То сега се започва. Laughing
Тери, загледах се в подписите ти Heart Eyes Heart Eyes и се сетих да те питам Дефмерите нацелват ли се уста в уста целувайки се, че нашичките Laughing Laughing не, hahaha а отгоре, а отдолу, но в устата йок!?!
Този колаж с целувките им досега е показателен. Laughing
Скрит текст:
Понякога, но и те масово са така  Laughing

# 17
  • Мнения: 186
И ЗА ТЕЗИ, КОИТО НЕ ПРОПУСКАТ
ЛЮБОВТА НЕ РАЗБИРА ОТ ДУМИ ЕИДН СУПЕР ТРЕЙЛЪР НА ЕП.23


 txtloves txtloves txtloves Heart Heart newsm76

# 18
  • Мнения: 33 428
Ах тая кучка Писликсуто стои зад тия истории около Йозгето  #2gunfire #2gunfire
Нюню вика да не би тя да е ягодката..
А тая мръсница нали получи цветя във фрага с ягоди с шоколад  ooooh! ooooh! ooooh!
Сигурно си ги е изпратила сама, та да води всичко към нея  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 19
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Пак добре, че не са такива истерии, като с някои други двойки. Тези ги оставят да дишат  Mr. Green
Скрит текст:
То сега се започва. Laughing
Тери, загледах се в подписите ти Heart Eyes Heart Eyes и се сетих да те питам Дефмерите нацелват ли се уста в уста целувайки се, че нашичките Laughing Laughing не, hahaha а отгоре, а отдолу, но в устата йок!?!
Този колаж с целувките им досега е показателен. Laughing
Скрит текст:
Понякога, но и те масово са така Laughing
Яснооо. Confused
Много сетови снимки от къщата бре, явно нашичките няма да излизат от нея. Laughing
Дано в крайна сметка се разберат и изяснят, защото никак не ми се иска Онур да си помисли, че думите, които му каза Пелинсу за Ляле са истина.
SET


Тери, сладкишите във фрага не ги ли носеше Филиз, newsm78 защо да са били за Пелинсу? Thinking
Историята с ягодите в хотела ми е много мътна. Thinking
И още нещо, според мен Ерол не изневерява на Филиз с Пеликанката, това е кошмар на Филиз.
Той е достатъчно гърчав и страхлив, че да и изневери в собственото им легло.

# 20
  • Мнения: 33 428
Наде, за Пислика са цветята нали после Филиз й вика "кой ще бъде с теб" или нещо такова.. И после вече се е филмирала за Ерол  hahaha Joy

Ако Пислика е видяла тагнатите снимки на Лалето от хотела, може да й е хрумнала тая лошотия и тя да е изпратила ягодите. Той сигурно й е споделил. А може даже и снимката да е подхвърлила. Планирала е нещо тая, голямо съвпадение, че и тя получава ягоди  Tired

# 21
  • Мнения: 21 201
Наде, за Пислика са цветята нали после Филиз й вика "кой ще бъде с теб" или нещо такова.. И после вече се е филмирала за Ерол  hahaha Joy

Ако Пислика е видяла тагнатите снимки на Лалето от хотела, може да й е хрумнала тая лошотия и тя да е изпратила ягодите. Той сигурно й е споделил. А може даже и снимката да е подхвърлила. Планирала е нещо тая, голямо съвпадение, че и тя получава ягоди  Tired
Че е намислила Пеликанката нещо, е, още когато гледаше селфито от сватбата си личеше по изражението на лицето й, че е планирала нещо, но аз си имам едно наум, че във всеки момент може да се появи Йозге.
За този новия гост-актьор си мисля, че може би, ще работи във фирмата и той, ще прати записа с тършуващата Ляле на Онур, или може би го вкарват за да предизвика ревността на лорда, защото вече д-р Онур не е заплаха за връзката им, знам ли и аз. Thinking

# 22
  • Мнения: 33 428
или може би го вкарват за да предизвика ревността на лорда, защото вече д-р Онур не е заплаха за връзката им, знам ли и аз. Thinking
Oooo,ще е интересно  Laughing

# 23
# 24
  • Мнения: 8 520
НарцисHug благодаря, че си пуснала нова тема. bouquet Извинявам се, че ви оставих без темичка. Praynig Не подозирах, че няма да успея да влезна следобяд в мамата.  Peace

# 25
  • Мнения: 21 201
SET/Онур и Самет.

# 26
  • Мнения: 33 428
НарцисHug благодаря, че си пуснала нова тема. bouquet Извинявам се, че ви оставих без темичка. Praynig Не подозирах, че няма да успея да влезна следобяд в мамата.  Peace
Няма проблем, аз ще я пускам когато те няма  Hug

Търсят бебе за ролята на Емирджим  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 8 520
НарцисHug благодаря, че си пуснала нова тема. bouquet Извинявам се, че ви оставих без темичка. Praynig Не подозирах, че няма да успея да влезна следобяд в мамата.  Peace
Няма проблем, аз ще я пускам когато те няма  Hug

Търсят бебе за ролята на Емирджим  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



 Hug Hug Hug

Скоро ще си имаме бебе.  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 21 201
Дано открият бебешор, защото в 27 епизод джуниърчето newsm32 идвааа. Party

# 29
  • Мнения: 33 428
С кафяви очи искат да е, трябваше с пъстри да е като баща си  Whistling
Ма нейсе  hahaha Поне на прическа и тен може да го докара  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт