Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 14 тема

  • 121 854
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 197
Dancer , от iherb си поръчах. При това доста отдавна, чак сега се наканих да го пия, като видях, че му изтича срока на годност  Blush.

dark chocolate, колко процедури Клиър лифт ти предложиха, колко често и на каква цена? Според мен е за по-млади и неувредени кожи.
Предложиха ми 3 процедури хидрафейшъл, а след това Клиър лифт. Цена 700 лв. (има промоция за 3 процедури и не съм сигурна това редовната или промоционалната цена е - ще питам пак). Сега като гледам на други места цените...май не е цената и за трите (както ми се щеше да е  Laughing). Това е в Пловдив. А щом е за млада и неувредена кожа дали пък ще има ефект? Аз съм на 35 години, но от здравословни проблеми и стрес, кожата ми е под всякаква критика.
Момичето, което ми прави хидрафейшъла, каза че може и да не ми се изчистят перфектно порите с трите процедури Sad. Не знам защо са се бетонирали така.

# 676
  • Мнения: 3 027
Може ли да споделите Бг сайт, от където да си поръчам ХК инджув  bouquet

# 677
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравейте,

Аз съм от четящите отскоро темата, но както казва Алена, време е да се включа с инфо.

Правих ботокс на цяло лице при д-р Шаркова в Дерма акт. Основно ме дразнеше гневната бръчка, която ми беше толкова дълбока, че живееше собствен живот - през лятото вътре си оставаше бяла, а останалата част на лицето тъмна.  Crazy
Много съм доволна от ефекта цялостно. Пачия крак на практика се заличи напълно още на следващият ден, на челото ефекта се разгърна малко по-бавно. Не се налага ретуш по моя преценка, по време на процедурата коментирахме с докторката, че ми слага максималните единици по протокол за всяка зона. Съветите и бяха в деня на процедурата без скубане на вежди, масажи и парна баня, НО цял ден да правя максимално много гримаси с всички части на лицето. Децата ми се притесниха защо правя тези гримаси нон-стоп. Joy
Нищо не ме е боляло нито по време, нито след процедурата. Докторката има страшно лека ръка, никакви следи от убождане, нищо. Пита ме дали искам да ми повдигне леко веждите - да, исках, защото клепача ми много падна с годините. Получи се идеално и въобще съм много, много доволна.

И аз си седя понякога с огледалцето на бюрото.  Joy

# 678
  • София
  • Мнения: 343
Още един много добър отзив за д-р Шаркова и клиника Дерма Акт.Много внимателна и спокойна.Доволна съм

# 679
  • Мнения: 3 480
Ника, кои зони е цялото лице? Питам, защото когато аз слагах ботокс докторката каза: "Препоръчвам да се започне с 3 зони.". чела съм в нета, че лсгат и около брадичката, при мен в 3-тата зона (която аз сметнах за очите) ме бодна и от двете страни на носа (за да се намали гримасниченето на носа) също.

# 680
  • София
  • Мнения: 6 011
Ами и аз се чудех първоначално, но и казах директно цяло лице, защото идваше добре финансово, не ми се рискуваше аз да си определям проблемните зони, и после да ми излезне двойто като цена ако се налага още да се боде. Та, боде ми чело, гневна доста 😈, пачи крак, брадичка и бузите под очите. После като решихме да повдигне леко веждите, боде допълнително още малко над веждите.

# 681
  • Мнения: 718
мен би ме притеснило да си сложа на цяло лице на един път. не е въпрос само да бъде финансово по-изгодно. от една страна да се определят проблемните зони е нещо, което трябва да се направи не сам, а със специалиста. той да ти помогне за решението и да те насочи дали имаш нужда да ги третирате. ако няма нужда, няма защо да се прави, тези пари биха се използвали за някоя по-необходима терапия. от друга страна, ботокса разгръща действието си постепенно във всяка една от тези зони, всяка реагира и взаимодейства със съседни. нали за това и за ретуш е нужно да се изчаква, преди да се постигне крайния естетичния ефект.

# 682
  • Мнения: 3 480
Ника го е обяснила, че това и е било препоръчано. Мисля, че ако е очевадно - лекарите дори понякога казват, че е можело по-рано да се направи за да се избегне допълнително задълбочаване на бръчките.
Като те бодат така или иначе и не се налага да ходиш отново - за мен този вариант е по-добър. А и нали после не трябва да се ляга и т.н. в продължение на 4 чаша и не се препоръчват и други неща.

Ника, какъв ефект се получи при брадичката?

# 683
  • Мнения: 6
Има ли някого, който си е слагал ботокс (най-вече "пачи крак") в София, доволен е и може да изпрати снимки преди и след?

# 684
  • Мнения: 102
В София има много доволни Simple Smile. Предполагам въпросът ти е с цел да се насочиш на някъде, за това ще ти кажа, че първа стъпка винаги е да направиш консултация и да разбереш дали твоя пачи крак има нужда от ботокс или друга процедура за изглаждане или попълване. Подходът към проблема на конкретен човек винаги е индивидуален и това, че при някого ботокса е бил най-доброто решение, не гарантира, че и при теб или при мен ще е същото.  

# 685
  • Мнения: 6
Аз съм си набелязала няколко места, със сигурност ще отида на консултация първо, но след това ако е необходимо ми се иска да се ориентирам къде, тъй като вече слагат на всяко кръстовище, а не ми се вярва навсякъде да е качествено. Мнение от първо лице би ми било от полза.

# 686
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
Е, сподели къде си се насочила тогава.

# 687
  • София
  • Мнения: 6 011
мен би ме притеснило да си сложа на цяло лице на един път. не е въпрос само да бъде финансово по-изгодно. от една страна да се определят проблемните зони е нещо, което трябва да се направи не сам, а със специалиста. той да ти помогне за решението и да те насочи дали имаш нужда да ги третирате. ако няма нужда, няма защо да се прави, тези пари биха се използвали за някоя по-необходима терапия. от друга страна, ботокса разгръща действието си постепенно във всяка една от тези зони, всяка реагира и взаимодейства със съседни. нали за това и за ретуш е нужно да се изчаква, преди да се постигне крайния естетичния ефект.
Аз също бях ужасно притеснена 😀 на мен това ми е първата подобна процедура, клиниката - нова; лекарката - напълно непозната; отзиви за нея в нета - нула. 😀 Просто си направих сметка, че е по-добре да си запазя час за цяло лице, но дали, къде, как и по колко го определи докторката. Въобще никога не би ми хрумнало аз да ги определям тези неща. 😀  Доверих се на нейната преценка и знания.

Каза, че се разгръща до 3 седмици и тогава евентуално ще се преценява за ретуш. Аз лично вече си прецених, че ретуш не ми е необходим и съответно не съм ходила повече.


Относно брадичката - дори не бях чувала, че и там се слага. 😀 Докторката ми обърна внимание, че се ми се оформя бръчка там - на мен по принцип ми е малко шантава брадичката и смачканото беше хоризонтално между брадичката и долната устна, дано ме разбирате.

# 688
  • Мнения: 388
Докторката ми обърна внимание, че се ми се оформя бръчка там - на мен по принцип ми е малко шантава брадичката и смачканото беше хоризонтално между брадичката и долната устна, дано ме разбирате.
Ми не разбрах много, ама сигурно щот още се хиля на гневната бръчка, дет била толкова голяма, че сигурно е тръгнала на училище.  Laughing

Това за повдигането на клепача ме заинтересува - ботокс над веждата и се повдига така ли? newsm78

# 689
  • София
  • Мнения: 6 011
Да, боде допълнително над веждите и те явно се повдигнаха, вдигнаха месото и много ми се отвори окото. Абе цялостния ефект е подмладяване и освежаване видимо. Заслужаваше си.

Общи условия

Активация на акаунт