Смешки от форума 26

  • 111 885
  • 745
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 1 324
Няма ли по-подходяща тема за примери и спомени за разработки, досиета, бръмбари и шпион-и?

# 541
  • София
  • Мнения: 11 494
ами, и аз съм +1 за това, че подслушват. И че през камерите на лаптопите - дори и изключени - могат да те снимат. И ММ си е залепил хартийка на камерата на лап-топа.
Ако щете вярвайте, но преди около 10 г. , в едно отдалечено от нас селце, се наложи да "проверят" дали сме читави. Обадиха се до нашето РПУ ли, къде ли, но в крайна сметка говориха с някакъв наш квартален шпион. Той докладва всичко, което имаше записано при себе си, за ММ. От както е бил на 7-8 г. и как е скиторил из лозята и им брал черешите през оградите... сега ММ е близо 40. И аз си мислех, че това е някаква налудничава игра с нервите и страховете на хората, обаче като ти се случи първо лице и ... разбираш че наистина отвсякъде дебне подслушвач. баси ..

 Laughing

За темата сте си.

# 542
  • Мнения: 9 475
ами, и аз съм +1 за това, че подслушват. И че през камерите на лаптопите - дори и изключени - могат да те снимат. И ММ си е залепил хартийка на камерата на лап-топа.
Ако щете вярвайте, но преди около 10 г. , в едно отдалечено от нас селце, се наложи да "проверят" дали сме читави. Обадиха се до нашето РПУ ли, къде ли, но в крайна сметка говориха с някакъв наш квартален шпион. Той докладва всичко, което имаше записано при себе си, за ММ. От както е бил на 7-8 г. и как е скиторил из лозята и им брал черешите през оградите... сега ММ е близо 40. И аз си мислех, че това е някаква налудничава игра с нервите и страховете на хората, обаче като ти се случи първо лице и ... разбираш че наистина отвсякъде дебне подслушвач. баси ..

Повечко филми сте гледали май...  Joy

# 543
  • Мнения: 4 871
ами, и аз съм +1 за това, че подслушват. И че през камерите на лаптопите - дори и изключени - могат да те снимат. И ММ си е залепил хартийка на камерата на лап-топа.
Ако щете вярвайте, но преди около 10 г. , в едно отдалечено от нас селце, се наложи да "проверят" дали сме читави. Обадиха се до нашето РПУ ли, къде ли, но в крайна сметка говориха с някакъв наш квартален шпион. Той докладва всичко, което имаше записано при себе си, за ММ. От както е бил на 7-8 г. и как е скиторил из лозята и им брал черешите през оградите... сега ММ е близо 40. И аз си мислех, че това е някаква налудничава игра с нервите и страховете на хората, обаче като ти се случи първо лице и ... разбираш че наистина отвсякъде дебне подслушвач. баси ..

Повечко филми сте гледали май...  Joy
Хич не са гледали повече филми, познавам хора, които точно работата им е да доносничат. Обаче тоя "шпион" hahaha Joy

# 544
  • София
  • Мнения: 1 324
Не са добри професионалисти, щом Сульо и Пульо знаят какво вършат. Бихте ли ме ориентирали как да си намеря такава работа?

# 545
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 067
ами, и аз съм +1 за това, че подслушват. И че през камерите на лаптопите - дори и изключени - могат да те снимат. И ММ си е залепил хартийка на камерата на лап-топа.
Ако щете вярвайте, но преди около 10 г. , в едно отдалечено от нас селце, се наложи да "проверят" дали сме читави. Обадиха се до нашето РПУ ли, къде ли, но в крайна сметка говориха с някакъв наш квартален шпион. Той докладва всичко, което имаше записано при себе си, за ММ. От както е бил на 7-8 г. и как е скиторил из лозята и им брал черешите през оградите... сега ММ е близо 40. И аз си мислех, че това е някаква налудничава игра с нервите и страховете на хората, обаче като ти се случи първо лице и ... разбираш че наистина отвсякъде дебне подслушвач. баси ..

като гледам годините на мъжО и от коя година събират данни за него, шпионА го е записвал през монитора на Правеца  Crazy


Последна редакция: чт, 23 мар 2017, 13:32 от st. Dobri

# 546
  • Мнения: 29 435
Тоз шпион ще да е някой квартален клюкар!  Mr. Green

# 547
# 548
  • Мнения: 2 211
WindekindPeace.
Скрит текст:
Абсурдното за мен е, че като ти връчат служебен телефон, последното, което се очаква да направиш, е да го изключиш нарочно и да си недостъпен за колеги, шеф и т.н. Simple Smile Относно въпросния познат - тарикатлъкът леко го влече и не се учудвам, че е недоверчив и "припознава" собствените си задни мисли у другите. Не е за жалене той.. Stop

# 549
  • Мнения: 19 060
Аз служебния телефон си го оставях в работата в края на работния ден, не от притеснения за проследяване и подслушване. Нормално е да си го изключва в извънработно време, ако няма някаква уговорка, че винаги трябва да е в готовност за повикване, късно вечер или през почивните дни.

# 550
  • София
  • Мнения: 4 328
rummi_pl, аналоговия сигнал не може да го бие ни-що Laughing

ще спя през глава. поне тогава да съм сама.

# 551
  • София
  • Мнения: 1 324
В Русия съм, в Русия съм!
Сега задължителното чипиране на кучетата е за да следят собствениците, които са обезопасили телефоните си, а пенсионерите ги дебнат с валидирането на картите в градския транспорт. За всекиму по нещо.

# 552
  • Мнения: 5 060
По-скоро ще да е някоя  шпионка.  Mr. Green

# 553
  • here and now
  • Мнения: 4 253

Мой бивш познат, който е ....
Признавам си, че за първи път срещам подобен израз.., но е вероятно скоро и на мен да започнат да ми излизат реклами за Гинко Билоба...

# 554
  • Мнения: 2 211
Ами такъв е, *Алис*, бивш. Simple Smile Нарочно използвах думата, неприятен ми е и се надявам да не го виждам повече. К'во да правя, такава съм.😃😃

Общи условия

Активация на акаунт