Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 232

  • 68 991
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 002
Добро утро!  Hug



Всички още спим, така е в този студ!  cold



Да се надяваме на нещо ново днес, въпреки, че е неделя и много студено...
Снимка на младото семейство на Тахсин бей (без Корхан)



Желая ви, сгрян от обич и топла камина, хубав ден!  Hug



# 16
  • Мнения: 41 737
Добро утро! Hug



Канти HugСаби HugБаги HugБоби Hug

Линка Hug

Благодаря за споделеното за зодиите,нови и припомняне на стари снимки с Туба! bouquet







Днес било Бабинден!Аз си го знам на 21 януари! Laughing
Скрит текст:

Желая ви приятен ден,макар и студен! bouquet

Последна редакция: нд, 08 яну 2017, 10:07 от Zlatina3

# 17
  • Мнения: 4 535


Да си сложа усмивката и в новата тема, Рина bouquet  Grinning

Няма нищо по-хубаво от лошото време, когато си на топло с хубави филми, музика и в очакване някоя финална топка на Гришо да те удари по главата Mr. Green
Още не съм изгледала последната серия с български субтитри, ще го направя днес. Ама вие си знаете, да не чакате от мен някакви анализи, щото думите ми стигат само за да кажа дали ми харесва или не Joy То ако не ми харесва, няма и да го гледам де Wink

Като стана въпрос за харесване, не разбирам защо не се хареса жълтата пола на Сю Sad Аз даже си я заобичах! Grinning Достатъчно беше да си спомня модата преди сто години, когато имах същата червена с копчета и гордо си я разхождах в комбинация с високи ботушки Grinning Е, уточнявам все пак , че и размерите на краката ми тогава бяха с няколко размера по литъл Embarassed Mr. Green

Хубава неделя на всички пожелавам! Hug



# 18
  • Мнения: 659
 Добро утро! Grinning Hug

Надин, Hug Злати, Hug Лина, Hug Баги, Hug Боби, Hug
Шопич, Hug Вичи, Hug Сабина, Hug Канти, Hug

  newsm51


  newsm51




Приятна, красива, зимна неделя,  както препоръча Лина, край камината.  Grinning




 Авторката, Силвана Младенова я е нарекла Силата на зимата. Хареса ми!

 Казват, че е в Псилоритис Крит! Планината Ида

# 19
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Привет  Hug и от мен в неделният предиобед!  Simple Smile



Да е честит Бабинден ( по новому и после по старому  Wink) на всички, които го празнуват!  bouquet



Късно се включвам, не защото съм си поспала, а... защото тази зима тежко се отразява на оператора ни явно ( от години вече съм с него, но тази седмица за втори път ми обърква графика)  ooooh!

Надин  Hug напълно съм съгласна с теб, че такова време навън ми действа добре  Wink - мога да си почивам и да гледам тв или да се разхождам из нет-а, ама...  ooooh! ако са работещи  Mr. Green

Линка, Злати, Рали  Hug

А сега да добавя нещо към помествано вече инфо в края на старата тема, на което не обърнах особено внимание, защото ми убегна и смисълът му. Помислих, че е нещо старо и с не толкова голямо значение, ама... май не се оказва съвсем така  Thinking



Цитат
Согласно аналитике новостного портала WitspottEr (Witspotter - круглосуточно работающий портал с новостной рассылкой о телевидении, социальных медиа и брендированием) сериал ДиК стал самой обсуждаемой премьерой недели в социальном мировом пространстве, набрав 65 081 комментариев в твитере и на фейсбуке. После трансляции в течении месяца официальная страница сериала на фейсбуке набрала 13 873 лайков.
Wit лист - три новых, новаторских и развлекательных сериала по всему миру ежемесячно отобранные порталом Wit с наиболее высокими социальными ажиотажем, сделанный специально для MIPTV-MIPCOM сообщества
перевод: Тани Черевако
для группы: CESUR VE GUZEL|||KIVANC VE TUBA

# 20
  • Мнения: 10 002

Скрит текст:
И аз да се разпиша в новата тема Laughing
Рина, добре заварила  bouquet bouquet bouquet

На хубав ден я започваме, с нови снимки на госпожиците в снега и на мама от сета  Grinning  Да си я изпишем с много настроение Praynig
Аз днес привърших с коледните празници - посрещнах Коледата и по стар стил, а снегът и студът допълниха зимното тайнство.

