Искам да кажа ... (103)

  • 53 805
  • 812
  •   1
Отговори
# 465
  • Пловдив
  • Мнения: 23 930
Как защо, да разбера какви са тия. Защото утре сутрин благоверния пак ще мине от там на път към нас.

# 466
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Юху, и в Ямбол ни удължиха ваканцията. ние сме на работа в понеделник, но пак ми е радостно.

# 467
  • Пловдив
  • Мнения: 23 930
Аз се чудя как да си формулирам въпроса към 112.

# 468
  • Мнения: 1 261
Sesylle,
стискам палци
Скрит текст:
отговорих ти в другата тема, ма ти си много бърза в поръчването, на мен пощата ми е пълна с писма от този сайт, на спам прилича.....

яйца с бекон е идеално и е съвсем здравословно според мен  Peace

утре искам на ски да ходим на Боровец, а майка ми се обади 2 пъти да и обещавам, че няма да ходим никъде. Преди малко и баща ми звънна, че мама се  притеснявала и го накарала и той да се обади да не пътуваме....ще ме побъркат, то верно някакви страховити температури от -24 - 25 дават за утре в планината, но пък е снежно и красиво

не съм се замисляла до сега, че на някой може да му е неприятно от домашно приготвени неща
що познат и непознат народ е ял от нашите неща.....

Янтра,
питаш направо - отворен ли е в момента път еди кой си

# 469
  • Мнения: 4 841
Хахаха, Бърдс, твоят син май е единственото дете в държавата, което не иска ваканция Joy От ученолюбие ли е или някоя девойка не може да издържи да не види още два дни Flutter

Тук историята мълчи  Sunglasses

Бърдс, то туй е баш здравословното по нашия режим Laughing
Ако започна да се храна по вашия режим, само след месец ще започна да се търкалям  Laughing Не е за мен, много хард ми идва. У дома по принцип мазнините са ограничени до някакъв и аз не знам какъв минимум, само в салати и баници слагам, иначе готвя изцяло без мазнини.

# 470
  • Пловдив
  • Мнения: 23 930
,
Янтра,
питаш направо - отворен ли е в момента път еди кой си
Мне, не е това. Искам да знам има ли полицаи в Дунавци и спират ли нещастниците да им разправят, че Шипка е затворена.

# 471
  • Варна
  • Мнения: 6 376
Бърдс, във Варна улиците са ледени. Днес нали излизах-ами попаднах на леден коловоз и единствената кола, която се появи на улицата за момента, спря, за да ме изчака да се отдръпна от пътното платно. Вятърът ме заслепи, краката отказват, заради страха от леда.
Имаме деца в класа от други градове-нали трябва някак да дойдат и те.
Та нямам против удължаването на ваканцията, предвид обстановката!

Това за нас. При вас може и да е по-добре.
Та как да не искам удължаване на ваканцията!

# 472
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 270
Алвина, вчера е било зле на Боровец,че и по пътя. Моите едва се прибраха. Проверявай камерите и обстановката и дано обработват пистите.

# 473
  • Мнения: 1 261
Янтра,
пътна полиция  Казанлък би трябвало да знаят

ЕлиТ,
благодаря за информацията, нас необработени писти не ни притесняват, даже им се радваме
малко се притеснявам пътя как е

# 474
  • Пловдив
  • Мнения: 23 930
Още по-бясно ми е въпросът, защо обясняват как Шипка е затворена, а навсякъде другаде подават информация, че е отворена?

Край, последно, спирам с Шипката. Ама много се ядосах.

# 475
  • Мнения: 1 261
Ришкия проход е затворен, за Шипка не зная - днес беше отворена след обяд

може и да пропуснем ските утре - гледам за Витоша прогнозата е минус 20, ще се усеща като минус 29
сутринта като станем ще го мислим

# 476
  • Мнения: 22 523
Sesylle,
стискам палци
Скрит текст:
отговорих ти в другата тема, ма ти си много бърза в поръчването, на мен пощата ми е пълна с писма от този сайт, на спам прилича.....

Уфф...направо не знам сега. Дано всичко е редовно и просто да е нов...та затова да са писмата от него е хората още да нямат опит.

# 477
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Три специализирани теми има за студа и зимата на първа страница. Зараза, ей! Дали ако някой ден Черната Златка, примерно, да се хване с някой физик-теоретик, че да се подхванат преобилно медиите с кванти, кварки, пространство-време и прочие, ще има ли три теми в Клюто, посветени на физиката? А дано! Златке, ако ме четеш, да знаеш, че теоретичните физици са истински жребци, натурални, а не анаболени, виж там, пробвай.

Алгоритмите за обновяване на информациите за пътищата са пределно тромави. Не е приятно, ама е така, просто трябва да се има предвид. Аз съм попадал много пъти в ситуации, подобни на Янтриния мъж. По радиото съобщят едно, а на пътя е друго - кога за добро, кога за лошо. Помня как веднъж влизах в тунел Траянови врата точ в точ докато запенена дикторка по радиото на колата обясняваше, че той е затворен "вече" цял ден. Барем 50 пъти съм пресичал Балкана през  Елена-Твърдица, хем още преди да оправят от участъка от разклона за Дрента до оня за "Чумерна". Все го кълняха при това, че е затворен и непроходим. Та така.

Студът е натиснал дребните хвъркати обитатели на гората и напристигаха. Покрай често срещаните големи синигери има още няколко вида дребни, изключително красиви птички. Претърсват слънчогледовите стъбла в градината, тук там има семчици. Измайсторих и хранилки.

# 478
  • Варна
  • Мнения: 6 376
Освен да взема кирка ли, лопата ли , не знам и да изчистя 10 минутен преход пеша до спирката на детето за училище!
Бъзикате се вие, ама положението е плачевно! При нас!Лед.
Моят мъж е много спокоен от Банско! Явно в планината си имат отработени действия. Е, пътищата в града са коловози-трябва да вървиш на пътя, защото техниката по снегопочистване е затрупала тротоарите. Може би извозват сняг извън града-поне такива спомени имам от там при силен снеговалеж.

# 479
  • Мнения: 4 841
Бърдс, във Варна улиците са ледени. Днес нали излизах-ами попаднах на леден коловоз и единствената кола, която се появи на улицата за момента, спря, за да ме изчака да се отдръпна от пътното платно. Вятърът ме заслепи, краката отказват, заради страха от леда.
Имаме деца в класа от други градове-нали трябва някак да дойдат и те.
Та нямам против удължаването на ваканцията, предвид обстановката!

Това за нас. При вас може и да е по-добре.
Та как да не искам удължаване на ваканцията!

По морето нещата са доста по-различни, заради ветровете, влажността и т.н. Имам приятели и във Варна, и в Бургас, знам за какво става въпрос.
Но в София е съвършенно спокойно, дори мога да кажа е в пъти по-безопасно за движение, защото колите са много по-малко и движението не е толкова активно. Днес се возих и с градски транспорт (2 автобуса и метро), и с кола - миии, рай направо  Simple Smile
Студено е, но е спокойно, ако е облечен човек - никакъв проблем. В парка до нас е пълно с деца, търкалят се и се забавляват като за световно, ходих преди малко да прибера сина ми  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт