Седмокласна - по вода да върви, край на срока предстои!

  • 55 363
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 133
Моят пише четливо и дори красиво, ако желае.
Едва ли ще се съгласи да му публикувам нещо писано в негова тетрадка.
Няма и да настоявам.  Peace

# 31
  • Мнения: 21 455
Стана ми интересно, хайде да публикуваме почерците на децата.  Laughing
Ти да не си втори клас? Честно.   Sick:

# 32
  • софия
  • Мнения: 2 542
 ooooh! Постоянно следя какви курсове и състезания има; уроци и домашни дали са подготвени; правя му сметка, дали ще има достатъчно време през съответния ден да си свърши задачите или да седне още вечерта да понапише нещо...Ужасна история! А магарето го играе бей! Само казва "Офф, добре де!" и гледа да се паркира пред някое устройство.
  
Това все едно аз съм го писала!

# 33
  • Мнения: 1 194
Моето диване пише грозно. От известно време тренира някакъв нов почерк, но и той не му се получава особено. Няма да го показвам, за да не плаша аудиторията  Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 13 206
Стана ми интересно, хайде да публикуваме почерците на децата.  Laughing
Ти да не си втори клас? Честно.   Sick:

Дано не трябва да публикуваме почерците от втори клас и сега.. за сравнение  Wink
Що за идея...
Амбърче, мерси за темата  bouquet
Не ми се вярва Данчето да обяви ваканция в София  Wink Все пак кмета не работи в събота и неделя Laughing

# 35
  • Мнения: 70
Най-добре е от МОН да обявят за неучебни дните до 11 за цялата страна, имайки впредвид минусовите температури, които се обявяват и големия брой болни....А и вече отпочинали, децата ще имат време за някой и друг тест и преразказ  Simple Smile

Amber, много свежо заглавие, благодаря за темата.

# 36
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Стана ми интересно, хайде да публикуваме почерците на децата.  Laughing
Ти да не си втори клас? Честно.   Sick:

Дано не трябва да публикуваме почерците от втори клас и сега.. за сравнение  Wink
..........Все пак кмета не работи в събота и неделя Laughing
Аа, кметовете нямат работно време Wink

Ваче, да ти кажа, че почерка на Момчил от втори клас е цвете в сравнение със сега.
Учителката по БЕЛ от старото училище казваше, че на матурата по БЕЛ оценяват и краснописа и ако не разчетат написаното, намалят оценката.

# 37
  • София
  • Мнения: 15 219
За почерци ли си говорим?  Joy Joy Joy Моля ви се - има свидетели на "докторския" почерк на моя син.
Не мога да спра да се смея като се сетя за прочита на Амбър - "извращението на изродите"  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Не знам как ще е следващите дни, но поне днес в София не усетих драма с температурите, снега и транспорта. Иво като беше бебе на къде-къде по-големи студове е бил навън. Да си ходят на училище - така смятам аз. В София няма сериозни проблеми.

# 38
  • столицата
  • Мнения: 3 795
Виви,признавам,че и аз не успях да разчета тезите Laughing
Моето пише добре.
 Ние след час трябва да сме на курс. Ама като гледам какво е навън, няма вариант да се кача на колата и да шофирам. Така че детският сън ще продължи. Не знам защо настояха и не отложиха заниманията. Ще видим колко деца са отишли newsm78

# 39
  • Мнения: 122
И ние не сме от най-красиво пишещите.
Дидева, едното ми дете е втори клас...  
Цитат
Уителката по БЕЛ от старото училище казваше, че на матурата по БЕЛ оценяват и краснописа и ако не разчетат написаното, намалят оценката.
Не само, че я намалят, ами дават 0 точки на втори модул. Имам критериите, някой ако ги иска, мога да ги публикувам.

Последна редакция: сб, 07 яну 2017, 08:51 от KimiKo

# 40
  • Мнения: 122
Съжалявам за поста. Редактирах старото съобщение.

# 41
  • Русе
  • Мнения: 11 918
  Светослав пише четливо и дори красиво. Тетрадките му са подредени, подчертани с различен цвят - опрделения. Абе за чудо и приказ. Само дето по математика не свари да ги научи баш тез подчертаните за последното контролно и има 4. А на последното съчинение-разсъждение с красивия и четлив почерк и без синатиктични грешки има 3.

# 42
  • Мнения: 169
Amber, благодаря за темата bouquet.
Честито на всички празнуващи днес! Много здраве,щастие и успехи!
Моето дете също е с грозен почерк и леко се стреснах от критерия за краснопис.До 4клас,дуднех и натисках да се пише хубаво,но госпожата им държеше да е правилно и ,че не можело всички да са с красив почерк.После от бързане нещата станаха по-зле,направо подивявам когато видя тетрадката по литература,но моето е над нещата в това отношение.Често отговаря ,че има по-зле от нея,наскоро ми показа и статия,че умните хора били с грозен почерк ooooh!

# 43
  • Мнения: 819
И аз благодаря за темата,страхотно заглавие!
Аз отдавна не помагам на никой от синовете ми вкъщи.Оправят се сами с материала и си помагат взаимно.
А на олимпиадата по БЕЛ ще ходи,ще е постижение ако успее да се класира за 2 кръг.Дано до утре се подобри и пътната обстановка.

# 44
  • Мнения: 111
За цялата Русенска област 9,10 и 11 са неучебни дни.

Общи условия

Активация на акаунт