Искам да кажа ... (103)

  • 53 794
  • 812
  •   1
Отговори
# 540
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Режимните, споделяме ли си, както предложих? Май не. Crazy Аз два дена устисках без тесто (бях на салати и месо и млечно), мога и много повече, но ММ ми е голям изкусител. Носи някви мазни закуски днес и си чопнах една третинка от нещо дълго и сиренено. Отделно с малката днес пихем специални чайове за чакри и тя ме покани на гости да си бъбрим в нейната стая на бисквитки и чай, та сгънах няколко, топнати в чая с хибискус, черен пипер и какво още беше...

# 541
  • Мнения: 5 387
Разбрахме къде е спешното за нашия квартал Sad.

# 542
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Скрит текст:
Прикла е хубава дума, Акаша. Сочна и много илюстративна за споходилото те щение.  Grinning
За прасе ли говорим още? Mr. Green
Аз поне да - и през цялото време.
Това беше шега, ама... Само мойто ми ги разбира,...

И аз мисля, че те разбрах, ама забравих да сложа едно намигащо личице, та излезе сухарско.  Wink

Мъжко време е навънка, Господ да ви пази. Измръзна ми ... абе всичко ми измръзна за няма и половин час.

# 543
  • Мнения: 22 036
Не знам колко са режимни режимните, но ми се струва, че снегът, пързалянето по него, риенето и студът са отворили няколко бутилки с вино поне. Още се хиля след като ви изчетох.

Хранилки правих всяка зима и много се радвах на пилчоците.

Янтре, мъжът нали имаше кренвирши в колата? А на този полицай е трябвало да му се сопне и да набере Дирекция Пътища, ама мъжка му работа Simple Smile.

Аз набрах 8 кила боровинки, а докато ги брах изядох 3 поне и после и един сладолед и ми отиде режима, но от утре съм сериозна. Сладолед ям веднъж годишно та не ми е толкова гузно, а и девойките с които бях ме убеждаваха, че едва ли не съм прекрасна  Embarassed. (Да спомена, че те са на по 60, а и двете доста закръглени Simple Smile).

Много ми се допързаля по сняг с всякакви средства - ски, бордове, шейни и найлони.

С боровинките и брънча окъснях и пак не отидох да си купя мебели за басейна  Tired. Приятелката ми идва след три седмица, а няма къде да я сложа да седне. Търся он-лайн сега, дано намеря нещо с доставка, че хич нямам време да обикалям.

И от кучката да се оплача - заровила ми беше една рокля, вярно малка, плажна, ама какъв трап беше изровила не е истина.

# 544
  • Мнения: 12 007
Режимните, споделяме ли си, както предложих? Май не. Crazy Аз два дена устисках без тесто (бях на салати и месо и млечно), мога и много повече, но ММ ми е голям изкусител.

Споделяме, ама какво да споделим. Аз на този мазния режим не мога да се включа,защото повечето неща не мога да ги ям.Но гледам да няма тестени,сладки и т.н.
 Два дена на работа ядох само портокали и ябълки, после на вечеря- прилично-някаква салата и ядене без излишества.Но вчера майка ми сутринта спретнала едни курабийки, къщата и ухае...Та до вечерта изядох 4-5, ама си имахме повод- детето беше имениче.Тъй де, причина все ще се намери Simple Smile

От понеделник изключвам тестените и сладките храни, освен малко плодове.Като ги спра, получават ми се нещата.Едни 2-3кг имам да махам, аз не съм максималистка, само тези, дето ми пречат

# 545
  • Бургас
  • Мнения: 7 430
Разбрахме къде е спешното за нашия квартал Sad.

Лято, какво е станало?

Честит имен ден на именниците! Бъдете здрави Simple Smile

# 546
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Добро утро!

Честит имен ден на всички именици!
И аз имам именик - моят мъж. Да ми е жив и здрав!

При нас си вали и не спира, едни едри снежинки падат, красота.
Децата са у баба си, може и там да останат до към обяд, та пия едно лежерно кафе на тишина и спокойствие.

Хубав ден на всички!


# 547
  • До морето
  • Мнения: 7 152
Добро утро! Ние сме си дОма, ще си спестим приключенията. Няма да избяга Софията  Laughing

Лято, какво стана?

Направих 2 дози мъфини, как миришат не е истина. Как може като реша да се ограничавам, баш тогава всичко да ми се яде  #Cussing out

# 548
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 088
При нас си духа добре.
На кучето му замръзват лапите , започва да куца , не може да си върши нуждите.
Дава зор да излиза , като излезе - куцук - куцук.
Търся кучешки ботуши  ooooh!
Децата вчера след двоен маратон на вън по борба със снежни топки - днес са добре и искат още  Laughing
Малкият е именник - иска на кино.
Не ми се ходеше по молове .

Относно диетите - свалям бързо , ако имам нужда, все още  Wink
Просто вечерям салата или нищо .
Иначе хлебните не са ми проблем , но соленият боклук - чипса е  Tired

# 549
  • Мнения: 13 033
Добро утро и честит Иванов ден!
Събудих с и в къщи 20 градуса, значи навън е много студено и парното не смогва, обикновено подържа 23, сега е издъхнало.
Лято, дано всичко е наред при вас, пиши.

Ден трети от грипа, по- добре съм, хрема още има и леки болки в гърлото, но е несравнимо с предните дни. Ще ме бъде:)

# 550
  • Мнения: 761
Добро утро, не мога да ви насмогна. Не съм режимна, но ви чета с интерес.

# 551
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В последните години изобщо не мога да опитам да ям чипс. Толкова отровно солени са всички.
В числото на гадните храни влизат и някои сладки. Те пък са с някакъв странен вкус. Как ги ядат хората, а ги ядат, защото виждам, че ги купуват.

# 552
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Честито на всички, празнуващи днес! Живи и здрави бъдете!

# 553
  • Мнения: 1 261
Добро утро!
Честит Ивановден!
kama4e, да ти е жив и здрав мъжа!

Режим не мисля да спазвам, в този студ трябва да се хапва добре и да се пийва повече червено вино   Wink Laughing
Down Under, така си е - хората пийват и хапват здраво - ние и около нас хората ще влизат в работен режим от понеделник....та се хапва де
Боровинки толкова много ядохме това лято в планината, не набрахме нищо за в къщи
А кучката с роклята -  Laughingда не си скрие и някои сандали после

Лятo,
какво се е случило?

чипса и другите подобни са си боклук, но пък вкусно да му се не види
не купуваме в къщи, но лятото седнахме на по бира и ни сложиха на масата, е за секунди го ометохме, като невидели

# 554
  • Мнения: 22 036
О, забравих, че е Иванов ден, Честито на всички.

Етти, видях много сладки обувки за кученца, но на краката на едно - тук им изгарят лапичките. Сега и аз търся, че е проблем, когато я водя на плажа. Ако ги намеря в ебей, ще пусна линк.

Лиляна, ако имаш сушилня за селенчуци и плодове, става страхотен чипс от червено цвекло и всякакви ряпи. (Иначе аз умирам за пърженко и солено  Embarassed).

Алвина, аз вече имам опит с кучета и установих, че и те страдат от старчески изменения. Предишното куче, докато не навърши 6-7 не пипаше храна, която не и е дадена. Оставяли сме я в стая, в която на ниска маса има мезета, пържоли и какво ли не и не е докосвала. Като поостаря започна да краде безобразно.

Това е същото. От една година ако оставя нещо на масата или на някой от столовете, моментално го зарива. До сега се задоволяваше със запалки, телефони и други дребни неща, но днес тази рокля ми дойде в повече и я наказах (много мъчно ми стана, защото като и се скарам и се свива и трепери, а никога не е бита Sad, но много ми накипя и сега се крие в душ кабината Simple Smile).

Пропуснала съм какво е писала Лято.

Последна редакция: сб, 07 яну 2017, 09:53 от Down Under

Общи условия

Активация на акаунт