Лидл 96 - Новогодишна

  • 78 154
  • 780
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 228
Записвам се и аз за дънките. Напоследък само от там купувам и съм доволна.

# 46
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 814
Хартията за печене е идеална. Купувам я редовно и използвам само нея.
+1  Peace
И аз.
И дънките са ми интересни.

# 47
  • Мнения: 69 162
Като заговорихте за ютии - като за човек, който глади веднъж на високосна се чудя кое да взема - безкабелната ютия или парната четка? Каква е разликата всъщност?  newsm78


Е, ютия според мен. С нея се глади, па макар и рядко Laughing Четката я нямам, но тя е за ризи, пердета, които са сложени на закачалка влажни и се доизглаждат с тая джаджа...според мен де, разказ по картинката правя Mr. Green

# 48
  • Мнения: 3 146
Някой може ли да ме подсети къде да потърся резервни кутии за онова детско стелажче с шарените платнени чекмеджета, че две от нашите съвсем се разпарцаливиха, направо се съдраха по ръбовете. Сега съм ги олепила с тиксо, но не знам колко ще изкарат. Ще ми се да взема някакви нови, но да не излязат 100 лева все пак, а на някаква нормална цена.

Не зная какъв р-р ти трябва. Ние имаме ето такива от Практикер, но не са в такава етажерка.

http://www.praktiker.bg/bg/Storage-boxes/%D0%9A%D0%A3%D0%A2%D0%9 … 9A%D0%A1/p/467993

Има ли кори за лазаня в редовния асортимент?

# 49
  • Мнения: 874
Като заговорихте за ютии - като за човек, който глади веднъж на високосна се чудя кое да взема - безкабелната ютия или парната четка? Каква е разликата всъщност?  newsm78


Е, ютия според мен. С нея се глади, па макар и рядко Laughing Четката я нямам, но тя е за ризи, пердета, които са сложени на закачалка влажни и се доизглаждат с тая джаджа...според мен де, разказ по картинката правя Mr. Green

мерси за разяснението Simple Smile на мен ми се видя, че и четката има опция (покритие) като на ютия, та затова реших да питам...може би като я видя на живо ще разбера Simple Smile

# 50
  • Мнения: 69 162
Викаш като е по-малка, и по-малко ще се глади ли  Mr. Green

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Някой може ли да ме подсети къде да потърся резервни кутии за онова детско стелажче с шарените платнени чекмеджета, че две от нашите съвсем се разпарцаливиха, направо се съдраха по ръбовете. Сега съм ги олепила с тиксо, но не знам колко ще изкарат. Ще ми се да взема някакви нови, но да не излязат 100 лева все пак, а на някаква нормална цена.
нашата е с кутии от лидъл,като гледам в брошурата от 2.01.ще са същите по 4 броя които са. Лего е наредено в тях, на няколко пукнаха капаците децата,иначе са здрави. 

# 52
  • Мнения: 259
Дънките с ниска талия от другата седмица - стегнати ли са или ластични?

# 53
  • Мнения: 6 842
Аз наскоро купих тампони за грим, не са лоши, ММ ги ползва за технически цели. Peace
Доволна съм и от хартията за печене, и от фолиото за свежо съхранение.

# 54
  • Мнения: 3 548
Някой може ли да ме подсети къде да потърся резервни кутии за онова детско стелажче с шарените платнени чекмеджета, че две от нашите съвсем се разпарцаливиха, направо се съдраха по ръбовете. Сега съм ги олепила с тиксо, но не знам колко ще изкарат. Ще ми се да взема някакви нови, но да не излязат 100 лева все пак, а на някаква нормална цена.
нашата е с кутии от лидъл,като гледам в брошурата от 2.01.ще са същите по 4 броя които са. Лего е наредено в тях, на няколко пукнаха капаците децата,иначе са здрави. 
Една и съща брошура ли гледаме  newsm78, не ги виждам, на коя страница са?

Парната четка в брошурата е с покритие като ютията, пише 4 в 1: гладене, ударна пара, изчеткване и почистване на власинки. Добре звучи.

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
нашата е с кутии от лидъл,като гледам в брошурата от 2.01.ще са същите по 4 броя които са. Лего е наредено в тях, на няколко пукнаха капаците децата,иначе са здрави. 
Една и съща брошура ли гледаме  newsm78, не ги виждам, на коя страница са?
На страницата с ютиите са кутиите. 5литра са моите , по 4 броя в комплект
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=52828

Ето и моя снимка на стелажа:
http://tanyap.snimka.bg/family/razni2.125524.37693514

на снимката се вижда колко място остава остава отстрани и по размера на лидълските може да се ориентирате и за други подобни

# 56
  • Мнения: 3 548
tanya_p благодаря ти, въобще пък нямаше да се досетя, че става с пластмасовите кутии, а аз търся в брошурата от другите.

# 57
  • Мнения: 24 601
Дали сте виждали червено нарязано на ленти цвекло в буркан? Беше ми любимо, но го спряха и не знам дали отново го предлагат

# 58
  • Варна
  • Мнения: 25 298
Аз точно пластмасови предпочитам или изобщо кутии с капаци, защото в сегашните става голям прахоляк сред по-малко използваните играчки. Много ми харесаха тези кутии, но 8 броя ще направят 28 лева... ще си помисля, като цяло е много добра идея.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Здравейте Simple Smile, в крайна сметка дънките с ниска или висока талия са, че прочетох и ниска и висока

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт