Нямам думи

  • 7 100
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
За трети път пиша нова тема и е последна...Така..не ви послушах и не се разделихме и той продължаваше да не ми обръща внимание и да не ми се обажда почти..Мислех си,че ще се оправят нещата като се видим,защото не се бяхме виждали от над месец и вчера пак не ме потърси до вечерта и аз му се обадих.Каза,че се е събрал с приятели и реших да го попитам за едно момиче,с което си пишеше и видях,че го е крил това от мен.Блъфирах,че знам всичко и той замлъкна и си призна,че са се и чували по телефона.И преди като бяхме се разделили лятото говореше по телефона с разни момичета (не знам защо го прави) и той ми сервира,че не иска да е във връзка,но много ме обичал и не искал да ме наранява,а да си останем приятели.Не мисля,че го е казал на сериозно това с приятелството.Знам,че ще мине и ще се оправя,но много ме е страх от това колко време ще ми отнеме раздялата.Знаех,че не сме един за друг,но ме заболя,че и той с такава лекота ме остави и си е общувал с друга.Ще ме заболи още повече,ако се окаже и че има чувства към нея.Попитах го,но той каза,че въобще не му е заради нея,а защото не издържал така вече.Просто ме боли,че трябва да преживея тези две години,в които бяхме заедно,а той дори не се сеща за мен и няма и да се сети и ще бъде с друга.Два пъти съм се молила и съм се излагала и му казах,че трети път няма да стане и това и направих.Запазих достойнството си и даже като му казах,че така е най-добре за нас и че няма смисъл да ми се оправдава,защото и двамата сме еднакви и си правим същите номерца и той каза,че започва да се ядосва и че иска да ми затваря.Много ме боли.Нямам желание за живот и няма да преживея тази раздяла.Колкото и лоша връзка да имахме я предпочитах пред това ме остави,Чувствам се отхвърлена,излъгана,предадена,но поне пред него запазих достойнство и имам моменти,в които се чувствам виновна и искам да му се обадя и едва ли не да си излея всичко,но тогава ще съжалявам повече и ще се чувствам и по-зле...Исках просто да видя,че наистина не ме е лъгал и ме обича и поне преди виждах как можем да се съберем,а сега краят е окончателен и може би никога повече няма да се видим..  

# 1
  • София
  • Мнения: 11 478
Понеже не ти помним всички твои теми, би ли припомнила- това онзи, дето на връщане от WC на дискотеката към вашата маса, с приятел, и му шепнел да си трае ли беше?

Недей бе, маце, остани при тоя човек! Той те обича. Животът си дава за теб, ама ти не го знаеш!

# 2
  • Мнения: 53
Неее,това не се е случвало с менн

# 3
  • София
  • Мнения: 11 478
Неее,това не се е случвало с менн
Ок, сори. Припомни тогава твоя случай  Peace

# 4
  • Мнения: 1 424
Това е случаят с бързия кредит,мисля

# 5
  • Мнения: X
Трудно, лесно, "И това ще мине", както казват хората.....  
Приеми, че той вече няма чувства към теб, безразлична си му, търси нови пътища и хоризонти в живота.Дори под формата на други жени.....
Ще го преживееш.И след време ще се чудиш сама на себе си как си могла да бъдеш толкова глупава.

# 6
  • Мнения: 25 662
но поне пред него запазих достойнство

Достойнство? Та ти изобщо не знаеш значението на тази дума...
Разбирам, че те боли, но колкото по-бързо осъзнаеш, че този човек не е за теб, а и ти не си за него, толкова по-добре. За теб самата. Колкото повече се унижаваш, толкова повече ще се държи гадно с теб. Защото явно нито от намеци, нито от преки действия и думи не разбираш. Той не иска да е с теб, разбери.
Седни, нареви се, за да ти олекне, сложи кръст на тази жалка история и продължи нататък. Толкова свестни мъже има на този свят, все ще се намери някой и за теб. Ама ако си отваряш очите и не си губиш времето с безсмислени връзки.
Нова година – нов късмет. Този не е бил за теб.

# 7
  • sofia
  • Мнения: 8 939
Онзи ден открих мой стар дневник от периода 8-9 клас  Mr. Green.....някакви подобни терзания съм имала, ама дори и тогава съм отсвирвала гаджета за къде, къде по-маловажни работи.

# 8
  • София
  • Мнения: 24 839
Неее,това не се е случвало с менн
А, да не беше взела един бърз кредит он лайн?

# 9
  • София
  • Мнения: 11 478
Това е случаят с бързия кредит,мисля
Хм, пропуснал съм този случай  #Cussing out Joy Joy

# 10
  • Мнения: X
Ама наистина все едно сме в осми клас.
Извинявай, ама не ти ли е неудобно вече да пускаш тема за всяка глупост, която вършиш ден след ден?
Сърби, боли-драго ми е. Аман!

# 11
  • Мнения: 5 252
Мъжа ти иска да прави секс с други . Можеш да го изпревариш винаги  Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 736
Спри да се замонавиваш за глупости!!!
 Защо вярваш в измисления образ в главата ти? Имаш ли нужда от такъв тип отношения?- не, не ти трябва. Предполагам си млада и може би ти е първа любов, ама е боклук.
 

# 13
  • Мнения: 53
Знам,че е боклук и не знам защо се самонавивам,но ме боли ужасно много.Когато и да си иска да си тръгва от връзката с лъжи и после да с връща..Е,сега е различно и знам,че няма да се върне,но от това боли повече.Зле ми е и че пак започнах да изпитвам вина за раздялата..Ако не бях постъпила еди как си...щях да бъда с него и да се видим най-накрая и пак всичко да е наред и не е нормално да мисля така...Не знам защо изпитвам такава вина сякаш не съм завършила нещо..

# 14
  • Мнения: 264
Ще я "поочука" живота и ще слезе на земята

Общи условия

Активация на акаунт