черен списък за козметични продукти

  • 6 709
  • 104
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 68
В моя списък са: шампоана на Т-Gel против пърхут и също и от Низорала.

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 6 336
Сенки  Руби Роуз

по отзиви тук от форума реших да си купя цяля палитра за 12 лева - каква далавера само

наистина на външен вид изглеждаха добре , но въобще не са това ,което очаквах - седят като тебешир и цвета им се губи

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 6 336
щях да забравя- Water Shine Liquid Diamonds на Maybelline - това пък не си заслужава 10 те лева

# 93
  • Мнения: 1 318
И аз да си кажа
Купих си бебешко олио на Джонсън & Джонсън, още като бях бременна и се изпъпчих. Не го препоръчвам за възрастни, камо ли за деца!!!

Същата история...помислих, че имам някакво кожно заболяване Sick

# 94
  • Мнения: 258
щях да забравя- Water Shine Liquid Diamonds на Maybelline - това пък не си заслужава 10 те лева
Вярно, че има и по-евтини течни червила, но иначе на мен това ми харесва.

Не ми харесва обаче регенериращия крем за ръце на Талодерма - миризмата на лавандула е толкова силна и упойваща, че ме заболява главата.

# 95
  • Мнения: 76
avon-visual perfection това наистина е ужасно, след второто намазване лицето ми стана на петна и пъпки, а дистрибуторите много ми го похвалиха  newsm61

# 96
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Парфюмите на Avon, лосионите за тяло също не струват.
Шампоаните на Dove и Nivea, Pantene, Wash & Go, Head & Shoulders.

# 97
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
А забравих да добавя на Oriflame парфюмите също са гола вода, буквално. Също лаковете са с качество като за 1 лев.

# 98
  • Мнения: 2 936
не съм доволна също от Oriflame-първата ми покупка и последна-серията "мляко и мед" мирише много странно  Rolling Eyes а и маската за лице май не е за мойта кожа

# 99
  • Мнения: 2 039
Веднага ще добавя към "черната колекция на Avon" един душ-гел за бръснене,забавящ окосмяването(светло синя туба)!Като си го взех беше с нормална гелообразна консистенция.След няколко месеца се втвърди и излизаше на нещо като буци и трици,та го изхвърлих Close!Гадни са и лосионите за тяло на Дева Ботаникал,направо за нищо не стават #2gunfire

# 100
  • Мнения: 13 512
Тази тема наистина е абсурдна и трябва да се заключи!Не може да се правят такива заключения .

# 101
  • Мнения: 2 922
Тази тема наистина е абсурдна и трябва да се заключи!Не може да се правят такива заключения .
newsm10

# 102
  • Мнения: 302
Тази тема наистина е абсурдна и трябва да се заключи!Не може да се правят такива заключения .
И аз така мисля

# 103
  • Мнения: 120
Не мисля, че такива обобщения за козметични продукти са възможни Rolling Eyes. Всеки човек е с различен геном, така че е абсолютно сигурно, че която и да е част от заобикалящата го среда, влияейки му по-някакъв начин, за някаква част от време / в това число и някакъв козметичен продукт/, ще предизвика съвсем специфична реакция - от крайно положителна до крайно отрицателна Grinning. Вариантите са десетки, може би хиляди дори..... Това че на някой нещо му понася добре не означава, че на друг няма да му понесе зле и обратното..... Затова си мисля, че темата е повече от ненужна ooooh!.

# 104
  • Мнения: 14 490
щях да забравя- Water Shine Liquid Diamonds на Maybelline - това пък не си заслужава 10 те лева

според мен пък е страхотно - и съм си улучила и цвета сууупер е.
иначе за ейвън и аз като почти 4-годишна редовна /почти не съм купувала друга козметика/ клиентка се убедих че козметиката е некачествена и много хитро и тънко постепенно й вдигат цените. като си понакупих разни нещица сега видях колко разнообразни и по-качествени неща има по магазините на по-ниски цени. преди 3 години ейвън си заслужаваше - имаха промоции с подаръци и т.н но вече ги няма и с тия цени те доят като за световно.

Общи условия

Активация на акаунт