Канти, припомнила си ни сватбената фотосесия на Туба от 2005. Даже си открих и 2 снимки, които  нямам в колекцията Hug И от мене още една - напомня ми на пухкавия сняг навън. И на друг му е напомнила, та е лепнал снежинка Wink
И цялата снимка. От корица ли е newsm78




Цитат
#Tubabüyüküstün & #kıvançtatlıtuğ are invited by #kenanimrzalıoğlu to participate to the The march of the martyrs the 9th of January

Кенан Имирзиоглу, приглашает Киванча и Тубу, на акцию "Марш мучеников" которая состоится 9 января. Кроме них, также приглашены другие известные деятели искусства и спорта.#kivancTuba #CesurSuhan

Линка питаше в старата тема за повода за поканата на Кенан. Вичи я е цитирала в новата.
С марша на мъчениците се чества победата на отоманската армия над войските на Антантата край Галиполи.
Скрит текст:
Галиполска операция
от Уикипедия, свободната енциклопедия

Информация
Период   25 април 1915 – 9 януари 1916
Място   полуостров Галиполи
Резултат   победа на Османската империя
Жертви: 218000-251000

Галиполската операция или още Дарданелска операция, битка при Галиполи или битка при Чанаккале (на английски: Gallipoli Campaign, Turkish: Çanakkale Savaşı) е изключително важно сражение през Първата световна война между силите на Антантата и Османската империя, протекло на полуостров Галиполи (Gelibolu в съвременна Турция) в Османската империя между 25 април 1915 и 9 януари 1916 г. Полуостровът образува северния бряг на пролива Дарданели, морски път към Руската империя, една от участничките в Антантата по време на войната. Великобритания и Франция започват атака по море с намерението да завладеят пролива, последвана от десант на полуострова, с крайна цел завладяване на османската столица Константинопол (днес Истанбул). Атаката по море е отблъсната и след осеммесечни боеве с много жертви и от двете страни операцията е прекратена и десантните войски са евакуирани в Египет.

Тази победа на турската армия е една от най-големите по време на войната и в Турция се разглежда като преломен момент в националната история: последен подвиг в защита на отечеството при разпадането на Османската империя. Той дава начало на Турската война за независимост и обявяването на република осем години по-късно под водачеството на Мустафа Кемал Ататюрк, който се проявява като командир в боевете на Галиполи. В тази операция Ататюрк е отправил прословутото си обръщение към войниците си: "Аз не ви заповядвам да се биете, заповядвам ви да умрете. Докато умираме, други войници и командири ще заемат местата ни"

Често кампанията се асоциира с формирането на национално самосъзнание в Австралия и Нова Зеландия, чиито войски вземат участие в десанта и датата 25 април, известна там като „Anzac Day“, е най-значителното честване и отдаване на почит на военните жертви и ветераните от двете страни, надминаващо по значение Деня на примирието.

Памет
Всяка година на 25 април хиляди хора от най-различни националности почитат паметта на загиналите при Галиполи. Макар силите на Антантата да са включвали британци, ирландци, французи, индийци, гуркхи и канадци, Галиполи се свързва изключително с австралийците и новозеландците.

Турция отбелязва събитието под друго име – Войната за Чанаккале, и на друга дата – 18 март. Това е денят, в която османската армия отблъсква морското настъпление на съюзниците при Дарданелите и спира придвижването им към Истанбул[5].

Гробищата на Галлиполи не приличат на военните гробища в Европа. След подписването на примирието пристига специална комисия на съюзниците, която решава загиналите да бъдат погребани там, където са паднали. Затова са организирани множество гробища, някои с по сто гроба, други с хиляди и те са навсякъде, където е имало боеве.

И цялата информация от уикипедията: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BF%D0% … D1%86%D0%B8%D1%8F
Скоро нямаше ли сериал за битката при Чанаккале newsm78 Ръсел Кроул не снима ли филм newsm78

Скрит текст:
Интересно защо КИ кани - в организационния комитет ли е и защо точно тази година newsm78 И само Туба и Къвънч ли newsm78 В марша само ГГ герои ли ще участват newsm78 Досега не е ставало въпрос за подобни покани в темата, а може и да съм пропуснала Thinking
Мирише ми на пропаганда.

Да ви пожелая топла и спокойна нощ, и една хубава неделя Hug  На трудещите се в неделя - да нямаме тръстика Praynig
Имаше филм с Ръсел, беше в темата и аз го гледах, макар да не обичам войните!  Crossing Arms
Но филмът беше затрогващ - един баща -австралиец(май) търси гроба на сина си, загинал в тази битка... Cry Хубав филм беше, за това, че миналото и войните са еднаквотежки и за победители, и за победени. Peace
Скрит текст:
И аз да се разпиша в новата тема Laughing
Рина, добре заварила  bouquet bouquet bouquet

На хубав ден я започваме, с нови снимки на госпожиците в снега и на мама от сета  Grinning  Да си я изпишем с много настроение Praynig
Аз днес привърших с коледните празници - посрещнах Коледата и по стар стил, а снегът и студът допълниха зимното тайнство.

Канти, припомнила си ни сватбената фотосесия на Туба от 2005. Даже си открих и 2 снимки, които  нямам в колекцията Hug И от мене още една - напомня ми на пухкавия сняг навън. И на друг му е напомнила, та е лепнал снежинка Wink
И цялата снимка. От корица ли е newsm78




Цитат
#Tubabüyüküstün & #kıvançtatlıtuğ are invited by #kenanimrzalıoğlu to participate to the The march of the martyrs the 9th of January

Кенан Имирзиоглу, приглашает Киванча и Тубу, на акцию "Марш мучеников" которая состоится 9 января. Кроме них, также приглашены другие известные деятели искусства и спорта.#kivancTuba #CesurSuhan

Линка питаше в старата тема за повода за поканата на Кенан. Вичи я е цитирала в новата.
С марша на мъчениците се чества победата на отоманската армия над войските на Антантата край Галиполи.
Скрит текст:
Галиполска операция
от Уикипедия, свободната енциклопедия

Информация
Период   25 април 1915 – 9 януари 1916
Място   полуостров Галиполи
Резултат   победа на Османската империя
Жертви: 218000-251000

Галиполската операция или още Дарданелска операция, битка при Галиполи или битка при Чанаккале (на английски: Gallipoli Campaign, Turkish: Çanakkale Savaşı) е изключително важно сражение през Първата световна война между силите на Антантата и Османската империя, протекло на полуостров Галиполи (Gelibolu в съвременна Турция) в Османската империя между 25 април 1915 и 9 януари 1916 г. Полуостровът образува северния бряг на пролива Дарданели, морски път към Руската империя, една от участничките в Антантата по време на войната. Великобритания и Франция започват атака по море с намерението да завладеят пролива, последвана от десант на полуострова, с крайна цел завладяване на османската столица Константинопол (днес Истанбул). Атаката по море е отблъсната и след осеммесечни боеве с много жертви и от двете страни операцията е прекратена и десантните войски са евакуирани в Египет.

Тази победа на турската армия е една от най-големите по време на войната и в Турция се разглежда като преломен момент в националната история: последен подвиг в защита на отечеството при разпадането на Османската империя. Той дава начало на Турската война за независимост и обявяването на република осем години по-късно под водачеството на Мустафа Кемал Ататюрк, който се проявява като командир в боевете на Галиполи. В тази операция Ататюрк е отправил прословутото си обръщение към войниците си: "Аз не ви заповядвам да се биете, заповядвам ви да умрете. Докато умираме, други войници и командири ще заемат местата ни"

Често кампанията се асоциира с формирането на национално самосъзнание в Австралия и Нова Зеландия, чиито войски вземат участие в десанта и датата 25 април, известна там като „Anzac Day“, е най-значителното честване и отдаване на почит на военните жертви и ветераните от двете страни, надминаващо по значение Деня на примирието.

Памет
Всяка година на 25 април хиляди хора от най-различни националности почитат паметта на загиналите при Галиполи. Макар силите на Антантата да са включвали британци, ирландци, французи, индийци, гуркхи и канадци, Галиполи се свързва изключително с австралийците и новозеландците.

Турция отбелязва събитието под друго име – Войната за Чанаккале, и на друга дата – 18 март. Това е денят, в която османската армия отблъсква морското настъпление на съюзниците при Дарданелите и спира придвижването им към Истанбул[5].

Гробищата на Галлиполи не приличат на военните гробища в Европа. След подписването на примирието пристига специална комисия на съюзниците, която решава загиналите да бъдат погребани там, където са паднали. Затова са организирани множество гробища, някои с по сто гроба, други с хиляди и те са навсякъде, където е имало боеве.

И цялата информация от уикипедията: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BF%D0% … D1%86%D0%B8%D1%8F
Скоро нямаше ли сериал за битката при Чанаккале newsm78 Ръсел Кроул не снима ли филм newsm78

Интересно защо КИ кани - в организационния комитет ли е и защо точно тази година newsm78 И само Туба и Къвънч ли newsm78 В марша само ГГ герои ли ще участват newsm78 Досега не е ставало въпрос за подобни покани в темата, а може и да съм пропуснала Thinking
Мирише ми на пропаганда.

Скрит текст:
Да ви пожелая топла и спокойна нощ, и една хубава неделя Hug  На трудещите се в неделя - да нямаме тръстика Praynig
Определено е пропаганда, щом върви с тази снимка...



Дано Туба успее отново да се измъкне, въпреки персоналната покана. Ще е мнооого трудно!  ooooh!


Скрит текст:


Да си сложа усмивката и в новата тема, Рина bouquet  Grinning

Няма нищо по-хубаво от лошото време, когато си на топло с хубави филми, музика и в очакване някоя финална топка на Гришо да те удари по главата Mr. Green
Още не съм изгледала последната серия с български субтитри, ще го направя днес. Ама вие си знаете, да не чакате от мен някакви анализи, щото думите ми стигат само за да кажа дали ми харесва или не Joy То ако не ми харесва, няма и да го гледам де Wink
Като стана въпрос за харесване, не разбирам защо не се хареса жълтата пола на Сю Sad Аз даже си я заобичах! Grinning Достатъчно беше да си спомня модата преди сто години, когато имах същата червена с копчета и гордо си я разхождах в комбинация с високи ботушки Grinning Е, уточнявам все пак , че и размерите на краката ми тогава бяха с няколко размера по литъл Embarassed Mr. Green
Надин  Hug не се заблуждавай, никой няма нищо против поличката, тя си е супер.  Simple Smile
Това просто е начина на някои да кажат колко не харесват Туба.  Mr. Green
Не че на нея ѝ пука, де... Laughing






Ако ви писне от толкова много Сюхан, ето ви и Джесур!  Wink



Рали  Hug ма много са ти красиви картинките, бе!  Heart Eyes

Скрит текст:
Привет  Hug и от мен в неделният предиобед!  Simple Smile



Да е честит Бабинден ( по новому и после по старому  Wink) на всички, които го празнуват!  bouquet



Късно се включвам, не защото съм си поспала, а... защото тази зима тежко се отразява на оператора ни явно ( от години вече съм с него, но тази седмица за втори път ми обърква графика)  ooooh!

