Електронни четци - тема XIX

  • 84 246
  • 789
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 12 236
Прочетох, че се правят периодично намаления на Kindle Paperwhite в амазона. Дали се очаква скорошно намаление, тъй като ми трябват два броя, един за малката ми дъщеря и един за колежка и се колебая дали да поръчвам от олх или да изчакам за намаление в амазона?

# 436
  • Мнения: 2 298
Aila, едва ли някой може да каже със сигурност, но ако следим тренда би следвало скоро пак да е на 99 евро.

# 437
  • София
  • Мнения: 6 174
Миналата година в средата на март беше 80 ЕUR. Можеш да почакаш малко и да видиш дали няма пак да го намалят.

# 438
  • Мнения: 454
Средата на март, миналата година е било седмица преди католическия Великден. Ако спазят традицията за намаления, сега би трябвало да е съвсем скоро, края на март. Ехаааа.

# 439
  • Мнения: 2 298
Чакаме! Wink

# 440
  • София
  • Мнения: 12 236
Много благодаря за отговорите.
Поръчах от олх един за подарък на колежката, а за детето ще изчакам ако има отново великденски намаления Simple Smile

# 441
  • Мнения: 822
Още един глас за Pocketbook Touch Lux 3. Много хубав, никакви проблеми.
По-назад в темата бях писала, че поръчвах моя заедно с още един за приятел от Амазон. Около 200 лв. ми излезе, и калъфчета оттам взех. Той нещо си беше разръчкал неговия, та докато четеше му се появяваха някакви реклами, все едно screen saver се включва. Чудих се как да го оправя, накрая го върнах към фабричните настройки и стана. 

# 442
  • Мнения: 958
Този калъф става ли за последния Пейпъруайт?

https://www.amazon.de/gp/product/B00VURCO6U

И струва ли си на тази цена или да търся нещо по-добро?

# 443
  • Мнения: 2 298
Аз да похваля този калъф за Kindle Paperwhite.

# 444
  • София
  • Мнения: 700
Този калъф става ли за последния Пейпъруайт?

https://www.amazon.de/gp/product/B00VURCO6U

И струва ли си на тази цена или да търся нещо по-добро?
Ще стане, но според мен доста по-хубави има в Али Експрес или дори в ОЛХ за тези и по-малко пари.

# 445
  • Мнения: 958
Нещо конкретно от Али-то ще препоръчаш ли?

# 446
# 447
  • Мнения: 7 106
И аз с молба за съдействие за калъфче. Някой виждал ли е в български сайт от този вид, смарт калъф с ластиче за пръстите отзад :

 

В краен случай и в Алиекспрес, въпреки че не ми се чака.

За Пейпъруайт.

# 448
  • София
  • Мнения: 3 461
Аз съм с такъв калъф за киндъл 7-ма генерация, но поръчан от АЛиекспрес.В ОЛХ съм виждала подобни, но цената хич не ме устройва, така че- предпочитам да чакам  и да  закупя изгодно

# 449
  • Мнения: 7 106
До сега рових в ОЛХ и не намирам :/ , ако някой види да пусне линк, моля.  Цената не ме бърка.

Общи условия

Активация на акаунт