Искам да кажа ... (103)

  • 53 807
  • 812
  •   1
Отговори
# 495
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181

Естествено, къде ти обида.

Забравям, а и не обичам да добавям усмихнати емотикони. Всякакви емотикони избягвам, и нерядко се случва някаква моя задявка, или празна приказка да се възприема от отсрещната страна съвсем наостро. Аз вярвам, че емотиконите, рано или късно, ще станат част от правописа, та поне тая беда ще бъде спестена на идните поколения.

В началото на форумния си живот се зарекох да пиша без емотикони, тъй просто, колкото да се убеждавам, че  мога да бъда достатъчно ясен само с думи, тирета и запетайки. Все още се старая да спазвам тоя почин, ама не много строго.  Wink

# 496
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Веднъж-дваж съм ринала сняг в двора,поради липса на таткото...по-скоро го поизбутах,колкото да изкарам колата си.  Mr. GreenТегава работа .За чий ходя да вдигам лостове и гири,кат' не мога си отрия колата...Всъщност може и да мога, ама...не желая  Whistling
Не онагледя ли с 4-5-6 емотикони разказа си аз, не съм доволна от написаното  Naughty.

# 497
  • Мнения: 4 188
На правата лопата и казваме лизгяр, така написано ми изглежда мноу смешно, хох #CrazyПредпочитам емотикони, по весело и изразително е ooooh! #Crazy hahaha Joy

# 498
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 920
Ако купувате лопати, да знаете че и те, както всичко напоследък, имат варианти със своите плюсове и минуси. Ако се рине пресен рехав сняг до към 25 см може да се ползва тип "гребло", а плътен, замръзнал или мокър сняг по-удобно се чистят с "лопата".

С гребло се чисти принципно снега, става и за мек и за замразнал сняг. Само дето принципно е метално.
В тази част на света където съм прави лопати май не съм виждала, а мотиката им е непозната, а не като да нямат сняг и минусови температури.

# 499
  • Пловдив
  • Мнения: 23 914
Нямат мотики?!?! Че да им внесем! Laughing

# 500
  • Мнения: 4 188
Ако купувате лопати, да знаете че и те, както всичко напоследък, имат варианти със своите плюсове и минуси. Ако се рине пресен рехав сняг до към 25 см може да се ползва тип "гребло", а плътен, замръзнал или мокър сняг по-удобно се чистят с "лопата".

С гребло се чисти принципно снега, става и за мек и за замразнал сняг. Само дето принципно е метално.
В тази част на света където съм прави лопати май не съм виждала, а мотиката им е непозната, а не като да нямат сняг и минусови температури.


То и при нас мотиките са с ю ес би кабел, да си копат сами, хох Joy

# 501
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
В Узбекистан мотиките им са кръгли като паница.

Тюх, щеше ми се да покажа най-фината си мотичка, на размер малко по-голяма от крушово листо, ама снимка.бг нещо се е смазала. Знае ли някой това по-принцип ли е, и откога е така? Видими са не повече от половината ми снимки. Изобщо страницата им се влачи като плужек.

# 502
  • Пловдив
  • Мнения: 23 914
От повече от месец, на мен ми липсват цели албуми.

# 503
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Ето ти беля!

Как да пази човек образи разни, а? В главата си - избледняват, на хартия - затриват се по кашони и тавани, на лента- уврежда се, на диск - става нечитаем, в облака - губят се, както се вижда. Да помисля върху това трябва, както казва учителят Йода.


# 504
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 920
Нямат мотики?!?! Че да им внесем! Laughing
не ме карай да ти показвам какви др неща имат. За всяка операция си имат определен иструмент, напълни ми се гаража с тях

# 505
  • До морето
  • Мнения: 7 157
Тъй, ние гледаме, четем, слушаме и все повече се навиваме утре да тръгнем към София. Въпросът е откъде? Дават утре само в Северна България да вали, значи Хемус ще е проблемна . По Тракия май е по-спокойно, ама около Бургас е зле. Някой да се включи по трасето да каже как е?

# 506
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Сега е едно, до утре може да се измени коренно, към добро или лошо. По-вероятно - към добро. Хората бачкат денонощно.

# 507
  • До морето
  • Мнения: 7 157
И аз на това се надявам. Стегнахме багажа, пък утре сутринта ще го решим.

# 508
  • Пловдив
  • Мнения: 23 914
Не, не и не! Мотиката е основополагащ инструмент за българската народопсихология. Без нея няма оцеляване. Канадците имат нужда просто от мотики

Прилагам доказателства:
Лозето не ще молитва, а мотика.
Мотика молитва не иска.
Искаш ли голяма лъжица, вземи и голяма мотика!

# 509
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 920
Тъй, ние гледаме, четем, слушаме и все повече се навиваме утре да тръгнем към София. Въпросът е откъде? Дават утре само в Северна България да вали, значи Хемус ще е проблемна . По Тракия май е по-спокойно, ама около Бургас е зле. Някой да се включи по трасето да каже как е?
а от Варна до Бургас ( ако си спомням добре си от Варна)?

Общи условия

Активация на акаунт