Надин  Hug напълно съм съгласна с теб, че такова време навън ми действа добре  Wink - мога да си почивам и да гледам тв или да се разхождам из нет-а, ама...  ooooh! ако са работещи  Mr. Green

Линка, Злати, Рали  Hug

А сега да добавя нещо към помествано вече инфо в края на старата тема, на което не обърнах особено внимание, защото ми убегна и смисълът му. Помислих, че е нещо старо и с не толкова голямо значение, ама... май не се оказва съвсем така  Thinking



Цитат
Согласно аналитике новостного портала WitspottEr (Witspotter - круглосуточно работающий портал с новостной рассылкой о телевидении, социальных медиа и брендированием) сериал ДиК стал самой обсуждаемой премьерой недели в социальном мировом пространстве, набрав 65 081 комментариев в твитере и на фейсбуке. После трансляции в течении месяца официальная страница сериала на фейсбуке набрала 13 873 лайков.
Wit лист - три новых, новаторских и развлекательных сериала по всему миру ежемесячно отобранные порталом Wit с наиболее высокими социальными ажиотажем, сделанный специально для MIPTV-MIPCOM сообщества
перевод: Тани Черевако
для группы: CESUR VE GUZEL|||KIVANC VE TUBA
Цитат
Коротко о главном: Премьерная серия сериала "Джесур и красавица" набрала самое большое число просмотров и обсуждений в интернете среди всех !!! мировых !!! премьер сериалов за год!!!
https://vk.com/kivanc_tatlitug
Sunglasses Laughing Twisted Evil

# 21
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Линка  smile3503 newsm53

А сега... ''В 9-й серии нас ждёт любовь и предательство...''



Дали днес няма да имаме и нещо ново...?  newsm78

# 22
  • Мнения: 4 535


Така са моите любимци Grinning Peace И жълти поли, и спечелен трофей им отиват Joy Честито на Гришо! Peace

Отдавна не съм ви задавала въпрос Wink Я, да ви видя днес Grinning

Какво общо имат Туба и Григор?  /има жокер в снимката/

# 23
  • Мнения: 5 733
Здравейте Hug
Момичета HugБлагодаря ви за всичко споделено.
Злати HugЦвети HugНадин Hug
Линка Hug За всичко което ни поднасяш,
Рали HugБлагодаря ти за красотите.

Зимата не е проблем. Проблем е ледът в сърцата. Проблем са хладното поведение и висулките безразличие. Рядко замръзваме от сняг, но много често от студени думи. Зимата никога не е проблем, ако е топло в сърцето ви!
А,тук е топло и уютно,научаваш много неща,слушаш хубава музика.
Благодаря ви.

  
Канти Hug newsm10

                  

Браво на Гришо bg bg

Честит празник на всички,лекари, акушерки , също така и на бабите,най милите същества, за мене празника е на 21 януари,не че го празнувам ,но все пак празник.
                              
Скрит текст:

Нещо от Чудомир - Чете българинът, чете…

Скрит текст:
Чете българинът, чете… Той обича много книгата и ако не я прочита с удоволствие, я нарязва във вид на цигарени книжки.
Младежите също я обичат и четат, но са от различни категории:

Читател-журналист. Той има склонност към книгите с илюстрации, които грижливо изрязва, за да си прави стенвестници.

Читател-естет, който, за да я запази чиста и красива, даже не я разрязва.

Читател-ревнивец, който толкова я обича, че като я вземе от библиотеката, не мисли да я връща.

Читател-скоростник, който, като дойде до някое по-дълго описание, прескача страници, за да стигне по-скоро до диалога.

Темпераментен читател. Той пък, ако не е съгласен по някой въпрос с автора, възразява му с химически молив върху белите полета на книгата. Ако пък се е възхитил от някой пасаж, подчертава го дебело и отстрани с химически молив пише „браво“.

Четец учена глава. Обикновено той взема от библиотеката по пет-шест дебели книги, та като го срещнат на улицата, да кажат: — Интелигентен човек, учена глава! След десетина дена ги връща непрочетени и взема други, още по-дебели.

Четец-художник. Ако в книгата има рисунки или портрети, на всички нарисува мустаци или бради, а на някои слага и лули в устата.

Много, много ги има. Едни подгъват страниците, за да отбележат докъде са стигнали, други захлупват отворената книга върху непочистената маса по същите причини, трети забравят запалената цигара върху книгата, четвърти ядат мекици и с блажни пръсти я прелистват, а домакините, за да не изгарят покривката, слагат тенджерата с кипналото мляко върху нея и т.н. и т.н.

Всички сме виновни пред братята от Солун Кирила и Методия, но най-много са виновни тия, които като мене пишат, и тия, които много говорят. Колко глупости сме изписали и наговорили с тия прекрасни 30 буквени знака.

Защото аз мисля, че има много хора по света и у нас, на които трябва да се забрани да си служат с азбуката. Те могат само да съскат, да мучат, да цвилят или да квичат, ако щат, но не и да говорят.

Защото буквите, макар само тридесет на брой, са в състояние, както казва един писател, да изяснят цялата сложност на Лениновата мисъл, титаническата душа на Достоевски и Толстой и пак чрез тях да доловим острата пот на бай Ганя. Няма друг по-точен сеизмограф, който да отбележи така вярно трептенията на мисълта, нейния възторг или нейния гняв, нейната величавост или нейната глупост.
Чете българинът, чете, много чете, да е жив и здрав!

# 24
  • Русе
  • Мнения: 6 503


Така са моите любимци Grinning Peace И жълти поли, и спечелен трофей им отиват Joy Честито на Гришо! Peace

Отдавна не съм ви задавала въпрос Wink Я, да ви видя днес Grinning

Какво общо имат Туба и Григор?  /има жокер в снимката/

Надин  Wink да се помъча ли с отговор?  newsm78

Дали пък не е свързано с часовника  newsm78

Аз нали не съм по тях, ама... от пръв поглед той ми се наби в очите  Simple Smile



Цитат
Из социальных сетей📌

Балетная танцовщица Olcay Sonatli предпочитает игру Тубы и смотрит ее проекты.

Вичи  Hug и ти си вече на линия.  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 535
Цвети Hug, то и аз имам часовник Wink, ама не съм като Туба и Григор Joy Joy

И хубавата музика и отива на Туба Grinning Peace



# 26
  • Мнения: 41 737
Привет! Hug Hug Hug

Да намина и аз следобедно! Laughing

Надин HugРали HugЦвети HugЛинка HugВичи Hug

И аз се сетих за часовника,но Цвети вече  е отговорила! Laughing

Честита победа на Григор! bg Все така да продължава тази година! newsm10

Тъй като един сериал,който гледах приключи-ВО,скоро ще свърши и Любов под наем!И като е студено,какво да правя-изгледах 1-ви епизод на другото дизи на нашата СЦ Едже и AY!Казва се Bu Şehir Arkandan Gelecek (Този град ще дойде след теб)с участието на Керем Бурсин,Лейла Лидиа Т.,Седа Акман и нашите познайници от КПА-Бурак Тамдоан,и Али Йоренч(сина на Едже)! PeaceПревежда се от екип съставен от Лили Hug!Мисля,че субт. са от Ринка Hug! Peace
Ако някой желае-аз го гледах тук-https://vk.com/club113691288?z=video-113691288_456239687%2F6c14d … l_wall_-113691288

Цвети Hug е пуснала изказването за Туба,има го и в този вариант! Peace

Цитат
Известная балерина Olcay Sonatli сказала, что среди турецких актёров любит Тубу Буюкустун и Кыванча Татлытуг, следит за их творчеством и предпочитает смотреть проэкты с их участием.
https://vk.com/clubtuba507



Цитат
Того что чувствует сердце, не видят глаза.❤

# 27
  • Мнения: 5 733
Привет Hug



Цитат
#Suhanim #TubaBüyüküstün
Чистота души отражающаяся в зеркале жизни: Я выбрала быть честной, чтобы защитить ценности моей жизни ... не нанеся обиды другим ...и кричать о ранах этого мира.
Перевод: Тани Черевако ✨



Цитат
Из социальных сетей📌

Официальная страничка для поклонников Тубы Бюйюкюстюн на Facebook перешагнула рубеж в 5 миллионов подписчиков! 😍
И выражает благодарность поклонникам за их интерес и поддержку!😉

#TubaBuyukustun #ТубаБюйюкюстюн

Последна редакция: нд, 08 яну 2017, 16:25 от vdleri Вичона

# 28
  • Мнения: 4 535


Цвети Hug, Злати Hug  Приемам отговора, макар да е с приблизителна точност Grinning Както казах, всеки има часовник, но не всеки е рекламно лице на скъпа и луксозна марка  Peace За Туба си знаете, Гришо от 2014 е лице на "Ролекс"

От новата ми рубрика: Музиката и отива..



