Енгин Акюрек в Ölene kadar/До живот, нови и стари проекти – Тема 346

  • 65 487
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 20 905


Запознах се и с другите герои. smile3525

Мислих за "края" на Селви.Може би намерението на Ендер да я унищожи, защото се е захванала с делото на Даахан. Thinking

Цитат
Онур Акташ днес е написал днес:

Благодаря за превода. smile3525
Цитат
Онур ако не знае къде "изчезва" Енгин, феновете му знаят. В Лондон, на концерт на Модафон, на годежи и погребения на роднини, на ваканция при роднини, на подводно в Каш, на късна лятна почивка със семейството си, в заведения - като "Сохо", по кафенета четейки проекта си, по молба на фенка - в болница на посещение и т.н. Може да му изпратим всичко от 1,5 г назад. Пък и той е писал статии за него...
Относно ден четвъртък - трудно е, но както казва Енгин: Има кой да мисли за рейтинги... А изп. директор на АТВ, получи награда за това, че излъчваха КПА при тях... Хади да не забравяме или да се правим на ощипани моми...
Подкрепям. newsm10



Последна редакция: пт, 06 яну 2017, 22:17 от harmonia_dd

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 34 076



https://www.youtube.com/watch?v=yiaqvbACXnk

Да го сложим отново - Фрагман 1 към епизод 1.

# 33
  • Мнения: 9 292
  Благодаря на всички за поздравленията  Hug

  Момичета, след този фрагман съвсем ме стегна гърлото от сега , очертава се много тежък филм  newsm45

 

 

 

# 34
  • Мнения: 3 243


https://www.gecce.com/yazarlar/ozel-haber/engin-akyurek-hayranlari-kizmasin-ama

Онур Акташ днес е написал днес:

Нека не се обиждат феновете на Енгин, но...
Енгин Акюрек е странен актьор. Виждаме го единствено на екрана, когато снима проект. Когато не снима, не можем да го видим никъде – не се появява на екрана, нито във вестниците. Изчезва. Актьор, който има цяла армия почитатели по целия свят. Сега се завръща с нов сериал...
Сериалът „До живот“ с участието на Фахрие Евджен и Енгин започва в четвъртък по канал АТВ. Започва, но му се очертават проблеми...
Да, феновете може и да го издигнат на първо място в социалните мрежи, но в рейтингите няма да му бъде толкова лесно. Тъй като „Родината“ в четвъртък има зашеметяващ рейтинг.
Върви едновременно с рейтингови сериали като „Вътре“ и „Ертугрул“. Като прибвим и сериала на Туба и Къванч „ДК“, нещата стават още по-сложни. За момента най-много ме интересува денят. Дори не знам какво да предположа. Нека феновете на Енгин не ми се сърдят, но не мисля, че „До живот“ ще се изкачи до първите места в началото. Тъй като „Родина“ вече си има аудитория, която се интересува от него и го чака. Смятам, че никак няма да е лесно да бъде надминат.
Да видим, може и да бъркам...

.....................
Онур ако не знае къде "изчезва" Енгин, феновете му знаят. На екран ще го видим когато снима и работи естествено, а не когато почива... В Лондон, на концерт на Модафон, на годежи и погребения на роднини, на ваканция при роднини, на подводно в Каш, на късна лятна почивка със семейството си, в заведения - като "Сохо", по кафенета четейки проекта си, по молба на фенка - в болница на посещение и т.н. Може да му изпратим всичко от 1,5 г назад. Пък и той е писал статии за него...
Относно ден четвъртък - трудно е, но както казва Енгин: Има кой да мисли за рейтинги... А изп. директор на АТВ, получи награда за това, че излъчваха КПА при тях... Хади да не забравяме или да се правим на ощипани моми...
А "Родината" въобще не е със зашеметяващ рейтинг - да погледне.





СУПЕР!!!Марианка newsm51 smile3525 newsm51

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 34 076


Пише, фрагман 1 към епизод 1 - значи Даахан излиза в 1 серия от затвора.
В началото: Ти знаеш само моето име, не моята история.

# 36
  • Мнения: 1 469


Добър вечер, Енгинки! Hug

Толкова много нови неща днес, че не знам от къде да започна #Crazy #Crazy #Crazy

Най-накрая ни заляха с дългоочакваните снимки, представяне на героите, че и нов трейлър, само 1 път го изгледах засега и след малко ще го гледам още, май доста неща  ни разкриват чрез него...
Имаме си и нова снимка на Енгин от реала, на която е умопомрачаващо чаровен, чак ми се разтуптя сърцето като я видях...то красота, то чудо!


Мариянка, браво за думите ти по повод казаното от Онур Акташ, хубаво си го наредила, да можеше и той да ги прочете.Ще търси сметка на Енгин къде е ,когато не снима ooooh! ooooh! ooooh!Много си права, той може да не знае, но ние знаем...най-много по един месец ни е липсвал, но после сме разбирали къде и защо...и да, за рейтинга да се грижат други, Енгин е актьор и работата му е да играе и да радва нас ,зрителите...но по рейтинг в чужбина няма кой да го бие от турските актьори, да се изядат от яд!

Чудесен ден е за нас с толкова много инфо и снимки, сега почвам да си гледам внимателно трея и да чакам превода...

Честит празник на всички и разбира се Честита нова тема, започваме я ударно....СУПЕР Е  newsm51

# 37
  • Мнения: 20 905



https://www.youtube.com/watch?v=yiaqvbACXnk

Да го сложим отново - Фрагман 1 към епизод 1.
smile3525

Минало, настояще, вълнуващо. Heart Eyes

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 34 076




Даааа. Светът вече върти новият фрагман. ФБ, Туитър....
Оставам с впечатление, че Селви като малка го е "разпознала" като "убиец"....

# 39
  • Мнения: 23 234


Трейлърът доста неща показа.

1. Убиецът не е Ендер /той просто стреля по някаква птица/.
2. Ще чакаме Селви да порасне, да се изучи за адвокат и тогава да спаси Даахан.
3. В килията си Даахан продължава да чете/учи/"стои" в професията чрез книги и учебници.

# 40
  • Мнения: 9 292
  Благодаря за превода на статията,само потвърждава мнението ми, че Енгин е подценяван и неглижиран от журналистите в Турция, никога няма да му простят, че не дава интервюта и материал да си запълват страниците с измишльотини за личния му живот . Но действително никой не може да му отнеме обичта на феновете от цял свят , които оценяват професионалните му успехи и човешки стойносностните постъпки  smile3501

 
за рейтинга да се грижат други, Енгин е актьор и работата му е да играе и да радва нас ,зрителите...но по рейтинг в чужбина няма кой да го бие от турските актьори, да се изядат от яд!



  +100  smile3521

  

  Да, Селви го е разпознала като убиец и това мъчи съвестта й  Peace

# 41
  • Мнения: 23 234


Страшно се радвам, че още в първа серия Даахан ще е вън от затвора.
Но ако това е така, то смятайте каква динамична серия ни очаква.

# 42
  • Мнения: 1 469


Добре, че сте вие момичета, да кажете какво се случва в трейлъра, че аз и без превод нищо не вдявам..но и не видях, че Селви го е разпознала...ужас, значи и тя е допринесла, за да го осъдят ooooh!

Значи Фахрие ще играе 11 години по-малка от Енгин като Селви....Енгин си играе реалната възраст 35- а тя е на 30,а играе 24-годишна...да ви кажа на мен си ми прилича на 30-годишна жена по-скоро,много е женствена да мине за 24-годишна,но щом така са решили...тук вярно Серенай по щеше да мине,затова явно са искали по-малка актриса...

Мисля си, че 1-вата серия ще е най-тежка за гледане, да видим първо щастливите му моменти с Берил, как се сгодяват, как разбират, че чакат дете т.н и как изведнъж всичко се обърква и го обвиняват несправедливо и осъждат...това ще е трудно за гледане, но пък щом до края на серията ще излезе от затвора, това си е светлина в тунела...ще издържим!

Мартичка,харесали сме един и същи колаж Simple Smile

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 34 076



https://www.vbox7.com/play:c5455ab924

Фрагман 1 към епизод 1 на "До живот" на български. Превод barisea, субтитри mariana51. Приятно гледане.

И тук:

http://www.videoclip.bg/watch/653788_do-zhivot-ep-1-fragman-1

# 44
  • Мнения: 23 234


Значи в крайна сметка малката Селви го тиква в затвора. Ами нормално е да я бори съвестта, то добре, че въобще има съвест.
Брат и престъпник, тя натопила невинен - "хубаво" семейство  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт