Раждане в АГ болница „Свети Лазар”

  • 87 433
  • 748
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 178
Здравейте, предстои ми раждане и за сега съм се спряла на Свети Лазар. Харесва ми това, че там препоръчват нормалния начин, но в същото време разполагат с модерна апаратура, което си е застраховка, ако не дай си Боже нещо се случи. Днес се впечатлих и от тази информация:
https://web.facebook.com/SvetiLazarHospitalBulgaria/posts/696978457130358

Другата седмица ще ни е първата консултация и ако има жени, които са запознати как протича раждането, видях, че предлагат и водно раждане, ще ми бъде много полезно.  Hug

Последна редакция: сб, 02 фев 2019, 00:38 от Tatti

# 1
  • Мнения: 241
Ами, братовчедка ми роди януари там, а най-добрата ми приятелка роди ноември месец малка принцеса. Имахме възможност още същият ден да ги видим, което не знам дали го има в други болници. Бяха в самостоятелна стая с бебка, таткото  си спеше при тях. Обстановката е разкошна, направо като в пет звезден хотел. За тях най-важното беше, че болницата е много добре оборудвана, неонатологията имала някакво специално ниво, много не ги разбирам тези неща, та се реагира на момента ако се случи нещо, недай си Боже. Аз от другата година ще си правя прегледите при д-р Николова. Ти към кой си се насочила?

# 2
  • Мнения: 102
Здравейте, за раждане още не знам, но аз ходя там при Николова на профилактични прегледи. Болницата е страхотна, до сега няма нещо от което да се оплача. Персонал, внимание, професионално отношение...и както казва Силвър, вътре е много уютно.

Последна редакция: ср, 21 дек 2016, 11:45 от pelopony

# 3
  • Мнения: 253
Нямам никакво съмнение, че това е болницата в която ще родя детето си. Невероятен екип от професионалисти, които дават всичко от себе си за да сме здрави майки на здрави деца.
 

# 4
  • София
  • Мнения: 178
Здравейте и честита Коледа!
Аз вече бях на преглед и останах с много добри впечатления от д-р Николова. Тя ще ме следи и ако всичко е наред ще родя нормално. Има възможност и за водно раждане, което е още един плюс.
Криси, кога ще раждаш?

# 5
  • Мнения: 253
Здравей, Чан, живот и здраве чак юли ми е термина. При мен е по-сложно, заченах ин витро и ще видим раждането как ще бъде. Но ако няма проблеми и аз предпочитам естествения начин.

# 6
  • Мнения: 241
Здравейте и честита 2017 година бъдещи мами!
Желая ви здраве, лека бременност и да има повече детски смях тази година.  Hug

Сладката Чан, винаги ще се притесняваме, заложено ни е, но поне си в сигурни ръце, тя е много отговорен лекар и ако няма медицински предпоставки, държи на нормалното раждане.
Ако се насочиш към водното раждане, да знаеш, че друг екип го води, така че я питай по отрано.
Кога очаквате събитието?

Krisy89, успех и на теб, чухте ли вече сърчицето? 


# 7
  • Мнения: 1 262
Привет,и аз се ориентирах към Св.Лазар.Хареса ми това,че се съобразяват с всичко.Наскоро там имаше момиче родило нормално след две операции.Това ми е мечта и ако някой доктор каже,че е възможно съм готова.Не знам кой доктор да се ориентирам,ще ви чета.

# 8
  • Мнения: 253
Здравейте,
*s.i.l.v.e.r* , да чухме тоновете,  трябва в петък да съм пак на преглед, но ако е тала студено ще го отложа.

Мари, какъв е проблема при теб?
За доктор аз съм пристрастна,  заченах при д-р Лачев, но се замислям за проследяването дали да не се обърна към д-р Николова.

# 9
  • Мнения: 1 262
Криси,седалищни бебета,но последното беше нормално прилежание.Иначе друг проблем няма.Много хвалят Николова,замислям се и аз!Свижданията неограничени ли са?От болницата ми казаха,да отида да разгледам обстановката за да се ориентирам в избора.Престоят колко в там?Ден преди секцио ли се пистъпва или може на денят?

# 10
  • София
  • Мнения: 178
Здравейте и да ни честита Новата година!
Дано да е плодородна и пълна със звънък детски смях.

Мари, ако правилно съм разбрала, чакаш трето дете. Това, че едното е било седалищно не означава, че ще се случи при друга бременност. То както знаеш, една с една не си приличат. В кой месец си, накрая се вижда дали плода се е разположил правилно. За престоя зависи, как ще раждаш, как ще протече самото раждане, какво е състоянието на родилката и бебето след раждането. Аз ще си запазя 3 дни, но знае ли човек. И ние се чудим каква стая да изберем, иначе няма ограничение за посещениея на членове на семейството и близки приятели. Зависи от вас кой ще допуснете.

Силвър, терминът ми е юли, още съм в началото. За водното  го обмисляме като вариант, още не сме решили.

# 11
  • Мнения: 1 262
Чан,благодаря,за началото на юли съм,но върви по-напред и  ай-вероятно края на юни.Чакаме 4то момиченце.Дано всичко е наред,и при мен има доста време.

# 12
  • Мнения: 253
Браво Мари, четвърто дете!  Hug
Извинявам се предварително за въпроса, има ли близнаци между другите ви деца?

Чан, много ми хареса пожеланието ти, присъединявам се към него.

*s.i.l.v.e.r*, при водното раждане не може ли да си избереш екип?

# 13
  • Мнения: 1 262
Криси,щеше да има,но едното почина през мин.бременност в пети месец от бременността ми.

# 14
  • София
  • Мнения: 178
Мари, много съжалявам, разбирам защо си толкова притеснена.  Hug
Поздравявам те, повечето раждат по едно, максимум две. Аз лично нямам дори познати с четири деца.
Стискам палци да нямаш никакви проблеми!  Praynig
Кога ти е първата консултация?
 

Общи условия

Активация на акаунт