Tuba Büyüküstün - My heart will go on

5 000 000 бели птици, бравос! ooooh!

# 29
  • Мнения: 10 002
Вичи  Hug ми този Чудомир много актуален!  Laughing
Много ми хареса класификацията му. Признавам, че съм минала през някои нива, не всички, разбира се, защото мразя да нося тежко, а книгите тежат!  Mr. Green
Лайкнах ти поста!  Hug



Почудих се с какво да поздравя форумните ни баби (завид! завид!  Mr. Green) и избрах това:



Благодаря на Кескинова  Hug че го сподели във ФБ!  Hug
Ходя рядко във ФБ но днес бях там (лошо време  Laughing) и си харесах едни мисли на Адриано Челентано.
Скрит текст:
Ето някои от неговите запомнящите се цитати:

Единственото към което трябва да се стремиш в живота е любовта.
За да бъдеш справедлив, нужно е поначало да бъдеш добър. А за да бъдеш добър трябва да разбираш, че всички хора грешат.
Животът е танц по вертикала. Всеки ден научаваш една стъпка.
Аз твърде малко разбирам от ембриони, но едно знам със сигурност: всяка искра на живота трябва да бъде защитена.
Най-свирепият от всички зверове е човекът. Той убива, даже когато не е гладен.
Животът - това е най-красивата песен.
Нищо не се решава в гняв.
Дяволски обичам да слушам лъжи, гледайки в очите... Особено когато зная истината...
Не се старай всичко да разбираш. Така е по-интересно.
http://-spam304-/freetime/item/41215-adriano-chelentano-zhivotat … -edna-stapka.html
И един музикален поздрав със страхотния Адриано! ( в топ 5 на любимците ми е!  Laughing)





#cesurvegüzel was trending in google turkey the 5th january with a middle of 20000 search
https://twitter.com/arduc_kia/status/818097441178288129
Канти  Hug твоите колажи се радват на голям интерес в ТТ. Този например е лайкнат и повторен 15 пъти! Hug



И един нов от Орилиса  Hug (мислех я фенка на ЕА, но тя се оказа на Туба  Laughing)



Злати  Hug разкажи ни нещо за новия сериал на КБ. Аз него не съм гледала, но Лейла Лидия я гледах в "Делибел" и един епизод на "Сладко отмъщение", който загледах заради нашата Хазал. Ами не е мой тип актриса... Mr. Green

ПП
Цитат
#KivancTatlitug #TubaBuyukustun
#CesurVeGuzel #kivanctuba
Ойя Доган (дизи доктор) о Тубе, и о нашем сериале.
Ойя: На самом деле, это очень сильный проект. Множество анкет проводилось, по поводу этой пары.. откуда стало ясно, что Тубу и Киванча, давно ждали, в одном проекте. Несмотря на то, что они давно на экранах. Я их нахожу настолько совершенными, что просто млею когда вижу их обоих.
Ведущая: Да часто так бывает, смотришь сериал и видишь совершенного мужчину, и прям желание возникает быть на месте партнерши.. а тут и мужчины, мечтают быть на месте Киванча.
Ойя: Да они очень сладкие.. в паре классно смотрятся и визуально и с актерской стороны. Особенно, Туба Бюйюкюстюн... мои ей аплодисменты, она на самом деле актриса по призванию.

материал подготовлен, для группы CESUR VE GUZEL|||KIVANC VE TUBA
https://twitter.com/BilgeTBFC/status/818077437015756801
https://twitter.com/BilgeTBFC/status/818077437015756801

Последна редакция: нд, 08 яну 2017, 17:52 от Lina_4

Общи условия

Активация на акаунт