"Този град ще дойде след теб" с Керем Бюрсин / Тема 30

  • 63 562
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 156
Цитат
"Ти постъпи правилно, Аслъ, даде им още един шанс /на Али и Дерин/, при това забравяйки за себе си"
Харесва ми Аслъ, приятелството е №1 за нея, но докога ли ще издържи? Още повече, че майка й пося малко недоверие. Аз затова си мисля, че е повече харесвана от Дерин - истинска приятелка, рядко срещана в живота.
Видях във фрагмана Али в кола, с която катастрофира. Та си мисля дали не е започвал работа при майката на Аслъ, зер жената иска да помогне на дъщерята и зетя.   Wink  newsm78

# 736
  • Мнения: X
Здравейте  Hug Hug

Още не съм изгледала епизода, но срещата на Али и Дерин- да.
За Аслъ, си мисля, че постъпи по съвест като ги завлече на тази среща,
но това не и пречи да е влюбена в Али. И да го осъзнава.  Grinning

Несрин е също образ за пример.
Работлива, справедлива, земна и деликатна, все пак.
И с Вейсел е свършила отлична работа като родител.  Peace

А Дафне Каялар, заедно с Едже, направи страхотен образ в Квартала... от бунтарката и непукистката, на богатия татко неразбраната щерка, стигна до незаменимата приятелка и опора в живота на покрусени хора, включая и тя самата, и съгради от останките нов дом за себе си и тях... обедини семейството, затвори кръга на доверието и го подпечата с любов... Страхотна леля беше...  Hug Heart Eyes  Има нещичко от тази идея и в образа на Несрин...  Heart Eyes

И изобщо... Едже е една чудесна сценаристка, да, и човек явно е, има си своите пристрастия, нормално! Заради нея гледам Дръзките, заради нея гледам и Градът, последният и за да се запозная с Керем, защото Лили така сладкодумно говори за него  Hug Hug Heart Eyes

Керем съм го гледала само в онзи филм със Зейнеп Фарах.... Ако забравя... прошепни ли беше... Голям образ е там с чарлстона и китарата...




Защо не направят един, два мюзикъла тези комшии- почти всичките им актьори и актриси имат и такъв талант..   Flutter Flutter

Да видим Фи чи пи как ще започне, може да повлекат крак в жанра...  Party Party

И накрая на поста ми,  Grinning Grinning
с голяма благодарност за всичките ви споделени мнения и снимки и настроение,  Heart Eyes Heart Eyes
прекрасното усмихнато момче  Али  Hug Hug





 Hug Hug

Хубава съботна вечер  Hug Hug Heart Eyes

Последна редакция: сб, 11 фев 2017, 16:23 от Анонимен

# 737

Общи условия

Активация на акаунт