ДЕКЕМВРИЙЧЕТА КЪСМЕТЛИЙЧЕТА

  • 35 787
  • 723
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 408
И през шуслеровите соли минах Simple Smile 10 дни пих 2, 4 и 8.
Пет дражете 2 сутрин, пет дражета 4 на обед и 5 дражета 8 вечерта.
При мен резултат никакъв от тях и не ги продължих.

# 241
  • Мнения: 969
Мама Вес, благодаря ти за изчерпателното инфо за Алексиев!  bouquet

# 242
  • София
  • Мнения: 1 175
За кърмата и аз пия сминдух,а от няколко вечери и по чаша бира. Simple Smile

# 243
  • Мнения: 408
Момичета, а истина ли е, че като пие сминдух човек после мирише на него?
Затова още не съм го пила.
Знам, че е на таблетки, но все пак питам.

# 244
  • София, България
  • Мнения: 5 608
Момичета, а истина ли е, че като пие сминдух човек после мирише на него?
Затова още не съм го пила.
Знам, че е на таблетки, но все пак питам.


Gardje, аз се притеснявам да не мириша на ако и повръщано хихи. Сминдухът мирише на шарена сол, според мен няма как да мириша на това. Въпреки че едно време болните от коремен тиф са излъчвали специфична миризма на топъл хляб, така че знае ли човек.  Joy

# 245
  • Мнения: 8
Мами, днес ни дадоха направление за ортопед и докторката ни изпрати в Орто Медика Клиник. Някой посещавал ли я?

# 246
  • София
  • Мнения: 1 175
От таблетките сминдух не мирешеш,но ако си запарваш семената и пиеш чая,мирише доста. Simple Smile

# 247
  • Лондон
  • Мнения: 839
Здравейте,момичета,как сте днес Heart Eyes Явно сте заети щом никой не е писал цял ден.Аз да се похваля-престраших се да извеждам бебето на разходка,и когато е слънчево,сме навън. Peace И добре че са тея разходки,щото с това висене само вкъщи,без никакъв социален живот,ми идва малко вповече. #Crazy От днес започвам даването на капки вит Д ( днес Миши става на месец),и на шестата седмица ще го водя на преглед при сестра и лекар.Сигурно ще е вече 5 кила Laughing
Хубава вечер

# 248
  • Мнения: 408
Мери Simple Smile
Аз днес успях да отида на маникюр, има едно салонче зад блока, та се уредих с един френски гел лак. Не излизам от вкъщи, ама за самочувствие..
Отслабнах 1 кг и това ми беше наградата. За следващия 1 кг ще ходя на педикюр. Simple Smile
Може още в понеделник да е. Simple Smile
А като сваля всичките 7 кг ще ида да си направя кичури и прическа.

# 249
  • Лондон
  • Мнения: 839
Gardje,определено имаш стимул да отслабваш Wink Аз вкъщи сама се мъча на маникюра и педикюра,че няма на кой да оставя детето,но пък за прическата няма как сама и сигурно ще викам една фризьорка вкъщи Flutter

# 250
  • Мнения: 139
E daskalova, ти поне си получила направление за педиатър. Нашата педи ни отряза, като заяви, че това било по желание на родителите и здравна каса не го поемала. Да сме си плащали. Много се разочаровах от нея. Нищо не ми обяснява. А беше толкова прехвалена в нета. Едва се записах при нея. Тя от началото ми се прави на  интересна за едно направление, което знае, че е необходимост, а не прищявка.

# 251
  • Мнения: 237
Част от познатите ми казаха че бебето ще го водят на 6 м на ортопед според техните джипита, другите след втория са им дали направление. Явно според педиатъра както прецени... Луда работа. Ще видя другата седмица нашата какео ще каже .

# 252
  • София, България
  • Мнения: 5 608
Част от познатите ми казаха че бебето ще го водят на 6 м на ортопед според техните джипита, другите след втория са им дали направление. Явно според педиатъра както прецени... Луда работа. Ще видя другата седмица нашата какео ще каже .

Ортопедът ни каза като отидохме между 6 и 8ма седмица, че се ходи. Ние направо си платихме и това е.

# 253
  • Мнения: 288
Здравейте и от мен, мамита. Аз др. месец ще питам за ортопед, да видим какво ще каже педито.
Днес забелязах, че на малкия на дупенцето му са излезли някакви бели пъпчици, остри с връхче. Някой сблъсквал ли се е с такива и има ли идея какво е? Възможно ли е да са гъбички, четох в нета какво ли не и не знам вече какво да мисля..  Sad

# 254
  • Мнения: 18 835
На нас ни дадоха направление за ортопед сега на 2 месеца, като бяхме на консултация.

_AnSsi_, хубаво е пъпчиците да ги види лекар. Сигурно е нещо безобидно. В най-лошия случай - стафилококова инфекция, която също минава с лечение без проблем. Но няма как да знаем какво е. Ако е по личицето - там имат бебешко акне, но за по дупето си трябва лекар.

Бианка навлезе в период с много рев. Вечер откъм 21.00 до 1, 2 или 3 нощем направо е ад  Tired

Общи условия

Активация на акаунт