Пазарувате ли в obuvki.bg?

  • 159 790
  • 909
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: X
Skechers препоръчвам. Те гаранция са с 1 размер уголемени. Нямам нито едни 41, всичките са ми 40. (даже в тези и в 39,5 ще вляза)
Моите са тези https://www.zoot.bg/damski-obuvki/skechers-pudrovi-kecove-solar- … ce_149025-ros?v=2
Показвам ги в този сайт, защото не ги намирам в обувки.бг
С мемори стелка са и е толкова мекичка и удобна, че може да извървиш километри, а иначе са като чорап. Не ми се става да меря, но са и леки като перце. Дори да не са същият модел, всички от марката, които са такъв тип, са чудесни за дълго ходене, много удобни и леки

# 886
  • Мнения: 459
Моля,препоръчайте ми някакви сникърси,които да са много леки и удобни за продължително ходене?Благодаря!:hibiscus:

Още едно мнение за скечърс.
Търсете модели от серията max cushioning - обувки, създадени специално за ходене и стоене прави. С по-дебели омекотени подметки. Може би ще бъде компромис между лекота и омекотяване.
Скрит текст:
Друга серия, която е от скечърс и е за ходене, е серията им go walk. Тези модели са по-леки от max cushioning серията. Но и омекотяването е малко по-слабо, но пак добро.
Скрит текст:

Трета опция е реакт серията на найк, но е малко по-скъпа и може да се следи на промоция. По принцип реакт серията е серия за бягане, но става и за ходене. Подметката не просто омекотява, тя пружинира, което  подпомага по-бързото движение.
Скрит текст:

Още модели: Nike Waffle, Puma Rider ... някои модели на Rieker наподобяват модели на Скечърс и също са леки и удобни. За Скечърс имайте предвид, че имат и тежки модели. Така че трябва да се мери. По принцип си личи по  подметката. Ако на пипане е твърда, то ще е и тежка и обратното.

# 887
  • Мнения: 351
Азалия,zzrr много ви благодаря!!!

# 888
  • Мнения: 605
Присъединявам се към препоръките за Skechers. Обожавам удобството, което ми създават.

# 889
  • Мнения: 10 472
Да се похваля - днес си получих едни еспадрили на Dee Zee, мислех, че най-вероятно отново ще връщам, останах приятно изненадана, особено пък с цена около 35 лв. Дойдоха в хубава кутия, обвити поотделно в много тънка хартия и с пластмасови пръчки, за да не се смачкат. Самите еспадрили са с хастар и много мекичка стелка, удобни са. Пак малко ми хлопа 39 номер, но по-малките щяха да ми опират. Доволна съм.

# 890
  • Мнения: X
Прочетох "еспадрили", та да похваля и моите. JENNY FAIRY са, много сладко стоят на крака. Малко са умалени.
https://www.obuvki.bg/espadrili-jenny-fairy-wsk1576-06-white.html

# 891
  • Мнения: 10 472
А удобни ли са? Много харесвам еспадрили с дебели подметки, но все ми се струва, че ще са големи дървета. Затова си взех с тънка подметка.
Няколко пъти си взимам полски обувки и все са толкова твърди, че ги връщам. Последно, с голяма мъка върнах едни от ССС, много красиви, стегнаха ме като в преса още докато ги пробвах, камо ли да тръгна с тях.

# 892
  • Мнения: 2 756
Вчера- сняг вали, аз пробвам сандали .😂
https://www.obuvki.bg/sandali-jenny-fairy-ls5667-01a-beige.html
Много съм доволна, едни подобни на друга марка поръчах и не може да се върви с тях, а тези са леки и удобни. Една идея са за по- тесен крак, малко зор за моите лопатки, но ми бяха подути и краката.
Отговарят на номерата, че на марката повечето боти ми са номер надолу.

Последна редакция: пт, 18 мар 2022, 21:45 от Mateah

# 893
  • Мнения: X
А удобни ли са? Много харесвам еспадрили с дебели подметки, но все ми се струва, че ще са големи дървета. Затова си взех с тънка подметка.
Ами тя не е много дебела, тая лента отстрани имитира дебела подметка. Да, не е на земята като на другите модели, ама не е 3 см, колкото изглежда. На мен са ми много удобни и някак много прибрано, и кокетно стоят на крака.

# 894
  • Мнения: 10 472
Значи може да се реша.
Запалихте ме със маратонките Скечърс. Моя приятелка ми ги беше похвалила, но децата казаха, че е непроверена марка (за тях разбира се). Днес си взех едни на Пума от Абаут ю, но май ще ги връщам, че ми опира малко пръста и може да си взема Скечърс на тяхно място.

# 895
  • Мнения: 2 756
Ние имаме няколко Скечърса от Щатите, много леки и комфортни маратонки са. И здрави. От тук също поръчвахме , издържаха геройски и те.

# 896
  • Мнения: 459
Една статистика от преди 4-5 години, която показва предпочитани марки маратонки в САЩ на база покупки за последните 2 години. Скечърс е на 4-то място. Но е факт, че в Европа не са толкова популярни. Те са американска марка и основният им пазар е САЩ.

Скрит текст:

# 897
  • Мнения: 126
Здравейте! Някой има ли обувки на марката Sagan? В сайта на повечето пише, че са тесни, а на някои че са стандартни. Моят крак е стандартен, към леко широк, и се колебая дали няма да ми стягат. Ще ми бъде полезно ако някой познава марката да сподели впечатленията си. Благодаря!

# 898
  • Мнения: X
Поръчвах и върнах тези
https://www.obuvki.bg/sandali-sagan-4284-granatowy-lakier.html
В тях може да влезе само вафла... И са толкова твърди, че все едно са дървени или пластмасови. За други модели не знам.
Отварят ли се обувки, че нещо на мен линкът нищо не ми отваря...
Тези са

# 899
  • Мнения: 10 472
И аз гледах едни Саган преди малко. Явно изглеждат добре, но не са удобни.

Общи условия

Активация на акаунт