Парфюмни размисли и страсти - 206

  • 92 751
  • 735
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 958
Я какъв приятен мъж, от едно споменаване и пазарува. Много обичам така. Sunglasses
Честит, Tsugumi, само за топло време ли става?

# 556
  • Мнения: 813
Имала съм от тези сапуни макар да не помня точно кои- май някаква смокиня. Има ги тук там ще погледна точно тези които казваш. Да , Портофино го знам как мирише Heart Eyes

Това за Shalimar Initial не разбрах за мене ли беше. Имах аромата и се разделих с него да не би да е пристигнал при тебе отдавна беше Laughing Ох , спирам да спамя Grinning

# 557
  • Мнения: 2 617
Имала съм от тези сапуни макар да не помня точно кои- май някаква смокиня. Има ги тук там ще погледна точно тези които казваш. Да , Портофино го знам как мирише Heart Eyes

Това за Shalimar Initial не разбрах за мене ли беше. Имах аромата и се разделих с него да не би да е пристигнал при тебе отдавна беше Laughing Ох , спирам да спамя Grinning
Да, при мен кацна. На "Златните" го разнасях онова лято и си ми остана най-верен за жеги.
Зозина, благодаря ти! Не съм го пробвала още, а на неговата преценка в това отношение не се доверявам Simple Smile
Аз не съм критерий за съчетаване на парфюма със сезона, напоследък напълно спрях цитруси и леки през лятото, например, а най-често тогава ги носят. Акватици с моята огнена зодия пък изобщо не се спогаждат  Mr. Green

# 558
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
Така и не можах да харесам Shalimar Initial,но пък си пръскам с кеф Шалимар Суфле.Супер любим парфюм ми е. Heart Eyes

# 559
  • Мнения: 2 617
Така и не можах да харесам Shalimar Initial,но пък си пръскам с кеф Шалимар Суфле.Супер любим парфюм ми е. Heart Eyes
Имам нужда от още време, за да преценя за него. Пробвала съм го само няколко пъти, но недостатъчно, винаги между другото. Бих искала да си взема скоро отново и оригиналния "Шалимар".

# 560
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ето, сега ме запалихте и по  Ichnusa  Joy  На дневен ред е Черешовият Ароматикс,  трябва да намеря и Tuscan Leather Tom Ford., тъй като малина с кожа ми звучи доста "апетитно"......  Направила съм един списък, на който не му се вижда края.....Просто трябва да спра да ви чета  Joy
 
Tsugumi тук в България е трудно да намериш подобни парфюми и искаш не искаш поръчваш от сайтове. И аз допреди десетина дни не  бях пазарувала никога от сайт, но няма да крия, че парфюм, който исках от няколко години успях да го намеря в Enzo. Рискувах, поръчах го и слава Богу останах доволна. Говоря за Bond No. 9 Downtown Chinatown. Тъй като съм абсолютен профан със сайтовете, ще те помоля тук или на лични да ми дадеш линк на сайта, който спомена за мострите, за което благодаря предварително   Hug

densi не познавам този бранд, но мисля, че ще допадне и на мен, но не бих купила на сляпо, тъй като и за amouage мислех , че ще ми допаднат, но уви...

raznejena* Благодаря ти!  Hug С удоволствие ще го разгледам!

Последна редакция: чт, 19 яну 2017, 21:21 от shushi7777

# 561
  • Мнения: 31 319
Шуши, разбира се, че трябва задължително първо да пробваш, защото това са скъпи парфюми и риска е много голям. Peace

# 562
  • София
  • Мнения: 6 437
Денси, обещавам, че няма   Crazy
Тъкмо по Коледа дадох 10-тина парфюма на майка ми и още толкова на братовчедка ми и си разчистих пълнежа, не искам пак да натрупвам  Hug

Като се заговорихте за Черешовия Ароматикс, ме подсетихте за класическия и си го приготвих за утре.
Не мога да повярвам, че ваниламан като мен ще го каже, но тази зима ми втръснаха всички ванилии, гурмета и сладории...имам нужда да си почина от тях.

# 563
  • Мнения: 958
Xyrena пуснали първият парфюм без аромат (което май си е оксиморон):
http://www.fragrantica.com/perfume/Xyrena/Scam-The-First-Unscent … rfume--42998.html
Мегаглупост. И то от скъпите глупости, струва 500 долара...Безидейността и отчаянието от факта, вече си казват думата...Те явно смятат, че това е някаква много готина рекламна кампания, с която ще привлекат всички отегчени любители на парфюми, които всекидневно са бомбардирани с новини за нови парфюми...Не знам какъв е случаят, но ми е плоско на мен...Май донякъде, затова не следя американските брандове...

# 564
  • Мнения: 7 119
Така глупаво се почувствах, когато тествах Not A Perfume Juliette Has A Gun. Излязох навън, за да се уверя, че не ми се е повредило обонянието. Нищо и нищо. А консултантката/ във Виена се развива действието/ де ли ми обяснява, че такава била концепцията. Ми, дръжте си я тая концепция, аз искам аромат.  Laughing
Знам, че някои от пишещите в темата харесват тоя аромат, но за мен той е кръгла нула. Нищо.

# 565
  • Мнения: 958
Съставът включвал алкохол, стабилизатор и обработено кокосово олио, което нямало мирис, вкус и цвят....Т.е. клиентът явно плаща за безумно скъпата рекламна къща, която са наели, да им измисли концепцията....Такова подценяване на публиката вече е дразнещо.
https://vimeo.com/197241666
Май е пародия на Calvin Klein рекламите от 90-те, за бельо.....
На моменти си мисля, че цивилизацията ни е обречена.

# 566
  • от един красив град
  • Мнения: 402
Никога не бих си купила парфюм, който не мирише на нищо. Особено толкова скъп. Това ми напомня на приказката за "Новите дрехи на Царя", уж дрехи, ама няма дрехи, уж парфюм, ама няма парфюм. Само не знам, как не се намира някой да им каже, че " Царят е гол".

# 567
  • Мнения: 2 617
Нали и Escentric Моlecules предлагаха много "пипнати" аромати, за някои от които бяха казали, че са също на "нищо" или се доближават до естествени такива, които ние практически не усещаме. Може и да бъркам марката.

Шуши, това е официалният сайт на Juliette Has a Gun:
http://www.juliettehasagun.com/, a това са различните сетове с мостри:
http://www.juliettehasagun.com/en/#discovery-kit-the-essentials. … 05669248808186746.

# 568
  • Мнения: 7 119
Нали и Escentric Моlecules предлагаха много "пипнати" аромати, за някои от които бяха казали, че са също на "нищо" или се доближават до естествени такива, които ние практически не усещаме. Може и да бъркам марката.


Много добро ревю на една от Молекулите  Laughing http://aromastilnitsa.blogspot.bg/2010/10/molecule-01-escentric-molecules.html   Peace

# 569
  • Мнения: 958
Тази лудост продължава, попадна ми новина, че се чака 4 номер на Escentric Molecules. Но хайде поне тук е обявена някаква молекула, т.е. има нещо, което пресъздава аромат, а горната вода с олио....Явно одъртявам и нищо не разбирам.
Аз лично чакам новият Гутал, май veka, беше писала за него миналата година, изглежда ми интересен:
http://www.fragrantica.com/perfume/Annick-Goutal/Tenue-de-Soiree-39469.html

Последна редакция: пт, 20 яну 2017, 11:50 от Zozina

Общи условия

Активация на акаунт