От какви цветя беше сватбеният ви букет?

  • 11 728
  • 231
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 053
 от момини сълзи
беше много красив Hug

# 196
  • Мнения: 310
От 19 бели рози  Party

# 197
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Компактно, малко букетче от кремави рози с допълнения от други нежни бели цветчета и зеленичко, обстойно обясних на жената какво искам, много си го харесах и как се получи, обожавам бутикови букетченцета  bouquet
Нещо подобно беше и моят,и аз много си го харесвах

# 198
  • Мнения: 4 555
Имате ли представа какво е поверието относно сватбените букети .Моя букет си стои непокътнат (само малко изсъхнал ) вече 6 години , но бих искала да знам какво трябва да направя с него ?На сватбата ми хвърлих булото, а не букета и в крайна сметка си го прибрах после у дома .
Единственото поверие, което знам е, че на първата годишнина от сватбата трябва да го хвърлиш в течаща вода. В смисъл в река някъде.

# 199
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Бели и много бледо розови лилиуми. Исках фрезии, но сезона не беше техния  Laughing

# 200
  • Мнения: 58
9 червени рози и бял лилиум,падаш букет точно какъвто искам,а хвърлях букет от малки розови герберчето,на колата беше огромен букет от лалета и малки гербери,за поверието  аз знам от баба ми че на 1 годишнина на сватбата букета на булката се хвърля в течаща вода

# 201
# 202
  • Мнения: 2 804
   Бели рози!  bouquet

# 203
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
ето това ми беше букета, най-хубавия който някога съм получавала ,съпруга  ходи с кумовете да го избират и като го видях направо АХНАХ. така и не успях да преброя колко  малки розички имаше , сега е  е при свекито изсушен................... #Crazy #Crazy.
 

Последна редакция: сб, 03 юни 2006, 22:23 от ivalex

# 204
  • Мнения: 4 362
Oт любимите ми-калии Heart Eyes

# 205
  • Мнения: 308
аз си избрах букет от 9 бяли рози , но в деня на сватбата когато отидох да си взема букета какво да видя цветарат на своя глава беше направил букет от 13 розово-оранжеви рози, което много ме вбеси а той се оправда че понеже било много студено единственно това успял да намери да ми направи букет. в крайна сметка сега като си гледам снимките от сватбата ми харесва и си мисля че белите рози нямаже да се открояват на фона на бялата рокля и на снегът до колене който не спря да вали цял ден.

# 206
  • Мнения: 1 938
Червени рози. Heart Eyes

# 207
# 208
# 209
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
15 червени рози.

Общи условия

Активация на акаунт