Нередовен цикъл след цветна снимка

  • 1 868
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте,

Лятото ми изрязаха дясната тръба след извънматочна. Беше ми казано да изчакам 3 цикъла и да направя цветна снимка. Цикълът през тези 3 месеца беше точен като часовник.
На снимката се видя, че всичко е наред с останалата тръба, яйчниците и матката са ми добре.
След нея( септември в началото) имам само два цикъла до сега. Много нередовен, а се опитваме да забременея.
Да се обърна ли към доктор?
Снимката ли е повлияла на цикъла?  newsm78 newsm78 #Crazy
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 239
Аз също съм с рязана тръба в дясно от лятото, след 3 месеца правих ЦС. Уж не би трябвало да влияе, направих я преди ову, съответно ову си беше на точния ден и съответно цикъла си дойде на време. На следващия дори започнахме опити и забременях пак. При мен пък циклите от операцията до ЦС бяха различни от 17 дни и постепенно се нормализираха на 28. Определено се посъветвай с доктор!

# 2
  • Мнения: 481
Според мен снимката не би трябвало да е повлияла цикъла. Подкрепям, че трябва да отидеш на преглед.

# 3
  • Мнения: X
 ShockedЗДравейте, някой може ли да ми каже цветната снимка освен матка и тръби виждат ли се яйчниците

# 4
  • Мнения: 2 571
Яйчниците и матката се виждат с вагинален ехограф.
Цветна снимка се прави основно заради тръбите!
Така зададен въпроса ме навежда на мисълта, че не си била никога на преглед  newsm78 (дано да греша)

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт